TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

08.11.2014

Piłkarze po meczu: Dobre spotkanie i zasłużone zwycięstwo.

Po efektownym zwycięstwie 3:0 z Olimpią Grudziądz, nasi zawodnicy byli w dobrych nastrojach i stwierdzili, że Arka zasłużenie sięgnęła po komplet punktów. Teraz koncentrują się na meczu z GKS-em Katowice i chcą podtrzymać zwycięską passę.

 

Krzysztof Sobieraj (Arka):

 

- Myślę, że to był najlepszy mecz Arki w tym sezonie, chociaż tych ostatnich spotkań z Głogowem i Siedlcami także nie musimy się wstydzić. Mimo wszystko, pierwsze fragmenty meczu w Lubinie też były niezłe w naszym wykonaniu. Wierzę, że po ciężkim początku, jaki zafundowaliśmy kibicom i sobie, teraz przychodzą lepsze dni.

 

Łatwo nie było z tego względu, że Alan dostał szybko czerwoną kartkę i wtedy musieliśmy przemeblować ustawienie, było nas jednego mniej. Wiedzieliśmy, że Olimpia to dobry i doświadczony zespół, ale myślę, że wygraliśmy zasłużenie. Co do sytuacji Alka Aleksandra to nie była ona 100-procentowa. Piłka była zbyt wysoko i on jej nie sięgnął.

 

Celem w meczu z GKS-em są 3 punkty. Chcemy teraz punktować, by troszkę się wspiąć w tabeli i nadrobić te punkty, który wcześniej pogubiliśmy.

 

Michał Szubert (Arka):

 

­- Był to na pewno bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu pod względem taktycznym i stylu gry. Cieszymy się z wygranej i 3 punktów. Ciężko przepracujemy kolejny tydzień, na pewno w lepszych humorach niż ostatnimi czasu. Podchodzimy poważnie do meczu z Katowicami i mamy nadzieję na kolejne zwycięstwo u siebie.

 

Dostałem łokciem w głowę i lekko poczułem też miesień dwugłowy. Uznałem, że nie ma co  narażać się na głębsze kontuzje i poprosiłem trenera o zmianę.

 

rozmawiał: KK

 

 Sponsorem relacji z meczu wyjazdowego jest  firma RISTRETTO COFFEE:

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ristretto_13f020d8629af83118576869c1c18bb4.jpgPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia