TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.03.2015

Selekcja przed Widzewem. Arka dba o szczegóły.

Najbliższy rywal Arki przegrał wczoraj zaległe spotkanie z jesieni z Dolcanem w Ząbkach i jego sytuacja w tabeli jest wciąż krytyczna. Widzew nie będzie jednak rozdawać punktów za darmo, a dwie porażki jedną bramką każą być czujnym i maksymalnie skoncentrowanym.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A7696_d4b474dd7a383c3e2c0837b882a65acc.jpg

 

Przebywający na kursie UEFA PRO trener Grzegorz Niciński miał okazję obserwować grę najbliższego rywala z trybun i zapewne przekaże na odprawie dotyczącej rywala swoje spostrzeżenia drużynie. 

 

Dzisiaj już obaj trenerzy mogli przyjrzeć się trenującym zawodnikom, aby dokonać selekcji kadry jaka w piątek wyjedzie w stronę Byczyny.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A7819_d0942c759725b9b7ae95461fdea6177c.jpg

 

Tym razem z powodu kartek wyłączony z gry jest Marcin Warcholak.

 

Rehabiltacji i treningowi indywidualnemu poddani dalej są Glauber, Maciej Wardziński i Patrik Lomski.  Do nich dołączył Michał Szubert, który narzeka na ból mięśniowy. 

 

Dzisiaj nasz zespół trenował na bocznym boisku GCS. Trening miał charakter technoczno-taktyczny. Jak podkreślil trener Grzegorz Niciński kolejne zajęcia zaplanował na boisku w Byczynie. Tam Arka zagra na sztucznej nawierzchni , a więc wcześniejsze rozpoznanie murawy będzie istotne.

 

"Chcemy się dobrze przygotować do sobotniego meczu, niczego nie lekceważymy. Chcę, aby zespół poznał warunki w jakich przyjdzie nam grać wcześniej."

 

Miejmy nadzieję, że nasz zespół mając doświadczenie z gier sparingowych na boisku rugby także dobrze przystosuje się do nawierzchni w Byczynie. 

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia