18.10.2014

Statystyka meczu Arka - Pogoń Siedlce: Ława x 20!

Po 6 kolejnych meczach w Gdyni bez wygranej wreszcie Kibice mogli zaśpiewać: "Arka 3 punkty ma!".  Wygrana skromna 1:0, ale za nią także otrzymuje się 3 punkty, a to było w sobotnie popołudnie najważniejsze!

Cieszy widok w tabeli statystyk liczby 15 oddanych przez Arkę strzałów. Do przerwy ten jeden jedyny celny oddał Bartosz Ława i jak się okazało wystarczył do wygranej i zdobycia 3 punktów. Dlapopularnego "Ławki" po powrocie do Gdyni to druga bramka w tej rundzie. Poprzednio trafił na 1:0 z Tychami i Arka wygrała 2:1. Można więc powiedzieć, że gdy Ława trafia Arka wygrywa!

Dla doświadczonego pomocnika Arki to 20 bramka w żółto-niebieskich barwach. Mimo, że ma na koszulce nr 20 to liczymy, że na tej liczbie nie pozostanie!

Goście zdecydowanie więcej faulowali, zwłaszcza w drugiej połowie, gdy starali się przeciwdziałać w dążeniu Arki do podwyższenia wyniku.