TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

28.05.2015

Trener i piłkarze przed meczem z Olimpią.

W czwartek odbył się briefing prasowy przed ostatnim meczu sezonu 2014/15 w Gdyni. Z dziennikarzami spotkali się trener Grzegorze Niciński oraz zawodnicy: kapitan zespołu Krzysztof Sobieraj i najlepszy strzelec Arki Marcus da Silva.

 

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że celem zespołu jest dobry występ w sobotnim meczu i udane pożegnanie z kibicami w Gdyni.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_9257_5c791ab2815d054bb08a9516ee4522e3.jpg

 

Grzegorz Niciński:

 

- Chcielibyśmy udanie zakończyć rundę wiosenną. Nie ukrywam, że liczymy na zwycięstwo z Olimpią Grudziądz. Bardzo szybko to zleciało… Jeszcze niedawno byliśmy na konferencji przed pierwszym meczem, teraz rozmawiamy przed ostatnim spotkaniem w Gdyni. Chcemy zdobyć punkty, choć rywal jest wymagający to naszym celem jest wypaść na jego tle na tyle dobrze, by zakończyć tę rundę zwycięstwem.  

 

Cały czas pracujemy i w każdym meczu walczymy, by zdobyć 3 pkt. Ostatnio nam się nie udaje, nie wygrywamy. Chcemy się odblokować, uwierzyć w siebie i grać dalej.

 

Chcielibyśmy zająć jak najwyższe miejsce w lidze. Podsumowując to się zdarzyło, to na pewno moglibyśmy być na wyższej lokacie w tabeli, ale to już historia. Przed nami dwa mecze, w których chcemy zdobyć komplet punktów. Jeśli nam się to uda to znajdziemy się wyżej niż na 10 miejscu.

 

Na podsumowania przyjdzie czas po ostatnim meczu. Na pewno będą pewne ruchy kadrowe, tak jest w każdym klubie, także u nas. Czynimy pewne kroki, toczą się rozmowy, ale teraz skupiamy się na dwóch ostatnich meczach.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A2600_0ddd65e38ce5914a1639dcfeb8f1c9ad.jpg

 

 

Marcus da Silva:

 

- Nie jest tak, że mamy dość tego sezonu. Pracujemy do końca i musimy walczyć, żeby w ostatnim meczu pokazać kibicom na co nas stać. Trzeba pożegnać sezon w Gdyni zwycięstwem.

 

Każdy patrzy w tabelę i aktualne miejsce nas nie zadowala. W poprzednim sezonie do końca byliśmy w czołówce. Teraz nam się to nie udało, choć liczyliśmy, że będzie inaczej. W głowie mamy jednak cały czas to, że Arka powinna awansować i to jest nasz cel.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A2590_176d7f24532c1edd81ff6c530429d99e.jpg

 

Krzysztof Sobieraj:

 

- Atmosfera w szatni nie jest „szampańska”, bo nie wygrywamy, gubimy punkty. Zostały nam dwa mecze. Musimy zachować klasę, zagrać w nich jak najlepiej potrafimy i spróbować poprawić trochę naszą sytuacje.

 

To ostatni mecz przed naszą publicznością i chcemy się godnie pożegnać z kibicami. To jest nasz cel nadrzędny, bo innych za bardzo nie widać. Trzeba zagrać jak najlepiej, bo każdy walczy o kontrakt na przyszły sezon. To też powinien być bodziec do ciężkiej pracy i rozegrania dobrych spotkań. Każdy z nas może dużo zyskać lub stracić.

 

notował: KK

 

 

ZAPRASZAMY NA MECZ W SOBOTĘ!  PRZYGOTOWALIŚMY LICZNE PROMOCJE DLA KIBICÓW!

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILET_AG_2015_druk_006a2669d29bcdb017b6b95a2181add8.jpg

 

 

 

Jeszcze raz zachęcamy do zakupu przez  internet i w  przedsprzedaży!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_096f37b192dd58e61ca9f49e75e7c977.jpg

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia