TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Zagłębie Lubin 1434 11 1 2 35-14 7 0 1 22-7 4 1 1 13-7 0 0 0 0-0
2. Górnik Zabrze 1431 10 1 3 28-16 5 0 1 10-4 5 1 2 18-12 0 0 0 0-0
3. Legia Warszawa 1430 9 3 2 36-14 4 2 0 14-4 5 1 2 22-10 0 0 0 0-0
4. Korona Kielce 1426 8 2 4 29-19 4 2 1 14-10 4 0 3 15-9 0 0 1 1-3
5. Pogoń Szczecin 1426 8 2 4 26-21 4 1 1 15-8 4 1 3 11-13 1 0 0 3-1
6. Arka Gdynia 1421 6 3 5 22-20 4 2 2 14-10 2 1 3 8-10 0 0 0 0-0
7. Śląsk Wrocław 1420 6 2 6 37-31 2 1 3 16-17 4 1 3 21-14 0 1 1 7-8
8. Lech Poznań 1420 5 5 4 27-21 3 3 1 11-7 2 2 3 16-14 1 0 1 4-4
9. Lechia Gdańsk 1420 6 2 6 23-28 3 1 4 11-17 3 1 2 12-11 1 1 0 9-8
10. UKS SMS Łódź 1419 6 1 7 23-31 4 0 4 14-18 2 1 3 9-13 0 0 0 0-0
11. Jagiellonia Białystok 1417 4 5 5 19-21 3 2 1 15-10 1 3 4 4-11 0 0 0 0-0
12. Wisła Kraków 1414 3 5 6 24-26 0 3 5 9-18 3 2 1 15-8 0 0 0 0-0
13. Escola Varsovia Warszawa 1412 3 3 8 17-31 0 1 5 4-13 3 2 3 13-18 0 0 0 0-0
14. Gwarek Zabrze 1411 3 2 9 17-30 1 1 6 6-19 2 1 3 11-11 0 0 0 0-0
15. Cracovia 1410 2 4 8 19-27 2 1 3 11-10 0 3 5 8-17 0 0 0 0-0
16. Hutnik Kraków 144 1 1 12 12-44 0 1 7 7-29 1 0 5 5-15 0 0 0 0-0

1.kolejka

Gwarek Zabrze Lech Poznań 10-08-2019 00:00 2:6 (1:1)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 10-08-2019 00:00 1:3 (0:2)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 10-08-2019 00:00 0:3 (0:3)
Hutnik Kraków Legia Warszawa 10-08-2019 00:00 0:5 (0:4)
UKS SMS Łódź Escola Varsovia Warszawa 10-08-2019 00:00 1:3 (0:1)
Zagłębie Lubin Cracovia 10-08-2019 00:00 2:0 (1:0)
Korona Kielce Górnik Zabrze 10-08-2019 00:00 2:1 (2:1)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 10-08-2019 10:00 2:1 (2:0)


2.kolejka

Pogoń Szczecin UKS SMS Łódź 17-08-2019 11:00 4:0 (2:0)
Lech Poznań Górnik Zabrze 17-08-2019 12:00 3:2 (1:1)
Cracovia Korona Kielce 17-08-2019 12:00 1:3 (0:2)
Escola Varsovia Warszawa Zagłębie Lubin 17-08-2019 12:00 1:2 (1:1)
Jagiellonia Białystok Hutnik Kraków 17-08-2019 12:00 5:1 (1:1)
Legia Warszawa Arka Gdynia 17-08-2019 14:00 3:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Wisła Kraków 18-08-2019 11:00 0:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 18-08-2019 12:00 6:6 (3:2)


3.kolejka

UKS SMS Łódź Legia Warszawa 24-08-2019 12:00 1:3 (0:2)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 24-08-2019 12:00 7:0 (2:0)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 24-08-2019 13:00 4:0 (0:0)
Korona Kielce Escola Varsovia Warszawa 24-08-2019 14:00 2:3 (1:1)
Wisła Kraków Lech Poznań 25-08-2019 12:00 2:2 (0:2)
Górnik Zabrze Cracovia 25-08-2019 12:00 3:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Gwarek Zabrze 25-08-2019 13:00 2:2 (0:0)
Hutnik Kraków Śląsk Wrocław 25-08-2019 13:00 2:5 (1:3)


4.kolejka

Wisła Kraków Lechia Gdańsk 30-08-2019 11:00 1:2 (1:1)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 30-08-2019 12:00 4:2 (1:1)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 31-08-2019 00:00 3:1 (0:1)
Lech Poznań Cracovia 31-08-2019 12:00 1:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok UKS SMS Łódź 31-08-2019 12:00 5:1 (2:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 31-08-2019 12:00 3:2 (1:2)
Gwarek Zabrze Hutnik Kraków 01-09-2019 11:30 0:3 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Górnik Zabrze 11-09-2019 16:00 2:3 (0:0)


5.kolejka

Cracovia Escola Varsovia Warszawa 07-09-2019 00:00 3:2 (2:1)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 07-09-2019 11:00 1:0 (1:0)
Korona Kielce Legia Warszawa 07-09-2019 11:00 3:2 (2:1)
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 07-09-2019 11:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Gwarek Zabrze 07-09-2019 13:00 3:1 (2:0)
UKS SMS Łódź Śląsk Wrocław 07-09-2019 13:00 4:2 (1:2)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 08-09-2019 13:00 3:2 (2:1)
Hutnik Kraków Wisła Kraków 08-09-2019 17:00 0:5 (0:1)


6.kolejka

Pogoń Szczecin Cracovia 14-09-2019 11:00 2:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Hutnik Kraków 14-09-2019 11:00 2:0 (1:0)
Lech Poznań Escola Varsovia Warszawa 14-09-2019 12:00 4:0 (3:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 14-09-2019 12:00 1:2 (0:1)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 14-09-2019 14:00 1:1 (0:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 14-09-2019 16:30 1:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 15-09-2019 12:00 2:1 (1:0)
Gwarek Zabrze UKS SMS Łódź 15-09-2019 12:00 1:2 (0:1)


7.kolejka

UKS SMS Łódź Wisła Kraków 21-09-2019 12:00 3:2 (2:0)
Zagłębie Lubin Gwarek Zabrze 21-09-2019 12:00 1:2 (1:1)
Korona Kielce Śląsk Wrocław 21-09-2019 12:00 2:1 (1:0)
Cracovia Legia Warszawa 21-09-2019 12:00 0:1 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa Pogoń Szczecin 21-09-2019 12:00 0:2 (0:0)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 22-09-2019 13:00 0:1 (0:1)
Hutnik Kraków Lech Poznań 22-09-2019 15:00 1:3 (0:2)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 22-09-2019 16:00 1:0 (1:0)


8.kolejka

Lech Poznań Pogoń Szczecin 27-09-2019 16:00 0:2 (0:1)
Legia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 28-09-2019 12:00 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 28-09-2019 12:00 1:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 28-09-2019 12:00 1:3 (1:3)
Hutnik Kraków Arka Gdynia 28-09-2019 13:30 0:2 (0:1)
Lechia Gdańsk UKS SMS Łódź 28-09-2019 14:00 0:4 (0:3)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 28-09-2019 16:00 1:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Korona Kielce 29-09-2019 12:30 0:3 (0:1)


9.kolejka

Arka Gdynia Lech Poznań 03-10-2019 12:00 0:0 (0:0)
UKS SMS Łódź Hutnik Kraków 05-10-2019 00:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 05-10-2019 12:00 2:1 (1:0)
Korona Kielce Wisła Kraków 05-10-2019 12:00 2:2 (1:1)
Cracovia Śląsk Wrocław 05-10-2019 12:00 1:1 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa Jagiellonia Białystok 05-10-2019 12:00 1:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 05-10-2019 12:00 4:2 (1:1)
Górnik Zabrze Gwarek Zabrze 06-10-2019 11:00 3:1 (2:1)


10.kolejka

Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 12-10-2019 12:00 1:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Escola Varsovia Warszawa 12-10-2019 12:00 5:1 (4:0)
Arka Gdynia UKS SMS Łódź 12-10-2019 13:00 2:1 (1:1)
Gwarek Zabrze Cracovia 13-10-2019 11:30 2:0 (0:0)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 13-10-2019 12:00 1:2 (0:1)
Hutnik Kraków Zagłębie Lubin 13-10-2019 12:00 0:4 (0:1)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 13-10-2019 13:00 0:2 (0:1)
Lech Poznań Legia Warszawa 23-10-2019 12:00 1:1 (1:0)


11.kolejka

Korona Kielce Hutnik Kraków 19-10-2019 00:00 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 19-10-2019 00:00 2:1 (1:0)
Cracovia Wisła Kraków 19-10-2019 00:00 2:3 (1:0)
Escola Varsovia Warszawa Gwarek Zabrze 19-10-2019 00:00 0:4 (0:0)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 19-10-2019 00:00 1:3 (0:0)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 19-10-2019 00:00 4:0 (1:0)
UKS SMS Łódź Lech Poznań 19-10-2019 12:00 3:2 (3:0)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 19-10-2019 12:00 3:1 (0:0)


12.kolejka

Lechia Gdańsk Cracovia 26-10-2019 11:00 3:2 (1:0)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 26-10-2019 12:00 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 26-10-2019 12:00 0:3 (0:2)
UKS SMS Łódź Zagłębie Lubin 26-10-2019 12:00 0:2 (0:0)
Gwarek Zabrze Pogoń Szczecin 27-10-2019 12:00 1:3 (1:1)
Wisła Kraków Escola Varsovia Warszawa 27-10-2019 12:00 1:2 (0:0)
Hutnik Kraków Górnik Zabrze 27-10-2019 12:00 2:3 (1:1)
Arka Gdynia Korona Kielce 27-10-2019 15:00 0:3 (0:1)


13.kolejka

Górnik Zabrze Arka Gdynia 30-10-2019 12:00 0:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 30-10-2019 12:00 1:5 (1:2)
Korona Kielce UKS SMS Łódź 30-10-2019 14:00 1:1 (0:0)
Legia Warszawa Gwarek Zabrze 30-10-2019 14:00 2:1 (2:1)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 31-10-2019 11:00 1:1 (1:1)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 31-10-2019 14:00 3:1 (3:0)
Escola Varsovia Warszawa Lechia Gdańsk 02-11-2019 12:00 0:1 (0:1)
Cracovia Hutnik Kraków 03-11-2019 12:00 4:0 (1:0)


14.kolejka

Arka Gdynia Cracovia 09-11-2019 11:00 3:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 09-11-2019 11:00 3:2 (2:0)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 09-11-2019 12:00 2:1 (2:1)
Wisła Kraków Legia Warszawa 09-11-2019 12:00 1:5 (1:2)
UKS SMS Łódź Górnik Zabrze 09-11-2019 12:00 0:3 (0:1)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 09-11-2019 15:00 1:2 (0:0)
Gwarek Zabrze Jagiellonia Białystok 10-11-2019 11:00 0:0 (0:0)
Hutnik Kraków Escola Varsovia Warszawa 10-11-2019 13:00 2:2 (0:0)


15.kolejka

Pogoń Szczecin Hutnik Kraków 16-11-2019 11:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Lech Poznań 16-11-2019 12:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Arka Gdynia 16-11-2019 12:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 16-11-2019 12:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 16-11-2019 12:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 17-11-2019 12:00 -:- (-:-)
Cracovia UKS SMS Łódź 17-11-2019 12:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Gwarek Zabrze 17-11-2019 12:00 -:- (-:-)


16.kolejka

Legia Warszawa Hutnik Kraków 23-11-2019 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Zagłębie Lubin 23-11-2019 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 23-11-2019 11:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 23-11-2019 12:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 23-11-2019 12:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa UKS SMS Łódź 23-11-2019 12:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Gwarek Zabrze 24-11-2019 12:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Korona Kielce 24-11-2019 12:00 -:- (-:-)


17.kolejka

Górnik Zabrze Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Gwarek Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


18.kolejka

Lech Poznań Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Lechia Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Hutnik Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


19.kolejka

Cracovia Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Gwarek Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


20.kolejka

Lech Poznań Lechia Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Hutnik Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


21.kolejka

Escola Varsovia Warszawa Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Gwarek Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Lechia Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


22.kolejka

Lech Poznań Hutnik Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


23.kolejka

Pogoń Szczecin Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Gwarek Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Lechia Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Hutnik Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


24.kolejka

Lech Poznań Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


25.kolejka

Legia Warszawa Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Gwarek Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Lechia Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Hutnik Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


26.kolejka

Lech Poznań UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


27.kolejka

Jagiellonia Białystok Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Lechia Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Hutnik Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


28.kolejka

Lech Poznań Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


29.kolejka

Śląsk Wrocław Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Gwarek Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Escola Varsovia Warszawa Hutnik Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


30.kolejka

Lech Poznań Korona Kielce 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Escola Varsovia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Hutnik Kraków Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony