TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

20.03.2016

Piłkarze po meczu: Najważniejsze są 3 punkty!

Nasi zawodnicy realnie ocenili, że dzisiaj w Suwałkach nie zagrali najlepszego meczu w sezonie. Będąc krytyczni wobec siebie przyznali, że cel najważniejszy, a więc zdobyte 3 punkty został zrealizowany!

 

 

Paweł Abbott (Arka):

 

- To był bardzo ciężki mecz, ale w takich sytuacjach także pokazuje się charakter drużyny. Było to jedno z naszych słabszych spotkań. Pierwsza połowa była moim zdaniem najgorsza w tym sezonie w naszym wykonaniu, ale mimo to wywozimy 3 punkty. Te punkty są najważniejsze i to nas cieszy. Nieraz radość ze zwycięstwa jest większa przy takich spotkaniach, niż gdy wygrywa się na spokojnie 2:0 lub 3:0.

 

Nie mogę o moją zmianę mieć pretensji, bo wiem jak zagrałem. Jestem swoim największym krytykiem i trzeba powiedzieć, że to był bardzo słaby mecz w moim wykonaniu. Rafał wszedł na boisko, zrobił różnice i wypracował akcję bramkową. Fajnie, że mamy takiego zawodnika, który potrafi wejść w każdym momencie i pomóc drużynie. Dzięki temu możemy się cieszyć ze zwycięstwa.

 

 

Antoni Łukasiewicz (Arka):

 

- Mecz był na pewno bardzo trudny i nie był piękny w naszym wykonaniu. Mieliśmy sporo problemów zwłaszcza w 1 połowie. Odległości gdzieś tam między nami były zbyt duże. W linii pomocy i w obronie nie byliśmy zbyt dobrze zorganizowani jako zespół. W szatni w przerwie padło sporo uwag i męskich słów. W 2 połowie obraz gry może diametralnie się nie zmienił, ale zaczęliśmy grać mądrzej. Zaczęliśmy wyprowadzać groźne kontry i jedna z nich zakończyła się bramką, więc najważniejsze , że została przełamana ta zła passa meczów z Wigrami.

 

Pamiętam, jak w Gdyni wydawało się, że mamy pełna kontrolę i zaraz padnie, jedna, druga, trzecia bramka, a przegraliśmy 2:0. Zwycięzców się nie sądzi, ale musimy sporo wniosków wyciągnąć na przyszły mecz z Kluczborkiem, bo dzisiaj nie było to spotkanie takie, jak powinno być w naszym wykonaniu. Jest nad czym pracować, ale najważniejsze, że 3 punkty jadą do Gdyni.  

 

Dzisiaj sporo dali nasi zmiennicy. Tak ma reagować klasowy zespół.

 

notował: Skubi

 

 Sponsorami relacji z meczu wyjazdowego są firmy ZEMAR oraz HELIODOR 

 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia