22.08.2015

Trener Wilczyński po meczu rezerw.

Nasze rezerwy przegrały w 2 klejce 3 ligi w Przodkowie z miejscowym GKS-em 1:3. Trener Arki II Robert Wilczyński krótko podsumował przebieg tego spotkania.

- W pierwszej połowie to gospodarze prowadzili grę, częściej konstruowali akcje. My jednak stworzyliśmy sobie dwie dogodne sytuacje bramkowe, których niestety nie wykorzystaliśmy. Przodkowo objęło proadzenie po rzucie rożnym. Ten zespół potrafi stwarzać duże zagrożenie właśnie po stałych fragmentach gry.

W druga połowę weszliśmy lepiej niż w pierwszą. Wyrównaliśmy i przy stanie 1:1 wydawało się, że zaczynamy kontrolować to spotkanie. Nasza gra i akcje ofensywne zaczynały wyglądać coraz lepiej. Niestety później to gospodarze zdobyli bramkę po naszym błędzie przy wyprowadzeniu piłki, a w końcówce strzelili jeszcze na 3:1.

W następnej kolejce (niedziela, 30 sierpnia – red) gramy u siebie z Bałtykiem Koszalin i będziemy w tym spotkaniu szukać szansy na zdobycie punktów.