TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.01.2015

Michał Chamera wyjeżdża do Kataru.

Trener koordynator bramkarzy  młodzieży Michał Chamera otrzymał zgodę klubu na wyjazd do Kataru i podjęcie pracy trenera bramkarzy w drugiej drużynie 2 ligi  Muaither Sport Club.

 

Przypomnijmy, że wcześniej do Doha wyjechał trener przygotowania motorycznego i diagnostyki Wojciech Ignatiuk.

 

Do tej pory żaden Polak nie pracował w ścisłym sztabie trenerskim klubów z Kataru, a więc dla Michała Chamery to przetarcie szlaku dla siebie oraz kolejnych szkoleniowców.  Kontrakt obowiązywać będzie do końca maja, gdy zakończą się rozgrywki.

 

Aklimatyzacja będzie stopniowa, gdyż teraz jest tam „tylko” około 25-27 stopni.  W późniejszym okresie przekracza nawet 50.

 

Obok pracy w klubie Michał Chamera zamierza odbyć staż  w Aspire Academy, w której ambasadorem są  m.in. Lionel Messi i Pele, a szkolą się i wykładają najlepsi trenerzy klubów europejskich.

 

Przypomnijmy, że Katar to gospodarz Mistrzostw Świata w 2022 roku.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A8499_kopia_7396fa99f5330d27b4eb8bca44c937d4.jpg

 

Urodzony 28 sierpnia 1981 roku w Gdyni szkoleniowiec jako zawodnik rozegrał około 250 meczów na pozycji bramkarza na poziomie Ekstraklasy, I, II i III ligi. Występował m.in. w: Arce Gdynia, Polonii Warszawa, Piaście Gliwice, Braband IFK (Dania), Chojniczance Chojnice, Gryfie Wejherowo, Olimpii Elbląg, Bałtyku Gdynia.

W Arce jako zawodnik pojawił się w 2004 roku. Rozegrał komplet gier z tytułem niezastąpionego w sezonie 2004/2005. Był współautorem awansu do I ligi w 2005 roku. debiutował 31.08.2004 roku w meczu z Widzewem. Ogółem zagrał w 51 meczach.

 

Jest absolwentem AWFiS w Gdańsku - od 2008 roku pracuje jako asystent w Pracowni Piłki Nożnej na AWFiS w Gdańsku. Ukończył podyplomowe studia z zakresu marketingu sportowego i psychologii sportu. Trener z licencją UEFA A, Uczestnik Kursu UEFA A Goalkeeper Coach.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_3085_a0714ceb1a4b179b8b848c80ab1f4ea8.jpg


Jest członkiem komisji technicznej wydziału szkolenia w Pomorskim ZPN. Zajmuje się szkoleniem bramkarzy w kadrach wojewódzkich oraz w Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gdańsku. Prelegent i organizator szkoleń z zakresu piłki nożnej. Wykładowca na kursach trenersko-instruktorskich. Współautor kilku publikacji naukowych.

 

Życzymy sukcesów!

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia