TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty
Z. R. P. Bramki
1. Jantar Ustka 1128 9 1 1 43-8
2. Arka Gdynia 1127 9 0 2 72-9
3. Bałtyk Gdynia AP 1022 7 1 2 49-15
4. Jaguar Gdańsk 1022 7 1 2 28-9
5. Gedania Gdańsk 1022 7 1 2 57-12
6. Arka Gdynia SI 1020 6 2 2 39-15
7. Chojniczanka Chojnice 1016 5 1 4 34-33
8. GOSRiT Luzino 1015 5 0 5 29-19
9. Pomezania Malbork 1013 4 1 5 26-28
10. Gryf Wejherowo 1010 3 1 6 16-50
11. KP Gdynia AP 1010 3 1 6 14-46
12. Radunia Stężyca 108 2 2 6 18-40
13. Akademia Sportu Kolbudy 116 2 0 9 15-54
14. Gryf Słupsk KS 106 2 0 8 18-51
15. Beniaminek 03 Starogard Gdański 110 0 0 11 1-70

1. kolejka

KP Gdynia AP Jantar Ustka 20-03-2022 13:00 0:4 (0:0)
Gryf Słupsk KS Arka Gdynia SI 20-03-2022 13:30 0:9 (0:3)
Gryf Wejherowo Radunia Stężyca 20-03-2022 15:00 2:0 (1:0)
Bałtyk Gdynia AP Akademia Sportu Kolbudy 20-03-2022 15:00 9:1 (0:0)
GOSRiT Luzino Beniaminek 03 Starogard Gdański 20-03-2022 16:00 11:0 (3:0)
Chojniczanka Chojnice Pomezania Malbork 20-03-2022 17:00 0:2 (0:1)
Gedania Gdańsk Arka Gdynia 20-03-2022 17:30 2:1 (1:1)


2. kolejka

Jaguar Gdańsk Radunia Stężyca 26-03-2022 00:00 4:0 (2:0)
Arka Gdynia SI Chojniczanka Chojnice 26-03-2022 00:00 3:2 (2:2)
Pomezania Malbork Gryf Wejherowo 26-03-2022 00:00 5:0 (0:0)
Akademia Sportu Kolbudy Gryf Słupsk KS 26-03-2022 00:00 3:0 (0:0)
Jantar Ustka GOSRiT Luzino 26-03-2022 00:00 2:1 (0:1)
Beniaminek 03 Starogard Gdański Bałtyk Gdynia AP 26-03-2022 00:00 0:9 (0:0)
Arka Gdynia KP Gdynia AP 27-03-2022 15:00 6:0 (4:0)


3. kolejka

Gryf Słupsk KS Beniaminek 03 Starogard Gdański 02-04-2022 00:00 8:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Arka Gdynia SI 02-04-2022 00:00 0:4 (0:0)
Radunia Stężyca Pomezania Malbork 02-04-2022 00:00 3:3 (2:3)
Bałtyk Gdynia AP Jantar Ustka 02-04-2022 00:00 3:2 (0:0)
Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 02-04-2022 00:00 0:4 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Akademia Sportu Kolbudy 02-04-2022 00:00 6:0 (0:0)
GOSRiT Luzino Arka Gdynia 02-04-2022 17:15 0:3 (0:2)


4. kolejka

Arka Gdynia SI Radunia Stężyca 09-04-2022 00:00 2:2 (0:0)
Akademia Sportu Kolbudy Gryf Wejherowo 09-04-2022 00:00 3:4 (0:0)
Beniaminek 03 Starogard Gdański Chojniczanka Chojnice 09-04-2022 00:00 0:6 (0:0)
Jantar Ustka Gryf Słupsk KS 09-04-2022 00:00 5:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk Pomezania Malbork 09-04-2022 00:00 4:1 (0:0)
Gedania Gdańsk KP Gdynia AP 09-04-2022 00:00 7:0 (0:0)
Arka Gdynia Bałtyk Gdynia AP 10-04-2022 13:00 5:2 (0:1)


5. kolejka

Radunia Stężyca Akademia Sportu Kolbudy 13-04-2022 00:00 3:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Jantar Ustka 13-04-2022 00:00 4:4 (0:0)
Pomezania Malbork Arka Gdynia SI 13-04-2022 00:00 2:3 (0:0)
Gryf Wejherowo Beniaminek 03 Starogard Gdański 13-04-2022 00:00 5:1 (0:0)
KP Gdynia AP Jaguar Gdańsk 13-04-2022 00:00 0:5 (0:0)
Gryf Słupsk KS Arka Gdynia 13-04-2022 16:00 2:1 (1:1)
GOSRiT Luzino Gedania Gdańsk 16-04-2022 00:00 3:0 (0:0)


6. kolejka

Beniaminek 03 Starogard Gdański Radunia Stężyca 23-04-2022 00:00 0:6 (0:0)
Gedania Gdańsk Bałtyk Gdynia AP 23-04-2022 00:00 0:0 (0:0)
KP Gdynia AP GOSRiT Luzino 23-04-2022 00:00 4:2 (0:0)
Akademia Sportu Kolbudy Pomezania Malbork 23-04-2022 00:00 1:6 (0:0)
Jaguar Gdańsk Arka Gdynia SI 23-04-2022 00:00 1:1 (0:0)
Jantar Ustka Gryf Wejherowo 23-04-2022 00:00 4:0 (0:0)
Arka Gdynia Chojniczanka Chojnice 24-04-2022 15:00 11:1 (6:1)


7. kolejka

Arka Gdynia SI Akademia Sportu Kolbudy 30-04-2022 00:00 6:2 (0:0)
GOSRiT Luzino Jaguar Gdańsk 30-04-2022 00:00 1:0 (0:0)
Radunia Stężyca Jantar Ustka 30-04-2022 00:00 0:2 (0:0)
Pomezania Malbork Beniaminek 03 Starogard Gdański 30-04-2022 00:00 6:0 (0:0)
Gryf Słupsk KS Gedania Gdańsk 30-04-2022 00:00 1:13 (0:0)
Bałtyk Gdynia AP KP Gdynia AP 30-04-2022 00:00 8:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Arka Gdynia 30-04-2022 11:00 1:18 (1:8)


8. kolejka

Jantar Ustka Pomezania Malbork 03-05-2022 00:00 6:0 (0:0)
Beniaminek 03 Starogard Gdański Arka Gdynia SI 03-05-2022 00:00 0:10 (0:0)
Gedania Gdańsk Chojniczanka Chojnice 03-05-2022 00:00 8:0 (0:0)
GOSRiT Luzino Bałtyk Gdynia AP 03-05-2022 00:00 2:3 (0:0)
KP Gdynia AP Gryf Słupsk KS 03-05-2022 00:00 3:1 (0:0)
Jaguar Gdańsk Akademia Sportu Kolbudy 03-05-2022 00:00 4:1 (0:0)
Arka Gdynia Radunia Stężyca 03-05-2022 13:00 11:0 (6:0)


9. kolejka

Pomezania Malbork Arka Gdynia 07-05-2022 11:00 0:6 (0:2)
Bałtyk Gdynia AP Jaguar Gdańsk 08-05-2022 00:00 3:0 (0:0)
Arka Gdynia SI Jantar Ustka 08-05-2022 00:00 0:3 (0:0)
Gryf Wejherowo Gedania Gdańsk 08-05-2022 00:00 1:10 (0:0)
Chojniczanka Chojnice KP Gdynia AP 08-05-2022 00:00 8:1 (0:0)
Gryf Słupsk KS GOSRiT Luzino 08-05-2022 00:00 2:4 (0:0)
Akademia Sportu Kolbudy Beniaminek 03 Starogard Gdański 08-05-2022 00:00 4:0 (0:0)


10. kolejka

Jaguar Gdańsk Beniaminek 03 Starogard Gdański 14-05-2022 00:00 3:0 (0:0)
GOSRiT Luzino Chojniczanka Chojnice 14-05-2022 00:00 2:4 (0:0)
Bałtyk Gdynia AP Gryf Słupsk KS 14-05-2022 00:00 10:2 (0:0)
Jantar Ustka Akademia Sportu Kolbudy 14-05-2022 00:00 9:0 (0:0)
Gedania Gdańsk Radunia Stężyca 14-05-2022 00:00 12:1 (0:0)
KP Gdynia AP Gryf Wejherowo 14-05-2022 00:00 2:2 (0:0)
Arka Gdynia Arka Gdynia SI 14-05-2022 19:00 3:1 (1:0)


11. kolejka

Beniaminek 03 Starogard Gdański Jantar Ustka 22-05-2022 00:00 0:2 (0:0)
Gryf Wejherowo GOSRiT Luzino 22-05-2022 00:00 1:3 (0:0)
Radunia Stężyca KP Gdynia AP 22-05-2022 00:00 3:4 (0:0)
Pomezania Malbork Gedania Gdańsk 22-05-2022 00:00 1:5 (0:0)
Akademia Sportu Kolbudy Arka Gdynia 22-05-2022 00:00 0:7 (0:6)
Chojniczanka Chojnice Bałtyk Gdynia AP 22-05-2022 00:00 3:2 (0:0)
Gryf Słupsk KS Jaguar Gdańsk 22-05-2022 00:00 2:3 (0:0)


12. kolejka

Gedania Gdańsk Arka Gdynia SI 28-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Jantar Ustka 28-05-2022 00:00 -:- (-:-)
GOSRiT Luzino Radunia Stężyca 28-05-2022 00:00 -:- (-:-)
KP Gdynia AP Pomezania Malbork 28-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Bałtyk Gdynia AP Gryf Wejherowo 28-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk KS Chojniczanka Chojnice 28-05-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Beniaminek 03 Starogard Gdański 28-05-2022 19:00 -:- (-:-)


13. kolejka

Akademia Sportu Kolbudy Gedania Gdańsk 05-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia SI KP Gdynia AP 05-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Pomezania Malbork GOSRiT Luzino 05-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Gryf Słupsk KS 05-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Radunia Stężyca Bałtyk Gdynia AP 05-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Arka Gdynia 05-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Chojniczanka Chojnice Jaguar Gdańsk 05-06-2022 00:00 -:- (-:-)


14. kolejka

Arka Gdynia Jaguar Gdańsk 11-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Bałtyk Gdynia AP Pomezania Malbork 11-06-2022 00:00 -:- (-:-)
KP Gdynia AP Akademia Sportu Kolbudy 11-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk KS Radunia Stężyca 11-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Chojniczanka Chojnice Gryf Wejherowo 11-06-2022 00:00 -:- (-:-)
GOSRiT Luzino Arka Gdynia SI 11-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Beniaminek 03 Starogard Gdański 11-06-2022 00:00 -:- (-:-)


15. kolejka

Pomezania Malbork Gryf Słupsk KS 16-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Radunia Stężyca Chojniczanka Chojnice 16-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Gryf Wejherowo 16-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Gedania Gdańsk 16-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia SI Bałtyk Gdynia AP 16-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Akademia Sportu Kolbudy GOSRiT Luzino 16-06-2022 00:00 -:- (-:-)
Beniaminek 03 Starogard Gdański KP Gdynia AP 16-06-2022 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony