TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Arka II Gdynia 1639 12 3 1 48-20 7 0 0 26-8 5 3 1 22-12 0 0 0 0-0
2. GKS Przodkowo 1637 12 1 3 46-22 8 0 1 31-12 4 1 2 15-10 0 0 0 0-0
3. Gryf Słupsk 1634 9 7 0 34-18 6 3 0 22-11 3 4 0 12-7 0 0 0 0-0
4. Kaszubia Kościerzyna 1632 9 5 2 38-21 5 3 1 24-16 4 2 1 14-5 0 0 0 0-0
5. Stolem Gniewino 1631 9 4 3 45-32 5 1 1 22-8 4 3 2 23-24 0 0 0 0-0
6. Pogoń Lębork 1624 8 0 8 33-24 6 0 4 27-14 2 0 4 6-10 0 0 0 0-0
7. Lechia II Gdańsk 1623 6 5 5 30-20 3 3 2 23-10 3 2 3 7-10 0 0 0 0-0
8. Cartusia Kartuzy 1622 6 4 6 29-31 3 3 3 19-17 3 1 3 10-14 2 0 0 7-1
9. KTS-K Wikęd Luzino 1622 6 4 6 33-27 2 1 4 10-12 4 3 2 23-15 1 0 1 5-2
10. Powiśle Dzierzgoń 1622 6 4 6 29-36 3 4 0 12-8 3 0 6 17-28 0 0 2 2-11
11. Wierzyca Pelplin 1621 6 3 7 33-42 4 2 1 17-11 2 1 6 16-31 1 0 0 3-0
12. Wda Lipusz 1621 6 3 7 34-34 4 1 2 23-16 2 2 5 11-18 0 0 1 0-3
13. Gedania Gdańsk 1619 5 4 7 27-31 4 2 3 21-18 1 2 4 6-13 0 0 0 0-0
14. Gwiazda Karsin 1616 5 1 10 29-43 3 0 5 10-19 2 1 5 19-24 0 0 0 0-0
15. GKS Kowale 1615 4 3 9 17-31 0 1 6 5-17 4 2 3 12-14 0 0 0 0-0
16. Jaguar Gdańsk 1611 2 5 9 21-42 0 3 4 6-18 2 2 5 15-24 0 0 0 0-0
17. Jantar Ustka 169 3 0 13 28-43 2 0 6 11-19 1 0 7 17-24 0 0 0 0-0
18. Lipniczanka Lipnica 165 1 2 13 14-51 0 2 7 3-22 1 0 6 11-29 0 0 0 0-0

1. kolejka

Gwiazda Karsin Jantar Ustka 30-11-2015 00:00 2:0 (1:0)
Cartusia Kartuzy Powiśle Dzierzgoń 30-11-2015 00:00 6:1 (2:0)
Gedania Gdańsk Stolem Gniewino 30-11-2015 00:00 2:2 (1:0)
Lipniczanka Lipnica GKS Kowale 30-11-2015 00:00 0:1 (0:0)
Gryf Słupsk KTS-K Wikęd Luzino 30-11-2015 00:00 0:0 (0:0)
Pogoń Lębork Wda Lipusz 30-11-2015 00:00 0:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Wierzyca Pelplin 30-11-2015 00:00 7:2 (4:1)
GKS Przodkowo Jaguar Gdańsk 30-11-2015 00:00 3:1 (1:1)
Lechia II Gdańsk Arka II Gdynia 30-11-2015 00:00 0:2 (0:1)


2. kolejka

Wierzyca Pelplin GKS Przodkowo 14-08-2019 18:00 1:2 (1:0)
Jaguar Gdańsk Lechia II Gdańsk 15-08-2019 11:00 0:0 (0:0)
Gwiazda Karsin Cartusia Kartuzy 15-08-2019 11:00 0:1 (0:1)
Stolem Gniewino Lipniczanka Lipnica 15-08-2019 12:00 4:2 (2:2)
KTS-K Wikęd Luzino Pogoń Lębork 15-08-2019 13:00 1:0 (0:0)
Wda Lipusz Kaszubia Kościerzyna 15-08-2019 15:00 2:4 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Gedania Gdańsk 15-08-2019 15:00 2:2 (1:2)
GKS Kowale Gryf Słupsk 15-08-2019 17:00 1:2 (1:0)
Jantar Ustka Arka II Gdynia 15-08-2019 18:00 3:4 (2:2)


3. kolejka

Gedania Gdańsk Gwiazda Karsin 18-08-2019 11:00 0:0 (0:0)
Lechia II Gdańsk Wierzyca Pelplin 18-08-2019 11:00 2:3 (1:2)
Arka II Gdynia Jaguar Gdańsk 18-08-2019 11:00 5:0 (2:0)
Cartusia Kartuzy Jantar Ustka 18-08-2019 15:00 4:2 (1:1)
Lipniczanka Lipnica Powiśle Dzierzgoń 18-08-2019 15:00 1:3 (1:2)
Gryf Słupsk Stolem Gniewino 18-08-2019 17:00 3:3 (2:1)
Pogoń Lębork GKS Kowale 18-08-2019 17:00 1:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna KTS-K Wikęd Luzino 18-08-2019 17:00 2:1 (0:0)
GKS Przodkowo Wda Lipusz 18-08-2019 17:00 4:0 (0:0)


4. kolejka

Wda Lipusz Lechia II Gdańsk 24-08-2019 11:00 3:0 (2:0)
Gwiazda Karsin Lipniczanka Lipnica 24-08-2019 11:00 2:4 (0:1)
Cartusia Kartuzy Gedania Gdańsk 24-08-2019 11:00 2:0 (1:0)
GKS Kowale Kaszubia Kościerzyna 24-08-2019 14:00 0:3 (0:2)
Stolem Gniewino Pogoń Lębork 24-08-2019 14:00 1:2 (1:2)
Powiśle Dzierzgoń Gryf Słupsk 24-08-2019 16:00 1:1 (1:0)
Jantar Ustka Jaguar Gdańsk 24-08-2019 17:00 2:3 (0:2)
Wierzyca Pelplin Arka II Gdynia 24-08-2019 17:00 1:1 (0:0)
KTS-K Wikęd Luzino GKS Przodkowo 24-08-2019 17:00 1:3 (1:1)


5. kolejka

Gedania Gdańsk Jantar Ustka 31-08-2019 11:00 6:3 (2:1)
GKS Przodkowo GKS Kowale 31-08-2019 11:00 4:1 (3:1)
Kaszubia Kościerzyna Stolem Gniewino 31-08-2019 14:00 1:1 (1:0)
Jaguar Gdańsk Wierzyca Pelplin 31-08-2019 16:00 1:3 (1:1)
Pogoń Lębork Powiśle Dzierzgoń 31-08-2019 17:00 2:3 (1:2)
Lechia II Gdańsk KTS-K Wikęd Luzino 01-09-2019 11:00 2:2 (1:1)
Arka II Gdynia Wda Lipusz 01-09-2019 11:00 5:2 (4:0)
Lipniczanka Lipnica Cartusia Kartuzy 01-09-2019 15:00 0:3 (0:2)
Gryf Słupsk Gwiazda Karsin 01-09-2019 17:00 5:3 (1:2)


6. kolejka

Cartusia Kartuzy Gryf Słupsk 07-09-2019 11:00 2:3 (1:1)
Gedania Gdańsk Lipniczanka Lipnica 07-09-2019 11:00 4:0 (2:0)
Wda Lipusz Jaguar Gdańsk 07-09-2019 13:00 4:3 (2:1)
GKS Kowale Lechia II Gdańsk 07-09-2019 14:00 0:1 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń Kaszubia Kościerzyna 07-09-2019 16:00 1:1 (0:0)
Jantar Ustka Wierzyca Pelplin 07-09-2019 17:00 2:1 (0:0)
Stolem Gniewino GKS Przodkowo 07-09-2019 17:00 1:1 (0:1)
KTS-K Wikęd Luzino Arka II Gdynia 08-09-2019 13:30 0:3 (0:0)
Pogoń Lębork Gwiazda Karsin 11-09-2019 17:30 4:3 (0:0)


7. kolejka

GKS Przodkowo Powiśle Dzierzgoń 14-09-2019 11:00 2:1 (1:1)
Arka II Gdynia GKS Kowale 14-09-2019 11:00 4:2 (2:2)
Jaguar Gdańsk KTS-K Wikęd Luzino 14-09-2019 13:00 1:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Gwiazda Karsin 14-09-2019 14:00 4:3 (0:0)
Wierzyca Pelplin Wda Lipusz 14-09-2019 16:00 3:0 (3:0)
Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 14-09-2019 17:00 1:0 (1:0)
Lechia II Gdańsk Stolem Gniewino 15-09-2019 11:00 11:0 (5:0)
Lipniczanka Lipnica Jantar Ustka 15-09-2019 15:00 0:6 (0:0)
Pogoń Lębork Cartusia Kartuzy 15-09-2019 17:00 3:2 (2:1)


8. kolejka

Cartusia Kartuzy Kaszubia Kościerzyna 21-09-2019 11:00 0:4 (0:0)
Gedania Gdańsk Pogoń Lębork 21-09-2019 11:00 2:1 (0:0)
Stolem Gniewino Arka II Gdynia 21-09-2019 13:00 2:1 (1:1)
GKS Kowale Jaguar Gdańsk 21-09-2019 14:00 1:1 (1:0)
Powiśle Dzierzgoń Lechia II Gdańsk 21-09-2019 16:00 3:2 (2:0)
Jantar Ustka Wda Lipusz 21-09-2019 17:00 1:0 (0:0)
Gwiazda Karsin GKS Przodkowo 21-09-2019 17:00 2:1 (0:0)
Lipniczanka Lipnica Gryf Słupsk 22-09-2019 16:00 0:3 (0:3)
KTS-K Wikęd Luzino Wierzyca Pelplin 22-09-2019 17:00 2:2 (0:0)


9. kolejka

Kaszubia Kościerzyna Gedania Gdańsk 28-09-2019 11:00 3:1 (2:0)
GKS Przodkowo Cartusia Kartuzy 28-09-2019 11:00 4:1 (2:0)
Jaguar Gdańsk Stolem Gniewino 28-09-2019 13:00 1:5 (1:2)
Wda Lipusz KTS-K Wikęd Luzino 28-09-2019 15:00 3:3 (2:2)
Gryf Słupsk Jantar Ustka 28-09-2019 16:00 2:1 (1:0)
Pogoń Lębork Lipniczanka Lipnica 28-09-2019 16:00 8:0 (4:0)
Wierzyca Pelplin GKS Kowale 28-09-2019 16:00 2:1 (1:0)
Lechia II Gdańsk Gwiazda Karsin 29-09-2019 11:00 4:2 (3:1)
Arka II Gdynia Powiśle Dzierzgoń 29-09-2019 17:00 3:2 (1:0)


10. kolejka

Cartusia Kartuzy Lechia II Gdańsk 05-10-2019 11:00 0:2 (0:1)
Gedania Gdańsk GKS Przodkowo 05-10-2019 11:00 1:2 (0:2)
Gryf Słupsk Pogoń Lębork 05-10-2019 13:00 3:0 (1:0)
Stolem Gniewino Wierzyca Pelplin 05-10-2019 15:00 7:1 (3:0)
Powiśle Dzierzgoń Jaguar Gdańsk 05-10-2019 15:00 2:1 (1:1)
Jantar Ustka KTS-K Wikęd Luzino 05-10-2019 16:00 1:4 (1:0)
GKS Kowale Wda Lipusz 05-10-2019 16:00 0:5 (0:1)
Lipniczanka Lipnica Kaszubia Kościerzyna 06-10-2019 16:00 0:2 (0:1)
Gwiazda Karsin Arka II Gdynia 23-10-2019 15:00 0:3 (0:0)


11. kolejka

Kaszubia Kościerzyna Gryf Słupsk 12-10-2019 11:00 0:0 (0:0)
GKS Przodkowo Lipniczanka Lipnica 12-10-2019 11:00 5:2 (2:2)
Lechia II Gdańsk Gedania Gdańsk 12-10-2019 11:00 3:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Gwiazda Karsin 12-10-2019 12:00 0:5 (0:2)
Pogoń Lębork Jantar Ustka 12-10-2019 15:00 3:1 (1:0)
Wierzyca Pelplin Powiśle Dzierzgoń 12-10-2019 15:00 4:3 (2:2)
Wda Lipusz Stolem Gniewino 12-10-2019 15:00 4:3 (1:1)
KTS-K Wikęd Luzino GKS Kowale 12-10-2019 15:30 1:2 (1:1)
Arka II Gdynia Cartusia Kartuzy 13-10-2019 11:00 5:0 (4:0)


12. kolejka

Lipniczanka Lipnica Lechia II Gdańsk 19-10-2019 00:00 0:0 (0:0)
Cartusia Kartuzy Jaguar Gdańsk 19-10-2019 11:00 2:2 (0:2)
Gedania Gdańsk Arka II Gdynia 19-10-2019 11:00 3:5 (1:1)
Stolem Gniewino KTS-K Wikęd Luzino 19-10-2019 14:00 4:1 (2:0)
Powiśle Dzierzgoń Wda Lipusz 19-10-2019 14:00 2:0 (0:0)
Jantar Ustka GKS Kowale 19-10-2019 15:00 0:1 (0:0)
Gwiazda Karsin Wierzyca Pelplin 19-10-2019 15:00 3:1 (1:0)
Pogoń Lębork Kaszubia Kościerzyna 19-10-2019 15:00 2:0 (1:0)
Gryf Słupsk GKS Przodkowo 20-10-2019 12:00 2:1 (1:0)


13. kolejka

GKS Przodkowo Pogoń Lębork 26-10-2019 11:00 1:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Jantar Ustka 26-10-2019 13:00 3:1 (1:1)
Jaguar Gdańsk Gedania Gdańsk 26-10-2019 13:00 1:1 (0:1)
Wierzyca Pelplin Cartusia Kartuzy 26-10-2019 15:00 2:2 (0:1)
GKS Kowale Stolem Gniewino 26-10-2019 15:00 2:3 (0:2)
Lechia II Gdańsk Gryf Słupsk 27-10-2019 11:00 1:1 (1:1)
Arka II Gdynia Lipniczanka Lipnica 27-10-2019 11:00 2:1 (1:0)
KTS-K Wikęd Luzino Powiśle Dzierzgoń 27-10-2019 13:30 5:1 (2:0)
Wda Lipusz Gwiazda Karsin 30-10-2019 15:00 6:1 (0:0)


14. kolejka

Cartusia Kartuzy Wda Lipusz 02-11-2019 11:00 2:2 (1:2)
Gedania Gdańsk Wierzyca Pelplin 02-11-2019 11:00 2:1 (1:0)
Jantar Ustka Stolem Gniewino 02-11-2019 13:00 0:3 (0:0)
Powiśle Dzierzgoń GKS Kowale 02-11-2019 13:00 1:1 (1:1)
Gryf Słupsk Arka II Gdynia 02-11-2019 13:00 1:1 (1:1)
Gwiazda Karsin KTS-K Wikęd Luzino 02-11-2019 14:00 1:6 (0:2)
Pogoń Lębork Lechia II Gdańsk 02-11-2019 14:00 0:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna GKS Przodkowo 03-11-2019 12:00 2:5 (1:2)
Lipniczanka Lipnica Jaguar Gdańsk 03-11-2019 13:00 1:3 (0:0)


15. kolejka

Jaguar Gdańsk Gryf Słupsk 09-11-2019 00:00 2:2 (1:0)
GKS Przodkowo Jantar Ustka 09-11-2019 11:00 4:3 (3:1)
Lechia II Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 09-11-2019 11:00 0:0 (0:0)
Wda Lipusz Gedania Gdańsk 09-11-2019 13:00 1:2 (0:1)
Stolem Gniewino Powiśle Dzierzgoń 09-11-2019 13:00 3:0 (1:0)
Wierzyca Pelplin Lipniczanka Lipnica 09-11-2019 14:00 4:2 (1:1)
GKS Kowale Gwiazda Karsin 09-11-2019 14:00 1:2 (0:0)
Arka II Gdynia Pogoń Lębork 10-11-2019 11:00 2:1 (1:1)
KTS-K Wikęd Luzino Cartusia Kartuzy 10-11-2019 13:30 0:1 (0:1)


16. kolejka

Gedania Gdańsk KTS-K Wikęd Luzino 16-11-2019 11:00 1:4 (0:1)
GKS Przodkowo Lechia II Gdańsk 16-11-2019 11:00 4:1 (1:1)
Jantar Ustka Powiśle Dzierzgoń 16-11-2019 13:00 2:3 (0:1)
Gwiazda Karsin Stolem Gniewino 16-11-2019 13:00 0:3 (0:2)
Cartusia Kartuzy GKS Kowale 16-11-2019 13:00 1:1 (0:0)
Gryf Słupsk Wierzyca Pelplin 16-11-2019 13:00 5:2 (3:2)
Pogoń Lębork Jaguar Gdańsk 16-11-2019 13:00 4:1 (2:0)
Kaszubia Kościerzyna Arka II Gdynia 16-11-2019 13:00 2:2 (2:1)
Lipniczanka Lipnica Wda Lipusz 17-11-2019 13:00 1:1 (0:1)


17. kolejka

Arka II Gdynia GKS Przodkowo 23-11-2019 11:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 23-11-2019 12:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Cartusia Kartuzy 23-11-2019 12:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Pogoń Lębork 23-11-2019 13:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Gwiazda Karsin 23-11-2019 13:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Gedania Gdańsk 23-11-2019 14:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Jantar Ustka 24-11-2019 11:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Gryf Słupsk 24-11-2019 13:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Lipniczanka Lipnica 24-11-2019 13:30 -:- (-:-)


18. kolejka

Jantar Ustka Gwiazda Karsin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Cartusia Kartuzy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Lipniczanka Lipnica 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


19. kolejka

Arka II Gdynia Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Wierzyca Pelplin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Wda Lipusz 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork KTS-K Wikęd Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Gwiazda Karsin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


20. kolejka

Jantar Ustka Cartusia Kartuzy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Lipniczanka Lipnica 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


21. kolejka

Jaguar Gdańsk Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Wierzyca Pelplin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Wda Lipusz 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo KTS-K Wikęd Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica Gwiazda Karsin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Cartusia Kartuzy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


22. kolejka

Jantar Ustka Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Lipniczanka Lipnica 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


23. kolejka

Wierzyca Pelplin Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Wda Lipusz 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia KTS-K Wikęd Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Gwiazda Karsin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Cartusia Kartuzy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


24. kolejka

Jantar Ustka Lipniczanka Lipnica 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Wierzyca Pelplin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


25. kolejka

Wda Lipusz Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin KTS-K Wikęd Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Gwiazda Karsin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Cartusia Kartuzy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Lipniczanka Lipnica 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


26. kolejka

Jantar Ustka Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Wierzyca Pelplin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Wda Lipusz 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


27. kolejka

KTS-K Wikęd Luzino Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Gwiazda Karsin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Cartusia Kartuzy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Lipniczanka Lipnica 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


28. kolejka

Jantar Ustka Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Wierzyca Pelplin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Wda Lipusz 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale KTS-K Wikęd Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


29. kolejka

GKS Kowale Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Gwiazda Karsin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Cartusia Kartuzy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Lipniczanka Lipnica 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


30. kolejka

Jantar Ustka Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Wierzyca Pelplin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Wda Lipusz 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń KTS-K Wikęd Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


31. kolejka

Stolem Gniewino Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Gwiazda Karsin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Cartusia Kartuzy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Lipniczanka Lipnica 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


32. kolejka

Jantar Ustka GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica Wierzyca Pelplin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Wda Lipusz 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy KTS-K Wikęd Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Powiśle Dzierzgoń Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


33. kolejka

Powiśle Dzierzgoń Jantar Ustka 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stolem Gniewino Gwiazda Karsin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Cartusia Kartuzy 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Wikęd Luzino Gedania Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wda Lipusz Lipniczanka Lipnica 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Gryf Słupsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Pogoń Lębork 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk GKS Przodkowo 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


34. kolejka

Jantar Ustka Lechia II Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
GKS Przodkowo Arka II Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Jaguar Gdańsk 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Wierzyca Pelplin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Wda Lipusz 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lipniczanka Lipnica KTS-K Wikęd Luzino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk GKS Kowale 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cartusia Kartuzy Stolem Gniewino 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwiazda Karsin Powiśle Dzierzgoń 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony