TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.12.2013

Głosuj na Arkę i Aleksandra!

Który sportowiec dostarczył  największych wzruszeń, z którą drużyną przeżywaliśmy największe emocje, który trener jest wzorem do naśladowania? Rusza plebiscyt na Trójmiejskie Gwiazdy Sportu w 2013 r., w 10. edycji plebiscytu "Gazety" i trojmiasto.sport.pl.

 

NOMINACJA DLA ARKADIUSZA ALEKSANDRA

 

Na takiego napastnika Arka czekała długie lata. Aleksander w Gdyni przechodzi swoją drugą młodość. W przedłużonej rundzie jesiennej strzelał jak natchniony. Jego licznik zatrzymał się na tuzinie goli, co czyni go drugim najskuteczniejszym strzelcem I ligi.

 

Jeśli chcesz zagłosować na Arkadiusza Aleksandra możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.1 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.1.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

 

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Arkadiusza Aleksandra. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

 

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Arkadiuszu Aleksandrze i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0298_kopia_026667d5a087fe33669878843bff9275.jpg

 

NOMINACJA DLA ARKI:

 

Udana runda wiosenna poprzedniego sezonu wlała nadzieje w serca sympatyków żółto-niebieskich. Zespół pod wodzą trenera Pawła Sikory na finiszu I ligi zajął 5. miejsce. Jesień gdynianie zakończyli na 4. miejscu z niedużą stratą do drugiego miejsca.

 

Jeśli chcesz zagłosować na Arkę Gdynia możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wyślij SMS o treści TGS.11 oraz imię i nazwisko zgłaszającego (np. TGS.11.Jan Kowalski) pod numer 71466 (koszt SMS to 1 zł netto plus VAT - 1,23 zł z VAT). Każdy głosujący za pomocą SMS otrzyma kod do bieżącego elektronicznego wydania "Gazety Wyborczej".

 

2. Wyślij maila na adres promocja@gdansk.agora.pl, wpisując w treści, że głosujesz na Arkę Gdynia. W treści maila wpisz też imię i nazwisko zgłaszającego.

 

3. Kup "Gazetę Wyborczą", wytnij kupon, zaznacz na nim krzyżyk przy Arce Gdynia i przyślij go (lub dostarcz osobiście) do naszej redakcji na adres: ul. Tkacka 7/8, 80-836 Gdańsk, z dopiskiem "Dział sportowy".

 

Można przysyłać dowolną liczbę SMS, maili i kuponów. Na głosy czekamy do 24 grudnia. Regulamin plebiscytu dostępny jest TUTAJ.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia