TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Cracovia 1731 10 1 6 27-27 6 0 3 16-17 4 1 3 11-10 1 0 1 3-2
2. Zagłębie Lubin 1731 9 4 4 25-23 6 2 1 13-8 3 2 3 12-15 1 0 1 3-3
3. Arka Gdynia 1731 10 1 6 36-27 7 0 1 23-10 3 1 5 13-17 1 0 1 4-5
4. Legia Warszawa 1630 9 3 4 32-25 6 0 1 16-6 3 3 3 16-19 1 0 0 2-1
5. Lech Poznań 1730 9 3 5 46-23 4 2 2 20-9 5 1 3 26-14 0 0 1 1-2
6. Raków Częstochowa 1629 8 5 3 35-24 5 4 0 20-10 3 1 3 15-14 1 0 0 1-0
7. Wisła Kraków 1729 9 2 6 29-21 5 1 2 15-8 4 1 4 14-13 0 0 1 0-1
8. MKS Polonia Warszawa 1728 9 1 7 42-32 6 0 3 31-15 3 1 4 11-17 0 0 0 0-0
9. Jagiellonia Białystok 1724 7 3 7 41-35 5 0 3 25-17 2 3 4 16-18 0 0 0 0-0
10. Śląsk Wrocław 1723 6 5 6 33-27 4 2 2 15-9 2 3 4 18-18 0 0 0 0-0
11. Pogoń Szczecin 1722 6 4 7 32-23 3 3 3 21-13 3 1 4 11-10 0 0 0 0-0
12. Stal Rzeszów 1717 5 2 10 29-48 4 1 4 20-22 1 1 6 9-26 0 0 0 0-0
13. UKS SMS Łódź 1716 4 4 9 19-32 3 1 4 5-12 1 3 5 14-20 0 0 0 0-0
14. Warta Poznań 1715 4 3 10 24-37 1 3 5 11-20 3 0 5 13-17 0 0 0 0-0
15. Górnik Zabrze 1713 2 7 8 26-31 1 4 3 15-15 1 3 5 11-16 0 0 0 0-0
16. Gwarek Zabrze 1711 3 2 12 15-56 2 2 5 12-22 1 0 7 3-34 0 0 0 0-0

1. kolejka

Wisła Kraków Górnik Zabrze 14-08-2021 00:00 3:0 (0:0)
Stal Rzeszów Jagiellonia Białystok 14-08-2021 00:00 2:6 (0:0)
Raków Częstochowa Legia Warszawa 14-08-2021 00:00 3:3 (0:0)
Gwarek Zabrze Lech Poznań 14-08-2021 00:00 1:6 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Śląsk Wrocław 14-08-2021 00:00 6:3 (0:0)
Zagłębie Lubin UKS SMS Łódź 14-08-2021 00:00 2:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Cracovia 14-08-2021 00:00 1:1 (0:0)
Warta Poznań Arka Gdynia 14-08-2021 11:00 2:2 (0:0)


2. kolejka

Arka Gdynia Pogoń Szczecin 21-08-2021 11:00 0:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 21-08-2021 11:00 1:2 (0:2)
Lech Poznań MKS Polonia Warszawa 21-08-2021 12:00 7:1 (3:1)
Wisła Kraków Stal Rzeszów 21-08-2021 12:15 2:3 (1:1)
Legia Warszawa Gwarek Zabrze 21-08-2021 15:00 2:0 (0:0)
UKS SMS Łódź Warta Poznań 21-08-2021 16:00 1:2 (0:1)
Górnik Zabrze Cracovia 22-08-2021 12:00 1:2 (0:2)
Jagiellonia Białystok Raków Częstochowa 22-08-2021 12:00 3:2 (2:1)


3. kolejka

Warta Poznań Śląsk Wrocław 28-08-2021 12:00 2:2 (1:2)
Pogoń Szczecin UKS SMS Łódź 28-08-2021 12:00 2:0 (1:0)
Cracovia Arka Gdynia 28-08-2021 13:00 3:1 (2:0)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 28-08-2021 15:30 2:1 (1:1)
Stal Rzeszów Górnik Zabrze 29-08-2021 12:00 0:0 (0:0)
Raków Częstochowa Wisła Kraków 29-08-2021 12:00 1:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Jagiellonia Białystok 29-08-2021 12:00 2:2 (2:1)
MKS Polonia Warszawa Legia Warszawa 29-08-2021 12:15 5:0 (3:0)


4. kolejka

Lech Poznań Warta Poznań 03-09-2021 12:00 3:1 (0:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 04-09-2021 11:00 3:1 (1:0)
Wisła Kraków Gwarek Zabrze 04-09-2021 11:00 2:0 (2:0)
Jagiellonia Białystok MKS Polonia Warszawa 04-09-2021 12:00 3:1 (1:1)
UKS SMS Łódź Cracovia 04-09-2021 16:00 0:2 (0:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 05-09-2021 12:00 1:2 (1:2)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 05-09-2021 12:00 3:2 (1:1)
Stal Rzeszów Raków Częstochowa 05-09-2021 12:00 5:1 (4:1)


5. kolejka

Pogoń Szczecin Lech Poznań 10-09-2021 16:15 1:3 (1:2)
Raków Częstochowa Górnik Zabrze 11-09-2021 12:00 2:1 (1:0)
Warta Poznań Legia Warszawa 11-09-2021 12:00 1:2 (1:0)
Cracovia Śląsk Wrocław 11-09-2021 12:00 2:1 (0:0)
Arka Gdynia UKS SMS Łódź 11-09-2021 13:00 4:3 (2:1)
MKS Polonia Warszawa Wisła Kraków 11-09-2021 17:00 5:1 (2:1)
Gwarek Zabrze Stal Rzeszów 12-09-2021 12:00 2:2 (1:1)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 12-09-2021 15:00 3:1 (0:0)


6. kolejka

Legia Warszawa Pogoń Szczecin 18-09-2021 11:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 18-09-2021 11:15 0:2 (0:0)
Lech Poznań Cracovia 18-09-2021 12:00 1:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Warta Poznań 18-09-2021 12:00 2:1 (1:1)
Raków Częstochowa Gwarek Zabrze 18-09-2021 14:00 6:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 19-09-2021 12:00 2:0 (0:0)
Stal Rzeszów MKS Polonia Warszawa 19-09-2021 12:00 1:3 (1:0)
Górnik Zabrze UKS SMS Łódź 19-09-2021 13:00 4:1 (0:1)


7. kolejka

Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 24-09-2021 12:00 2:2 (1:1)
Zagłębie Lubin Stal Rzeszów 25-09-2021 12:00 2:1 (1:1)
Warta Poznań Wisła Kraków 25-09-2021 12:00 0:1 (0:1)
Cracovia Legia Warszawa 25-09-2021 12:00 4:3 (3:2)
MKS Polonia Warszawa Raków Częstochowa 25-09-2021 12:15 2:3 (1:1)
Arka Gdynia Lech Poznań 25-09-2021 13:00 2:1 (0:0)
UKS SMS Łódź Śląsk Wrocław 25-09-2021 16:00 0:4 (0:3)
Gwarek Zabrze Górnik Zabrze 26-09-2021 12:00 3:1 (1:0)


8. kolejka

Legia Warszawa Arka Gdynia 01-10-2021 15:00 2:1 (0:0)
Lech Poznań UKS SMS Łódź 02-10-2021 12:00 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 02-10-2021 12:00 2:3 (2:0)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 02-10-2021 12:00 1:0 (0:0)
Raków Częstochowa Zagłębie Lubin 02-10-2021 14:00 2:2 (0:1)
Stal Rzeszów Warta Poznań 03-10-2021 12:00 5:1 (2:1)
Gwarek Zabrze MKS Polonia Warszawa 03-10-2021 12:00 3:0 (3:0)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 03-10-2021 15:30 2:2 (0:0)


9. kolejka

Cracovia Wisła Kraków 09-10-2021 10:00 1:0 (1:0)
MKS Polonia Warszawa Górnik Zabrze 09-10-2021 12:00 3:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Gwarek Zabrze 09-10-2021 12:00 0:2 (0:1)
Warta Poznań Raków Częstochowa 09-10-2021 12:00 3:2 (2:1)
Pogoń Szczecin Stal Rzeszów 09-10-2021 12:00 6:1 (2:1)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 09-10-2021 12:00 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 09-10-2021 13:00 2:0 (0:0)
UKS SMS Łódź Legia Warszawa 09-10-2021 15:30 2:1 (1:0)


10. kolejka

Raków Częstochowa Pogoń Szczecin 15-10-2021 12:00 0:0 (0:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 16-10-2021 12:00 3:1 (0:1)
MKS Polonia Warszawa Zagłębie Lubin 16-10-2021 12:15 5:1 (2:1)
Górnik Zabrze Lech Poznań 17-10-2021 12:00 2:3 (0:1)
Stal Rzeszów Cracovia 17-10-2021 12:00 4:1 (2:1)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 17-10-2021 12:15 1:4 (0:2)
Jagiellonia Białystok UKS SMS Łódź 17-10-2021 16:00 6:4 (3:1)
Gwarek Zabrze Warta Poznań 17-10-2021 17:30 1:4 (0:2)


11. kolejka

Arka Gdynia Stal Rzeszów 23-10-2021 11:15 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 23-10-2021 12:00 1:1 (0:0)
Warta Poznań MKS Polonia Warszawa 23-10-2021 12:00 1:2 (1:0)
Cracovia Raków Częstochowa 23-10-2021 12:00 0:3 (0:1)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 23-10-2021 12:00 0:2 (0:1)
Lech Poznań Legia Warszawa 23-10-2021 12:15 1:2 (1:1)
UKS SMS Łódź Wisła Kraków 23-10-2021 12:30 1:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze 24-10-2021 12:00 6:0 (1:0)


12. kolejka

Stal Rzeszów UKS SMS Łódź 29-10-2021 13:00 1:0 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Pogoń Szczecin 29-10-2021 15:30 2:3 (1:0)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 30-10-2021 11:00 2:0 (1:0)
Raków Częstochowa Arka Gdynia 30-10-2021 12:00 2:1 (2:0)
Zagłębie Lubin Warta Poznań 30-10-2021 12:00 1:0 (0:0)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 31-10-2021 11:00 1:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Cracovia 31-10-2021 12:00 0:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 10-12-2021 12:00 2:3 (1:2)


13. kolejka

Arka Gdynia Gwarek Zabrze 06-11-2021 11:00 7:1 (2:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 06-11-2021 11:00 0:4 (0:3)
Warta Poznań Górnik Zabrze 06-11-2021 12:00 1:5 (0:4)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 06-11-2021 12:00 1:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Stal Rzeszów 06-11-2021 12:00 3:1 (0:1)
Cracovia MKS Polonia Warszawa 06-11-2021 16:00 0:3 (0:1)
UKS SMS Łódź Raków Częstochowa 07-11-2021 12:00 0:3 (0:2)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 07-11-2021 12:00 3:0 (1:0)


14. kolejka

Warta Poznań Pogoń Szczecin 12-11-2021 12:00 0:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 13-11-2021 11:00 1:0 (0:0)
Raków Częstochowa Śląsk Wrocław 13-11-2021 12:00 2:2 (2:2)
Gwarek Zabrze UKS SMS Łódź 13-11-2021 12:00 0:3 (0:1)
MKS Polonia Warszawa Arka Gdynia 13-11-2021 15:00 1:2 (1:2)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 14-11-2021 12:00 2:2 (2:0)
Stal Rzeszów Lech Poznań 14-11-2021 12:00 1:7 (0:1)
Wisła Kraków Legia Warszawa 17-11-2021 14:00 2:2 (1:0)


15. kolejka

Cracovia Warta Poznań 20-11-2021 11:00 1:3 (0:1)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 20-11-2021 11:00 3:2 (2:0)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 20-11-2021 12:00 1:1 (0:0)
Lech Poznań Raków Częstochowa 20-11-2021 12:00 1:1 (0:1)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 20-11-2021 12:00 2:3 (2:1)
UKS SMS Łódź MKS Polonia Warszawa 21-11-2021 12:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Gwarek Zabrze 21-11-2021 12:00 4:0 (2:0)
Legia Warszawa Stal Rzeszów 08-12-2021 12:00 4:0 (1:0)


16. kolejka

UKS SMS Łódź Zagłębie Lubin 27-11-2021 11:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Warta Poznań 27-11-2021 11:00 3:1 (2:1)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 27-11-2021 12:00 2:2 (2:1)
Śląsk Wrocław MKS Polonia Warszawa 27-11-2021 12:00 1:1 (0:1)
Cracovia Pogoń Szczecin 27-11-2021 12:00 3:2 (2:1)
Jagiellonia Białystok Stal Rzeszów 28-11-2021 11:00 5:0 (1:0)
Lech Poznań Gwarek Zabrze 28-11-2021 11:00 7:0 (3:0)
Legia Warszawa Raków Częstochowa 16-03-2022 14:00 -:- (-:-)


17. kolejka

Gwarek Zabrze Legia Warszawa 04-12-2021 11:00 0:2 (0:1)
Cracovia Górnik Zabrze 04-12-2021 12:00 2:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 04-12-2021 12:00 1:3 (0:2)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 04-12-2021 12:00 1:0 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Lech Poznań 04-12-2021 12:00 2:1 (0:0)
Raków Częstochowa Jagiellonia Białystok 04-12-2021 12:00 2:1 (1:0)
Stal Rzeszów Wisła Kraków 04-12-2021 12:00 1:3 (0:0)
Warta Poznań UKS SMS Łódź 04-12-2021 17:00 1:1 (0:1)


18. kolejka

Górnik Zabrze Stal Rzeszów 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Raków Częstochowa 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Gwarek Zabrze 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa MKS Polonia Warszawa 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Warta Poznań 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Pogoń Szczecin 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Cracovia 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)


19. kolejka

Arka Gdynia Górnik Zabrze 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Cracovia UKS SMS Łódź 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Lech Poznań 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Jagiellonia Białystok 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Wisła Kraków 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Stal Rzeszów 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)


20. kolejka

Górnik Zabrze Raków Częstochowa 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Gwarek Zabrze 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków MKS Polonia Warszawa 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Warta Poznań 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Cracovia 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Arka Gdynia 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)


21. kolejka

UKS SMS Łódź Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Stal Rzeszów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Raków Częstochowa 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


22. kolejka

Raków Częstochowa MKS Polonia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Warta Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Gwarek Zabrze 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


23. kolejka

Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Stal Rzeszów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Raków Częstochowa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Gwarek Zabrze 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


24. kolejka

Górnik Zabrze MKS Polonia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Warta Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Zagłębie Lubin 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


25. kolejka

Lech Poznań Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Stal Rzeszów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Raków Częstochowa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin MKS Polonia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Gwarek Zabrze 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


26. kolejka

Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Warta Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Pogoń Szczecin 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


27. kolejka

Legia Warszawa Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Stal Rzeszów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Raków Częstochowa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin MKS Polonia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Gwarek Zabrze 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


28. kolejka

Górnik Zabrze Warta Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Śląsk Wrocław 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Arka Gdynia 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


29. kolejka

Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Wisła Kraków 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Lech Poznań Stal Rzeszów 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Śląsk Wrocław Raków Częstochowa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia MKS Polonia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Cracovia Zagłębie Lubin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Warta Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
UKS SMS Łódź Gwarek Zabrze 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


30. kolejka

Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Warta Poznań Cracovia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
MKS Polonia Warszawa UKS SMS Łódź 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Lech Poznań 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Stal Rzeszów Legia Warszawa 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 00-00-0000 00:00 -:- (-:-)
Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław 30-11-1999 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony