TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Jaguar Gdańsk 1637 11 4 1 37-16 6 2 0 24-10 5 2 1 13-6 0 0 0 0-0
2. Gedania Gdańsk 1536 11 3 1 47-16 5 2 0 29-12 6 1 1 18-4 0 0 0 0-0
3. Gryf Słupsk 1527 8 3 4 36-23 4 2 1 16-10 4 1 3 20-13 1 0 0 3-2
4. Arka II Gdynia 1527 8 3 4 30-20 6 1 1 21-9 2 2 3 9-11 0 0 1 1-2
5. Kaszubia Kościerzyna 1627 8 3 5 37-32 5 0 3 16-18 3 3 2 21-14 1 0 1 4-4
6. Bytovia Bytów 1525 6 7 2 27-23 5 2 0 16-8 1 5 2 11-15 0 0 0 0-0
7. KTS-K Luzino 1524 7 3 5 31-24 4 1 3 16-13 3 2 2 15-11 1 0 0 3-0
8. Wierzyca Pelplin 1524 7 3 5 21-19 5 1 2 12-7 2 2 3 9-12 0 0 1 0-3
9. Lechia II Gdańsk 1523 7 2 6 35-25 4 2 1 20-11 3 0 5 15-14 0 0 0 0-0
10. Pogoń Lębork 1522 7 1 7 29-26 5 1 2 19-8 2 0 5 10-18 0 0 0 0-0
11. Chojniczanka II Chojnice 1620 5 5 6 31-25 4 3 1 22-9 1 2 5 9-16 1 0 0 6-1
12. Grom Nowy Staw 1620 6 2 8 27-28 3 1 4 14-10 3 1 4 13-18 0 0 1 1-6
13. Czarni Pruszcz Gdański 1619 5 4 7 27-28 3 2 3 16-12 2 2 4 11-16 0 0 0 0-0
14. Jantar Ustka 1517 5 2 8 21-33 4 1 3 14-14 1 1 5 7-19 0 0 0 0-0
15. GKS Kowale 1516 4 4 7 25-29 1 2 4 7-15 3 2 3 18-14 0 0 1 0-1
16. Gryf Wejherowo 1516 5 1 9 22-29 4 1 2 12-9 1 0 7 10-20 1 0 0 1-0
17. Anioły Garczegorze 1415 4 3 7 11-31 2 1 4 7-15 2 2 3 4-16 0 0 0 0-0
18. Sparta Sycewice 1414 4 2 8 17-26 3 2 2 10-9 1 0 6 7-17 0 0 2 2-4
19. Borowiak Czersk 1514 4 2 9 20-33 3 1 4 8-15 1 1 5 12-18 2 0 0 6-2
20. Orkan Rumia 1514 4 2 9 19-34 2 1 5 8-16 2 1 4 11-18 1 0 1 1-3
21. MKS Władysławowo 1510 3 1 11 13-43 1 1 5 5-21 2 0 6 8-22 0 0 0 0-0

1. kolejka

Kaszubia Kościerzyna GKS Kowale 06-08-2021 18:00 0:5 (0:5)
Czarni Pruszcz Gdański Bytovia Bytów 07-08-2021 13:00 3:1 (2:0)
Sparta Sycewice Chojniczanka II Chojnice 07-08-2021 14:00 3:1 (2:0)
Grom Nowy Staw Lechia II Gdańsk 07-08-2021 14:00 3:2 (2:1)
Wierzyca Pelplin Gryf Słupsk 07-08-2021 17:00 4:2 (1:1)
KTS-K Luzino Gryf Wejherowo 07-08-2021 17:00 2:1 (0:1)
Pogoń Lębork MKS Władysławowo 07-08-2021 17:00 1:2 (1:1)
Orkan Rumia Anioły Garczegorze 08-08-2021 12:00 2:0 (0:0)
Arka II Gdynia Jaguar Gdańsk 08-08-2021 17:00 2:2 (1:0)
Borowiak Czersk Gedania Gdańsk 08-08-2021 17:00 0:2 (0:0)


2. kolejka

Jantar Ustka Sparta Sycewice 13-08-2021 20:00 1:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Borowiak Czersk 14-08-2021 00:00 2:1 (0:1)
GKS Kowale Czarni Pruszcz Gdański 14-08-2021 11:00 3:3 (2:0)
Anioły Garczegorze Kaszubia Kościerzyna 14-08-2021 11:00 0:3 (0:2)
Jaguar Gdańsk Wierzyca Pelplin 14-08-2021 11:00 2:1 (1:1)
Bytovia Bytów Grom Nowy Staw 14-08-2021 17:00 1:0 (0:0)
MKS Władysławowo Orkan Rumia 14-08-2021 17:00 1:2 (0:0)
Gryf Słupsk KTS-K Luzino 14-08-2021 17:00 4:2 (1:1)
Gedania Gdańsk Pogoń Lębork 15-08-2021 11:00 4:2 (0:0)
Chojniczanka II Chojnice Arka II Gdynia 15-08-2021 17:00 2:0 (0:0)


3. kolejka

Wierzyca Pelplin Chojniczanka II Chojnice 21-08-2021 11:00 4:1 (1:1)
Lechia II Gdańsk Bytovia Bytów 21-08-2021 11:00 4:1 (3:0)
Kaszubia Kościerzyna MKS Władysławowo 21-08-2021 13:00 3:1 (1:1)
Czarni Pruszcz Gdański Anioły Garczegorze 21-08-2021 14:00 1:2 (0:1)
Grom Nowy Staw GKS Kowale 21-08-2021 14:00 2:2 (0:2)
KTS-K Luzino Jaguar Gdańsk 21-08-2021 17:00 0:2 (0:0)
Pogoń Lębork Gryf Wejherowo 21-08-2021 18:00 4:2 (2:2)
Arka II Gdynia Jantar Ustka 22-08-2021 11:00 4:1 (1:0)
Orkan Rumia Gedania Gdańsk 22-08-2021 12:00 0:4 (0:3)
Borowiak Czersk Gryf Słupsk 22-08-2021 14:00 1:4 (0:1)


4. kolejka

Gryf Słupsk Pogoń Lębork 27-08-2021 18:00 2:3 (1:1)
GKS Kowale Lechia II Gdańsk 28-08-2021 11:00 0:2 (0:0)
MKS Władysławowo Czarni Pruszcz Gdański 28-08-2021 11:00 1:2 (1:1)
Gedania Gdańsk Kaszubia Kościerzyna 28-08-2021 11:00 4:4 (0:2)
Jaguar Gdańsk Borowiak Czersk 28-08-2021 11:00 0:0 (0:0)
Anioły Garczegorze Grom Nowy Staw 28-08-2021 16:00 1:4 (1:3)
Jantar Ustka Wierzyca Pelplin 28-08-2021 16:00 2:2 (0:1)
Gryf Wejherowo Orkan Rumia 28-08-2021 17:00 6:3 (4:1)
Sparta Sycewice Arka II Gdynia 28-08-2021 17:00 0:0 (0:0)
Chojniczanka II Chojnice KTS-K Luzino 29-08-2021 11:00 2:2 (1:1)


5. kolejka

KTS-K Luzino Jantar Ustka 03-09-2021 17:00 1:2 (0:1)
Borowiak Czersk Chojniczanka II Chojnice 04-09-2021 11:00 1:0 (1:0)
Czarni Pruszcz Gdański Gedania Gdańsk 04-09-2021 11:00 1:3 (0:2)
Lechia II Gdańsk Anioły Garczegorze 04-09-2021 11:00 1:1 (0:1)
Bytovia Bytów GKS Kowale 04-09-2021 16:00 3:1 (1:1)
Wierzyca Pelplin Sparta Sycewice 04-09-2021 17:00 1:0 (1:0)
Pogoń Lębork Jaguar Gdańsk 04-09-2021 17:00 0:2 (0:2)
Orkan Rumia Gryf Słupsk 04-09-2021 17:00 1:2 (0:2)
Grom Nowy Staw MKS Władysławowo 05-09-2021 11:00 5:0 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Gryf Wejherowo 05-09-2021 15:30 3:2 (2:1)


6. kolejka

Sparta Sycewice KTS-K Luzino 10-09-2021 19:00 1:0 (1:0)
Gedania Gdańsk Grom Nowy Staw 11-09-2021 11:00 3:2 (1:1)
Jaguar Gdańsk Orkan Rumia 11-09-2021 11:00 3:1 (2:0)
Jantar Ustka Borowiak Czersk 11-09-2021 14:00 3:2 (0:0)
Gryf Słupsk Kaszubia Kościerzyna 11-09-2021 16:00 3:2 (1:2)
Gryf Wejherowo Czarni Pruszcz Gdański 11-09-2021 17:00 1:1 (1:1)
MKS Władysławowo Lechia II Gdańsk 12-09-2021 11:00 1:6 (1:2)
Chojniczanka II Chojnice Pogoń Lębork 12-09-2021 11:00 5:1 (2:0)
Anioły Garczegorze Bytovia Bytów 12-09-2021 14:00 1:2 (0:2)
Arka II Gdynia Wierzyca Pelplin 12-09-2021 17:00 3:1 (2:0)


7. kolejka

Czarni Pruszcz Gdański Gryf Słupsk 18-09-2021 11:00 2:2 (1:1)
Grom Nowy Staw Gryf Wejherowo 18-09-2021 14:00 0:1 (0:1)
KTS-K Luzino Arka II Gdynia 18-09-2021 16:00 0:3 (0:1)
Pogoń Lębork Jantar Ustka 18-09-2021 16:00 4:0 (1:0)
Bytovia Bytów MKS Władysławowo 18-09-2021 16:00 3:2 (0:0)
Lechia II Gdańsk Gedania Gdańsk 19-09-2021 11:00 0:1 (0:0)
Borowiak Czersk Sparta Sycewice 19-09-2021 12:00 3:2 (2:0)
Orkan Rumia Chojniczanka II Chojnice 19-09-2021 12:00 1:3 (1:1)
GKS Kowale Anioły Garczegorze 19-09-2021 13:00 0:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Jaguar Gdańsk 19-09-2021 15:00 0:1 (0:0)


8. kolejka

Gedania Gdańsk Bytovia Bytów 25-09-2021 11:00 4:4 (1:0)
Jaguar Gdańsk Czarni Pruszcz Gdański 25-09-2021 11:00 3:1 (0:1)
Chojniczanka II Chojnice Kaszubia Kościerzyna 25-09-2021 11:00 2:2 (0:2)
MKS Władysławowo GKS Kowale 25-09-2021 14:00 0:4 (0:0)
Gryf Słupsk Grom Nowy Staw 25-09-2021 15:00 4:1 (2:1)
Wierzyca Pelplin KTS-K Luzino 25-09-2021 15:00 0:3 (0:1)
Gryf Wejherowo Lechia II Gdańsk 25-09-2021 16:00 1:3 (0:1)
Jantar Ustka Orkan Rumia 25-09-2021 17:00 2:3 (0:2)
Sparta Sycewice Pogoń Lębork 25-09-2021 17:00 2:1 (0:1)
Arka II Gdynia Borowiak Czersk 26-09-2021 11:00 4:2 (2:1)


9. kolejka

Czarni Pruszcz Gdański Chojniczanka II Chojnice 02-10-2021 11:00 1:1 (1:1)
Lechia II Gdańsk Gryf Słupsk 02-10-2021 11:00 3:1 (2:0)
Grom Nowy Staw Jaguar Gdańsk 02-10-2021 13:00 0:2 (0:1)
Kaszubia Kościerzyna Jantar Ustka 02-10-2021 15:00 2:1 (1:0)
Anioły Garczegorze MKS Władysławowo 02-10-2021 15:00 2:1 (0:0)
Pogoń Lębork Arka II Gdynia 02-10-2021 16:00 4:1 (3:1)
Bytovia Bytów Gryf Wejherowo 02-10-2021 19:00 2:0 (0:0)
Orkan Rumia Sparta Sycewice 03-10-2021 12:00 1:0 (1:0)
GKS Kowale Gedania Gdańsk 03-10-2021 13:00 1:5 (1:2)
Borowiak Czersk Wierzyca Pelplin 03-10-2021 14:00 2:0 (1:0)


10. kolejka

Gedania Gdańsk Anioły Garczegorze 09-10-2021 11:00 8:0 (4:0)
Gryf Słupsk Bytovia Bytów 09-10-2021 11:00 1:1 (0:0)
Jaguar Gdańsk Lechia II Gdańsk 09-10-2021 11:00 3:1 (2:1)
Sparta Sycewice Kaszubia Kościerzyna 09-10-2021 11:00 1:3 (0:1)
Arka II Gdynia Orkan Rumia 09-10-2021 11:00 2:1 (0:1)
KTS-K Luzino Borowiak Czersk 09-10-2021 11:00 5:2 (2:1)
Gryf Wejherowo GKS Kowale 09-10-2021 15:00 1:0 (0:0)
Wierzyca Pelplin Pogoń Lębork 09-10-2021 15:00 1:0 (0:0)
Jantar Ustka Czarni Pruszcz Gdański 09-10-2021 17:00 2:1 (1:1)
Chojniczanka II Chojnice Grom Nowy Staw 10-10-2021 11:00 6:1 (2:0)


11. kolejka

Czarni Pruszcz Gdański Sparta Sycewice 16-10-2021 11:00 4:0 (2:0)
Grom Nowy Staw Jantar Ustka 16-10-2021 13:00 3:0 (1:0)
MKS Władysławowo Gedania Gdańsk 16-10-2021 13:00 0:0 (0:0)
Pogoń Lębork KTS-K Luzino 16-10-2021 14:00 1:1 (0:0)
Kaszubia Kościerzyna Arka II Gdynia 16-10-2021 14:00 2:1 (1:1)
Bytovia Bytów Jaguar Gdańsk 16-10-2021 18:15 0:0 (0:0)
Orkan Rumia Wierzyca Pelplin 17-10-2021 12:00 1:2 (0:0)
GKS Kowale Gryf Słupsk 17-10-2021 13:00 2:1 (1:0)
Lechia II Gdańsk Chojniczanka II Chojnice 17-10-2021 15:00 4:3 (3:0)
Anioły Garczegorze Gryf Wejherowo 17-10-2021 15:00 1:0 (1:0)


12. kolejka

Gryf Słupsk Anioły Garczegorze 23-10-2021 11:00 0:0 (0:0)
Jaguar Gdańsk GKS Kowale 23-10-2021 11:00 2:2 (2:0)
Jantar Ustka Lechia II Gdańsk 23-10-2021 11:00 1:0 (1:0)
KTS-K Luzino Orkan Rumia 23-10-2021 11:00 1:1 (1:0)
Wierzyca Pelplin Kaszubia Kościerzyna 23-10-2021 13:00 2:0 (0:0)
Gryf Wejherowo MKS Władysławowo 23-10-2021 14:00 1:0 (1:0)
Borowiak Czersk Pogoń Lębork 23-10-2021 14:30 0:1 (0:0)
Sparta Sycewice Grom Nowy Staw 23-10-2021 17:00 2:3 (0:1)
Chojniczanka II Chojnice Bytovia Bytów 24-10-2021 11:00 1:1 (1:0)
Arka II Gdynia Czarni Pruszcz Gdański 24-10-2021 11:00 0:2 (0:1)


13. kolejka

Kaszubia Kościerzyna KTS-K Luzino 27-10-2021 15:00 2:5 (1:2)
Czarni Pruszcz Gdański Wierzyca Pelplin 27-10-2021 15:00 0:1 (0:0)
Grom Nowy Staw Arka II Gdynia 27-10-2021 15:00 0:1 (0:0)
Lechia II Gdańsk Sparta Sycewice 27-10-2021 15:00 6:2 (2:1)
MKS Władysławowo Gryf Słupsk 27-10-2021 15:00 0:7 (0:3)
GKS Kowale Chojniczanka II Chojnice 30-10-2021 11:00 0:0 (0:0)
Anioły Garczegorze Jaguar Gdańsk 30-10-2021 11:00 1:4 (0:0)
Gedania Gdańsk Gryf Wejherowo 30-10-2021 11:00 3:0 (1:0)
Orkan Rumia Borowiak Czersk 30-10-2021 12:00 0:3 (0:0)
Bytovia Bytów Jantar Ustka 30-10-2021 18:00 4:2 (0:1)


14. kolejka

Gryf Słupsk Gedania Gdańsk 06-11-2021 11:00 2:1 (0:1)
Jaguar Gdańsk MKS Władysławowo 06-11-2021 11:00 6:0 (3:0)
KTS-K Luzino Czarni Pruszcz Gdański 06-11-2021 11:00 4:1 (3:1)
Pogoń Lębork Orkan Rumia 06-11-2021 11:00 3:0 (1:0)
Wierzyca Pelplin Grom Nowy Staw 06-11-2021 14:00 0:1 (0:1)
Jantar Ustka GKS Kowale 06-11-2021 17:00 2:4 (1:3)
Sparta Sycewice Bytovia Bytów 06-11-2021 17:00 1:1 (1:0)
Arka II Gdynia Lechia II Gdańsk 06-11-2021 19:30 2:0 (0:0)
Chojniczanka II Chojnice Anioły Garczegorze 07-11-2021 11:00 4:0 (0:0)
Borowiak Czersk Kaszubia Kościerzyna 07-11-2021 13:00 0:5 (0:1)


15. kolejka

Czarni Pruszcz Gdański Borowiak Czersk 13-11-2021 11:00 4:2 (1:0)
Grom Nowy Staw KTS-K Luzino 13-11-2021 11:00 1:2 (0:1)
Lechia II Gdańsk Wierzyca Pelplin 13-11-2021 11:00 2:2 (2:1)
Gedania Gdańsk Jaguar Gdańsk 13-11-2021 11:00 3:0 (1:0)
Kaszubia Kościerzyna Pogoń Lębork 13-11-2021 13:00 4:2 (3:1)
MKS Władysławowo Chojniczanka II Chojnice 13-11-2021 13:00 2:0 (0:0)
Bytovia Bytów Arka II Gdynia 13-11-2021 18:00 3:3 (3:0)
Anioły Garczegorze Jantar Ustka 14-11-2021 12:00 1:1 (0:0)
GKS Kowale Sparta Sycewice 14-11-2021 13:00 1:3 (0:1)
Gryf Wejherowo Gryf Słupsk 14-11-2021 13:00 0:1 (0:0)


16. kolejka

Jantar Ustka MKS Władysławowo 19-11-2021 19:00 1:2 (0:1)
Jaguar Gdańsk Gryf Wejherowo 20-11-2021 11:00 5:4 (2:1)
Wierzyca Pelplin Bytovia Bytów 20-11-2021 11:00 0:0 (0:0)
KTS-K Luzino Lechia II Gdańsk 20-11-2021 11:00 3:1 (0:1)
Borowiak Czersk Grom Nowy Staw 20-11-2021 11:00 1:1 (0:0)
Pogoń Lębork Czarni Pruszcz Gdański 20-11-2021 11:00 2:0 (0:0)
Sparta Sycewice Anioły Garczegorze 20-11-2021 18:00 -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Gedania Gdańsk 21-11-2021 11:00 0:2 (0:0)
Orkan Rumia Kaszubia Kościerzyna 21-11-2021 12:00 2:2 (2:1)
Arka II Gdynia GKS Kowale 21-11-2021 17:00 4:0 (0:0)


17. kolejka

Czarni Pruszcz Gdański Orkan Rumia 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Grom Nowy Staw Pogoń Lębork 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Borowiak Czersk 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Bytovia Bytów KTS-K Luzino 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Wierzyca Pelplin 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Arka II Gdynia 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
MKS Władysławowo Sparta Sycewice 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Jantar Ustka 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Chojniczanka II Chojnice 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Jaguar Gdańsk 05-03-2022 00:00 -:- (-:-)


18. kolejka

Chojniczanka II Chojnice Gryf Słupsk 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Jantar Ustka Gryf Wejherowo 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Sparta Sycewice Gedania Gdańsk 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia MKS Władysławowo 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Anioły Garczegorze 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino GKS Kowale 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Borowiak Czersk Bytovia Bytów 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork Lechia II Gdańsk 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Grom Nowy Staw 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Czarni Pruszcz Gdański 12-03-2022 00:00 -:- (-:-)


19. kolejka

Grom Nowy Staw Kaszubia Kościerzyna 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Lechia II Gdańsk Orkan Rumia 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Bytovia Bytów Pogoń Lębork 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Borowiak Czersk 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze KTS-K Luzino 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
MKS Władysławowo Wierzyca Pelplin 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk Arka II Gdynia 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Sparta Sycewice 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Jantar Ustka 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Chojniczanka II Chojnice 19-03-2022 00:00 -:- (-:-)


20. kolejka

Jantar Ustka Jaguar Gdańsk 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Sparta Sycewice Gryf Słupsk 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Arka II Gdynia Gryf Wejherowo 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Wierzyca Pelplin Gedania Gdańsk 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
KTS-K Luzino MKS Władysławowo 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Borowiak Czersk Anioły Garczegorze 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Lębork GKS Kowale 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Orkan Rumia Bytovia Bytów 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Kaszubia Kościerzyna Lechia II Gdańsk 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)
Czarni Pruszcz Gdański Grom Nowy Staw 26-03-2022 00:00 -:- (-:-)


21. kolejka

Lechia II Gdańsk Czarni Pruszcz Gdański 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Bytovia Bytów Kaszubia Kościerzyna 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
GKS Kowale Orkan Rumia 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Anioły Garczegorze Pogoń Lębork 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
MKS Władysławowo Borowiak Czersk 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Gedania Gdańsk KTS-K Luzino 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Gryf Wejherowo Wierzyca Pelplin 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Gryf Słupsk Arka II Gdynia 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Jaguar Gdańsk Sparta Sycewice 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)
Chojniczanka II Chojnice Jantar Ustka 02-04-2022 00:00 -:- (-:-)


Mapa Strony