TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

28.03.2015

Konferencja po meczu Arka - Miedź.

Trenerzy podsumowali przebieg spotkania na konferencji prasowej. Zarówno Janusz Kudyba, jak i Grzegorz Niciński uznali, że należy szanować zdobyty jeden punkt i w kolejnych meczach szukać okazji do powiększenia dorobku.

 

Janusz Kudyba (Miedź):

  

- Uważam, że mecze przy takiej scenerii tworzą piękno futbolu. Życzę Arce powrotu do ekstraklasy, bo przy takiej atmosferze jak w Gdyni powinny być rozgrywane spotkania piłkarskie. Biorąc pod uwagę doping, sytuacje dla Arki to z remisu 0:0 możemy być zadowoleni. Mecz mógł się podobać, gdyby był wynik 4:4, tak jak jesienią, to byłoby jeszcze lepiej dla widowiska. Mieliśmy pewne braki kadrowe, dlatego nie mogliśmy grać tak płynnej piłki, jaką potrafimy.

 

Grzegorz Niciński (Arka):

 

- Mogliśmy wygrać, mogliśmy przegrać, a ostatecznie zremisowaliśmy ten mecz. Nie da się zwyciężyć, gdy się nie wykorzystuje sytuacji. Miedź też miała swoje okazje. Druga połowa dobrze się dla nas zaczęła, ale brakowało skuteczności. Mamy punkt, który należy szanować. Obie drużyny grały do końca o zwycięstwo, mecz był ciekawy i mógł się podobać. Przed nami następne spotkanie  w Niecieczy i będziemy walczyć o kolejne punkty.

 

notował: KK
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia