TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.05.2014

Zostań wolontariuszem na Red Bull Air Race Gdynia 2014 !!!

Weź udział w organizacji jednej z największych imprez sportowych w Polsce – Red Bull Air Race Gdynia 2014 

 

Przeżyj niesamowitą przygodę, zdobądź doświadczenie i poznaj interesujących ludzi, współtworząc podniebne widowisko, o którym mówi cały świat. Rekrutacja potrwa do 20 czerwca, więc nie zwlekaj i dołącz do zespołu RBAR Gdynia 2014.

 

Kogo szukamy?

 

Poszukujemy osób otwartych, uśmiechniętych i gotowych do podejmowania wyzwań. Warunkiem koniecznym jest ukończenie 18 roku życia.

 

Kategorie tematyczne, jakie mogą wybierać Wolontariusze to m.in. ratownictwo wodne, ratownictwo medyczne, VIP, media, akredytacje, służby informacyjne i inne.

 

 

Co oferujemy?

 

Wbrew pozorom wolontariat nie jest pracą „za darmo”. Współudział w organizowaniu Red Bull Air Race Gdynia 2014 to wspaniała szansa na zdobycie cennego doświadczenia i umiejętności interpersonalnych, które mogą okazać się niezwykle przydatne w przyszłej karierze zawodowej. To także niezwykła przygoda, dzięki której można przeżyć niezapomniane emocje.

 

Każdy, kto zechce wziąć udział w wolontariacie Red Bull Air Race Gdynia 2014 będzie mógł od podszewki poznać tajniki organizacji wielkiej imprezy sportowej, której poszczególne edycje odbywają się na całym świecie – począwszy od Abu Dhabi,
a skończywszy na Las Vegas.

 

Każdy z wolontariuszy może liczyć również na pakiet szkoleń związanych z organizacją RBAR Gdynia, pamiątkowekoszulki i identyfikatory, darmowy przejazd komunikacją miejską podczas imprezy, wyżywienie oraz certyfikat uczestnictwa w wolontariacie RBAR.

 

Formularz zgłoszeniowy i dodatkowe informacje dostępne na: http://gdyniasport.pl/formularz-zgloszeniowy/
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia