TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

13.10.2013

Piłkarze po meczu: Brak konsekwencji przyczyną porażki.

Dariusz Zjawiński (Dolcan Ząbki):

 

- W pierwszej połowie Arka miała przewagę w środku pola, ale drugą połówkę ustawiła szybko strzelona bramka i my mogliśmy nastawić się na kontratak. Myślę, że mogliśmy to spotkanie wygrać dużo wyżej.

 

Przed przerwą gdynianie grali bardzo konsekwentnie, utrzymywali się z piłką na naszej połowie. My próbowaliśmy wyprowadzać jakieś kontry, ale oni szybko nam je wybijali z głowy. Po zmianie stron był już jednak zupełnie inny Dolcan i trzy punkty zostają w Ząbkach.

 

To zwycięstwo, mam nadzieję, nas podbuduje i z optymizmem pojedziemy na dwa wyjazdy – teraz mamy Rybnik, a potem Bełchatów – i tam też będziemy szukać punktów.

 

 

Tomasz Jarzębowski (Arka Gdynia):

 

- Po raz kolejny wychodzimy z szatni rozkojarzeni. Zwróciłem uwagę kolegom, żeby była pełna koncentracja przez pierwsze 15 minut drugiej połowy, a tymczasem wychodzimy i nieodpowiedzialność, brak krycia, brak realizacji założeń taktycznych przy stałych fragmentach gry i dostajemy bramkę z rzutu rożnego. A po grze w pierwszej połowie i w ogóle z przebiegu całego meczu uważam, że nie zasłużyliśmy na tą przegraną.

 

Ciężko mi jest cokolwiek teraz powiedzieć, bo ewidentnie nam nie idzie. My gramy w piłkę, bo graliśmy już gorzej niż w tym spotkaniu z Dolcanem i wygrywaliśmy te mecze. Powtórzę jeszcze raz – brak konsekwencji w kryciu i to się potem odbija na wyniku spotkania, a to nie jest pierwszy raz. Gdyby każdy realizował to, co trener nakreślił to tego meczu na pewno byśmy nie przegrali.

 

Orange Sport

Notował: Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia