02.12.2015

Arka wygrywa z Gryfem Wejherowo 3:0.

Nasz zespół jest na ostatniej prostej przed urlopami. Dzisiaj w grze kontrolnej z Gryfem Wejherowo trenerzy postanowili przyjrzeć się głównie zapleczu pierwszej drużyny oraz  trzem testowanym zawodnikom. Arka wygrała 3:0, a wynik ustalony został w pierwszym kwadransie.

Gra kontrolna:

Arka Gdynia - Gryf Wejherowo  3:0 (3:0)

Bramki: Bach 2', Lech 12', Chromiński 14'

Arka:  Moczadło -  Stolc, Skrzypczak (46' Niciński), Wojcinowicz, Wojowski (46' Wawszczyk) - Bach (46' Tomczak) , Lech (60' Koziara), Mosiejko (46' Hebel), Mielcarek (57' Czapłygin)- Chromiński (77' Lech), Szerszeń (60' Wardziński).

Gryf: Ferra - Siemko (46' Wicoń), Szur (70' Czoska), Skwiercz, Klimczak, Fierka (46' Kusiak), Szymański, Czoska (46' Kołc), Sosnowski (46' Osłowski), Giec (70' Sosnowski), Kuzimski

0 min. - trenerem gości jest Piotr Rzepka, trenerem bramkarzy Andrzej Bledzewski. Grają m.in.  Szur, Czoska, Fierka, Kuzimski. Sporo znajomych twarzy.

0 min. - w składzie Arki 3 testowanych zawodników : Przemek Lech, Wojciech Mielcarek i Dominik Chromiński

2 min - szybka akcja Arki wyprowadzona przez Mielcarka, dobre podanie do Bacha , który z bliska trafia do siatki.

4 min - Dośrodkowanie Chromińskiego z prawej strony w pole karne  trafia do Szerszenia , który stzrela tuż obok "długiego" słupka.

12 min. - Dośrodkowanie Wojowskiego z rzutu rożnego. W polu karnym idealnie znajduje się Lech, który głową trafia do siatki.

14 min. Szybka akcja Arki i tym razem trzeci testowany Chromiński. Ale "rywalizacja!

20 min - pierwsza groźniejsza sytuacja ze strony Gryfa. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i niecelny strzał głową Skwiercza.

30 min - kontra Arki zakończona stzrałem Szerszenia, ktory bramkarz Gryfa paruje na rzut rożny.

32 min - w odpowiedzi akcja Gryfa zakończona strzałem głową Sosnowskiego.

33 min - świetna indywidualna akcja Wojowskiego, który w "uliczkę" wypuścił Chrominskiego, ale ten przegrał pojedynek z Ferrą.

42 min - podobna próba Mielcarka do Szerszenia, lecz zbyt mocne podanie i piłka w rękach Ferry.

45 min - strzał Bacha zza pola karnego ponad bramką. Koniec 1 połowy.

PRZERWA

46 min - trenerzy zrobili po 4 zmiany. W Arce na ławce jeszcze: Koziara, Czapłygin, Wardziński.

51 min - dośrodkowanie Tomczaka z prawej strony, przed polem karnym piłkę przyjmuje Chromiński, lecz strzela ponad bramką Gryfa.

54 min - groźny upadek Mielcarka. Potrzebna interwencja Marka Gaduły. Arka gra w 10-tkę. Niestety kulejąc opuszcza murawę i przy pomocy naszego sztabu medycznego kieruje się w stronę szatni.

57 min -  w jego miejsce Czapłygin.

60 min - na placu meldują się Maciejowie Koziara i Wardziński.

63 min - składna akcja Arki. Chromiński nieczysto trafił w piłkę i ta przeszła obok słupka bramki Gryfa.

64 min - akcja Gryfa w naszym polu karnym zakończona niecelnym strzałem Kuzimskiego.

69 min - strzał z daleka Kołca zbyt lekki.

73 min - indywidualna akcja Tomczaka powstrzymana przed polem karnym.

75 min - dobry silny stzrał Wawszczyka zza pola karnego.

77 min - Lech powrotnie za Chromińskiego.

84 min - Arka przycisnęła w końcówce . W doskonałej sytuacji w polu karnym znalazł się Hebel, lecz z ostrego kąta strzelił mocno, ale niecelnie.

86 min - składna akcja w trójkącie Wardziński, Tomczak , Hebel zakończona tylko rzutem rożnym dla Arki.

87 min - strzał głową Wardzińskiego po centrze wprost w ręce Ferry.

90 min - w 2 połowie nie doczekaliśmy się bramek i Arka wygrała 3:0 po wyniku ustalonym w pierwszym kwadransie meczu.