TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.12.2012

Arka zwiera szeregi! Trenerska "burza mózgów".

Zakończenie rundy jesiennej i jej podsumowanie skutkowało zmianą trenera. Pierwszy zespół objął Paweł Sikora, a jego asystentem został Robert Wilczyński. Po zmianach, jakie nastąpiły ważne jest, aby na nowo zorganizować pracę sztabu szkoleniowego nie tylko pierwszej drużyny, ale także zespołu rezerw.

 

W związku z tym w czwartek odbyło się w Klubie spotkanie pionu sportowego. Obecni na nim byli: prezes Wojciech Pertkiewicz, wiceprezes ds. sportowych Michał Globisz, trenerzy Paweł Sikora, Robert Wilczyński, Grzegorz Witt, Dariusz Ulanowski oraz koordynator ds. młodzieży Jacek Dziubiński.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0233_kopia_8c868fdd5e153260050b80aa9133b632.jpg

 

Ważnym elementem dzisiejszego spotkania było omówienie zasad współpracy pomiędzy sztabami poszczególnych drużyn. W okresie trwania rozgrywek każdy ma "na głowie" swój zespół, ale przyjęto zasadę, że także w okresie startowym po danym weekendzie odbywać się będą cotygodniowe konsultacje i wymiana ocen dotyczących poszczególnych drużyn i zawodników. Takie spotkanie odbędzie się także przed wyjazdem na obozy i po ich zakończeniu.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0243_kopia_c0d576e0cde1ebc1a14a5a13841aa53d.jpg

 

Jednym z najważniejszych wątków było omówienie spraw kadrowych. Trener Sikora przedstawił wizję pierwszej drużyny. Omówiony został plan przygotowań wszystkich zespołów (pierwszy, rezerwy, juniorzy). Trenerzy w najbliższym czasie dokonają oceny przydatności poszczególnych zawodników i wyznaczą listy na obozy przygotowawcze.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0226_kopia_7aae0798eece70ccbe3556f41e689f96.jpg

 

Podsumowując pierwsze takie spotkanie organizacyjne w tym gronie, wiceprezes Globisz powiedział:

 

W Arce stanowimy jedność. Nie ma podziału na pierwszy zespół , rezerwy i juniorów. Wszyscy szkolimy i gramy dla jednego Klubu. Z tego musi iść nasza siła i rodzić się potencjał Arki na kolejne lata. Wszyscy oczekujemy wzajemnej, dobrej współpracy. Tylko wtedy, gdy będzie zrozumienie celów, praca poszczególnych trenerów przekładać się będzie na wspólny sukces.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia