TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

09.10.2014

Arka po decyzjach.Trener Niciński: Jest wyzwanie!

Po oficjalnym ogłoszeniu decyzji dotyczącej sztabu pierwszego zespołu po dzisiejszym treningu odbył się specjalny briefing, na którym obecni byli Prezes Wojciech Pertkiewicz oraz trener Grzegorz Niciński. 

 

Dzisiejsze zającia to  trening techniczno-taktyczny  z akcentem na doskonalenie uderzeń oraz dośrodkowań. Jutro trening zamknięty na płycie głównej poprowadzi już oficjalnie trener Niciński wraz z trenerem Wittem.  

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_3268_c04bb57054483b9520f02a0ae39fa3c5.jpg

 

Trener Niciński podjął się wyzwania jakim jest objęcie oficjalnie funkcji pierwszego trenera:

 

Zdecydowałem się objąć  Arkę. Nie boję się tego zadania.  Liczę, że w najbliższych meczach uda nam się zdobyć dużo punktów, aby zima była w miarę spokojna. Wierzę  w tych chłopaków. Mamy pomysł, aby Arka wyprowadzić  na właściwe tory.

 

W roli pełniącego obowiązki pierwszego trenera spotkanie w Płocku wygrał, potem jednak przyszła porażka w Gdyni: 

 

Na temat nieudanego spotkania dużo rozmawiamy, analizujemy przyczyny. Wydawało się, że po meczu w Płocku zespól zacznie lepiej funkcjonować, niestety przyszła kolejna wpadka i co najbardziej boli u siebie . Znowu nie zdobyliśmy kompletu punktów. Nad tym cały czas pracujemy . Mam nadzieję, że zespół jest świadomy tego, że zawodzi. Mecz derbowy z Bytovią będzie okazją do rehabilitacji.  To ciekawy rywal i mam nadzieję , że nasz zespół „zatrybi” i będziemy dobrze funkcjonować.

 

Podkreślił, że wierzy w drużynę i zawodników, którzy ja tworzą: 


Potencjał naszych zawodników jest wyższy niż wskazuje na to pozycja w tabeli. Musimy to jednak pokazać na boisku. Drużyna musi być zdeterminowana, walcząca, grająca z pomysłem . Trzeba z wszystkich wyciągnąć maksimum możliwości i dać także trochę wiary, że potrafią grać. Wierzę, że ci najbardziej doświadczeni są odpowiedzialni i są w stanie pociągnąć naszych młodych chłopaków.

Nikt nie załamuje rąk, jest to praca , jest to wyzwanie. Ja się tego podejmuję i zrobię wszystko, aby ten zespól odmienić.

 

Czy spodziewał się tak szybkiego objęcia funkcji pierwszego trenera Arki?

 

Nikt się nie spodziewał, tego, że tak szybko wszystko się potoczy. Piłka jest nieprzewidywalna . Arka jest bliska memu sercu i chcę tutaj pracować długo. Wynik tworzy atmosferę, jest najważniejszy.  Musimy usadowić się wyżej w tabeli, wtedy wszystkim będzie się lepiej pracowało.  Sami na to jednak zasłużyliśmy, jesteśmy w takim miejscu, jakim jesteśmy i musimy sami z tego wyjść. Nikt inny nam w tym nie pomoże.  Na pewno nas na to stać.

 

Trenerowi Nicińskiemu oraz jego asystentowi Grzegorzowi Wittowi, których umowy obowiązują do 30 czerwca 2015 roku życzymy udanego debiutu w najbliższym spotkaniu w Bytowie!

 

 

notował: tr

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia