TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Miedź Legnica 3477 23 8 3 56-22 11 4 2 28-12 12 4 1 28-10 0 0 0 0-0
2. Widzew Łódź 3462 18 8 8 53-38 11 2 4 36-23 7 6 4 17-15 0 0 0 0-0
3. Arka Gdynia 3561 19 4 12 62-41 11 3 4 32-16 8 1 8 30-25 0 0 0 0-0
4. Korona Kielce 3559 16 11 8 49-37 10 3 5 26-17 6 8 3 23-20 0 0 0 0-0
5. Chrobry Głogów 3553 14 11 10 45-34 10 5 2 27-10 4 6 8 18-24 0 0 0 0-0
6. Odra Opole 3551 14 9 12 51-49 7 5 5 24-22 7 4 7 27-27 0 0 0 0-0
7. Sandecja Nowy Sącz 3447 12 11 11 39-36 4 7 6 18-19 8 4 5 21-17 0 0 0 0-0
8. GKS Katowice 3446 11 13 10 44-47 7 5 5 27-24 4 8 5 17-23 0 0 0 0-0
9. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3445 11 12 11 48-41 6 5 6 23-16 5 7 5 25-25 1 1 0 3-2
10. ŁKS Łódź 3445 12 9 13 33-37 6 3 8 16-22 6 6 5 17-15 0 1 1 2-3
11. Resovia 3444 11 11 12 42-39 5 7 5 19-16 6 4 7 23-23 2 0 0 2-0
12. GKS Tychy 3444 11 11 12 37-41 6 7 4 20-18 5 4 8 17-23 0 0 2 0-2
13. Skra Częstochowa 3438 8 14 12 28-41 2 10 5 16-22 6 4 7 12-19 0 0 0 0-0
14. Puszcza Niepołomice 3437 10 7 17 41-50 5 5 7 26-23 5 2 10 15-27 0 0 0 0-0
15. Zagłębie Sosnowiec 3436 8 12 14 41-48 4 7 6 21-19 4 5 8 20-29 0 0 0 0-0
16. Stomil Olsztyn 3435 10 5 19 32-52 5 0 12 18-30 5 5 7 14-22 0 0 0 0-0
17. Górnik Polkowice 3429 5 14 15 32-54 3 8 6 15-19 2 6 9 17-35 0 0 0 0-0
18. GKS 1962 Jastrzębie 3425 5 10 19 32-58 4 4 9 16-29 1 6 10 16-29 0 0 0 0-0

1. kolejka

Odra Opole Miedź Legnica 30-07-2021 18:00 1:4 (0:1)
Korona Kielce Skra Częstochowa 30-07-2021 20:00 2:0 (2:0)
GKS Tychy ŁKS Łódź 30-07-2021 20:30 1:1 (0:0)
GKS Katowice Resovia 31-07-2021 12:40 2:2 (1:0)
GKS 1962 Jastrzębie Puszcza Niepołomice 31-07-2021 18:00 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 31-07-2021 20:30 1:1 (0:0)
Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz 01-08-2021 12:40 3:0 (2:0)
Górnik Polkowice Podbeskidzie Bielsko-Biała 01-08-2021 15:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 01-08-2021 18:00 1:2 (0:2)


2. kolejka

Resovia GKS Tychy 06-08-2021 18:00 1:0 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Odra Opole 06-08-2021 20:30 0:3 (0:1)
Miedź Legnica GKS Katowice 07-08-2021 12:40 1:0 (1:0)
Górnik Polkowice Sandecja Nowy Sącz 07-08-2021 17:00 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Chrobry Głogów 07-08-2021 20:30 0:2 (0:2)
Zagłębie Sosnowiec Widzew Łódź 08-08-2021 12:40 1:2 (1:2)
GKS 1962 Jastrzębie Stomil Olsztyn 08-08-2021 15:00 1:0 (0:0)
ŁKS Łódź Skra Częstochowa 08-08-2021 18:00 3:2 (1:1)
Korona Kielce Puszcza Niepołomice 09-08-2021 18:00 3:1 (1:0)


3. kolejka

Resovia Skra Częstochowa 12-08-2021 20:00 0:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice ŁKS Łódź 13-08-2021 18:00 0:2 (0:0)
GKS Tychy Miedź Legnica 13-08-2021 20:30 0:3 (0:0)
Korona Kielce GKS 1962 Jastrzębie 14-08-2021 12:40 2:1 (2:1)
Stomil Olsztyn Arka Gdynia 14-08-2021 18:00 0:1 (0:0)
GKS Katowice Podbeskidzie Bielsko-Biała 14-08-2021 20:30 2:2 (1:2)
Widzew Łódź Chrobry Głogów 15-08-2021 12:40 2:0 (1:0)
Górnik Polkowice Zagłębie Sosnowiec 15-08-2021 15:00 2:4 (2:2)
Odra Opole Sandecja Nowy Sącz 15-08-2021 18:00 1:2 (1:0)


4. kolejka

Resovia Puszcza Niepołomice 17-08-2021 18:00 1:1 (1:1)
Miedź Legnica Skra Częstochowa 17-08-2021 18:00 1:1 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Tychy 17-08-2021 20:30 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Korona Kielce 18-08-2021 18:00 0:1 (0:1)
ŁKS Łódź GKS 1962 Jastrzębie 18-08-2021 18:00 2:2 (1:0)
Arka Gdynia Widzew Łódź 18-08-2021 20:30 3:1 (1:1)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 19-08-2021 18:00 1:0 (1:0)
Górnik Polkowice Chrobry Głogów 19-08-2021 18:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz 19-08-2021 20:30 0:0 (0:0)


5. kolejka

Puszcza Niepołomice Miedź Legnica 20-08-2021 18:00 0:1 (0:0)
GKS 1962 Jastrzębie Resovia 21-08-2021 12:40 1:1 (1:1)
Korona Kielce ŁKS Łódź 21-08-2021 18:00 1:0 (0:0)
Widzew Łódź Stomil Olsztyn 21-08-2021 20:30 2:0 (1:0)
GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 22-08-2021 12:40 3:2 (0:2)
Górnik Polkowice Arka Gdynia 22-08-2021 15:00 2:1 (1:0)
GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz 22-08-2021 18:00 2:1 (1:1)
Odra Opole Chrobry Głogów 23-08-2021 18:00 1:0 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Skra Częstochowa 23-08-2021 20:30 1:0 (1:0)


6. kolejka

Resovia Korona Kielce 27-08-2021 18:00 0:1 (0:0)
Stomil Olsztyn ŁKS Łódź 27-08-2021 20:30 0:3 (0:2)
Arka Gdynia Odra Opole 28-08-2021 12:40 3:0 (2:0)
Widzew Łódź Górnik Polkowice 28-08-2021 18:00 4:2 (1:1)
Miedź Legnica GKS 1962 Jastrzębie 28-08-2021 20:30 1:1 (0:0)
Chrobry Głogów GKS Katowice 29-08-2021 12:40 4:0 (2:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Puszcza Niepołomice 29-08-2021 15:00 4:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 29-08-2021 19:45 1:2 (1:2)
Sandecja Nowy Sącz Skra Częstochowa 17-11-2021 18:00 0:1 (0:0)


7. kolejka

Korona Kielce Miedź Legnica 03-09-2021 20:30 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Skra Częstochowa 04-09-2021 18:00 0:0 (0:0)
ŁKS Łódź Resovia 05-09-2021 12:40 0:3 (0:2)
GKS 1962 Jastrzębie Podbeskidzie Bielsko-Biała 05-09-2021 15:00 0:1 (0:0)
Odra Opole Widzew Łódź 05-09-2021 18:00 0:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Sandecja Nowy Sącz 15-09-2021 18:00 1:2 (1:1)
GKS Katowice Arka Gdynia 16-09-2021 18:00 2:4 (1:1)
Górnik Polkowice Stomil Olsztyn 16-09-2021 20:30 2:2 (0:0)
GKS Tychy Chrobry Głogów 16-09-2021 20:30 1:0 (0:0)


8. kolejka

Chrobry Głogów Skra Częstochowa 10-09-2021 15:00 0:1 (0:0)
Widzew Łódź GKS Katowice 10-09-2021 20:30 3:1 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Korona Kielce 11-09-2021 12:40 2:3 (1:1)
GKS 1962 Jastrzębie Sandecja Nowy Sącz 11-09-2021 18:00 0:3 (0:1)
Miedź Legnica ŁKS Łódź 11-09-2021 20:30 0:2 (0:0)
Arka Gdynia GKS Tychy 12-09-2021 12:40 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 12-09-2021 15:00 1:2 (1:1)
Górnik Polkowice Odra Opole 12-09-2021 18:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Resovia 13-09-2021 18:00 4:2 (0:1)


9. kolejka

GKS 1962 Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 17-09-2021 18:00 1:1 (0:1)
ŁKS Łódź Podbeskidzie Bielsko-Biała 18-09-2021 12:40 1:2 (1:1)
Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz 18-09-2021 20:30 0:1 (0:1)
GKS Tychy Widzew Łódź 19-09-2021 12:40 1:1 (0:0)
Odra Opole Stomil Olsztyn 19-09-2021 15:00 2:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 19-09-2021 18:00 2:2 (1:1)
Skra Częstochowa Arka Gdynia 20-09-2021 18:00 2:1 (1:0)
Górnik Polkowice GKS Katowice 20-09-2021 20:30 1:1 (0:0)
Resovia Miedź Legnica 19-10-2021 18:00 0:2 (0:0)


10. kolejka

Widzew Łódź Skra Częstochowa 24-09-2021 18:00 4:0 (1:0)
Górnik Polkowice GKS Tychy 24-09-2021 20:30 0:1 (0:1)
Odra Opole GKS Katowice 25-09-2021 12:40 4:2 (3:1)
Arka Gdynia Puszcza Niepołomice 25-09-2021 18:00 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów GKS 1962 Jastrzębie 25-09-2021 20:30 2:0 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Resovia 26-09-2021 12:40 2:0 (1:0)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 26-09-2021 15:00 3:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz ŁKS Łódź 26-09-2021 18:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce 27-09-2021 18:00 0:0 (0:0)


11. kolejka

Miedź Legnica Podbeskidzie Bielsko-Biała 01-10-2021 18:00 4:2 (2:1)
ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec 01-10-2021 20:30 0:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice Widzew Łódź 02-10-2021 12:40 0:1 (0:1)
Korona Kielce Chrobry Głogów 02-10-2021 18:00 2:2 (1:1)
Resovia Sandecja Nowy Sącz 02-10-2021 20:30 0:1 (0:1)
GKS Tychy Odra Opole 03-10-2021 12:40 2:1 (1:0)
Górnik Polkowice Skra Częstochowa 03-10-2021 15:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Stomil Olsztyn 03-10-2021 18:00 2:1 (0:0)
GKS 1962 Jastrzębie Arka Gdynia 04-10-2021 18:00 1:5 (0:1)


12. kolejka

Arka Gdynia Korona Kielce 08-10-2021 17:30 0:0 (0:0)
GKS Katowice GKS Tychy 09-10-2021 12:40 2:2 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 09-10-2021 20:30 1:3 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Resovia 10-10-2021 12:40 0:1 (0:1)
Widzew Łódź GKS 1962 Jastrzębie 10-10-2021 18:00 3:1 (2:1)
Górnik Polkowice Puszcza Niepołomice 20-10-2021 18:00 0:1 (0:0)
Odra Opole Skra Częstochowa 20-10-2021 20:30 1:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Podbeskidzie Bielsko-Biała 21-10-2021 18:00 2:4 (2:3)
Chrobry Głogów ŁKS Łódź 01-12-2021 18:00 1:0 (0:0)


13. kolejka

Puszcza Niepołomice Odra Opole 15-10-2021 18:00 3:0 (2:0)
Korona Kielce Widzew Łódź 15-10-2021 20:30 0:1 (0:1)
Resovia Chrobry Głogów 16-10-2021 12:40 3:0 (2:0)
GKS 1962 Jastrzębie Górnik Polkowice 16-10-2021 15:00 3:1 (2:0)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 16-10-2021 18:00 4:0 (2:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Sandecja Nowy Sącz 16-10-2021 18:00 0:1 (0:1)
Skra Częstochowa GKS Katowice 16-10-2021 20:30 0:0 (0:0)
ŁKS Łódź Arka Gdynia 17-10-2021 12:40 1:0 (1:0)
GKS Tychy Stomil Olsztyn 18-10-2021 18:00 1:2 (0:2)


14. kolejka

Chrobry Głogów Miedź Legnica 22-10-2021 20:30 0:0 (0:0)
Górnik Polkowice Korona Kielce 23-10-2021 12:40 2:2 (1:0)
Arka Gdynia Resovia 23-10-2021 15:00 2:0 (2:0)
GKS Katowice Puszcza Niepołomice 23-10-2021 18:00 1:0 (1:0)
GKS Tychy Skra Częstochowa 23-10-2021 20:30 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie Bielsko-Biała 24-10-2021 12:40 2:2 (1:1)
Odra Opole GKS 1962 Jastrzębie 24-10-2021 15:00 2:2 (2:0)
Widzew Łódź ŁKS Łódź 24-10-2021 18:00 2:2 (1:2)
Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 25-10-2021 18:00 1:2 (0:2)


15. kolejka

Stomil Olsztyn Skra Częstochowa 29-10-2021 18:00 0:1 (0:1)
Korona Kielce Odra Opole 29-10-2021 20:30 2:1 (2:1)
GKS 1962 Jastrzębie GKS Katowice 30-10-2021 12:40 0:0 (0:0)
Resovia Widzew Łódź 30-10-2021 18:00 1:0 (1:0)
ŁKS Łódź Górnik Polkowice 30-10-2021 20:30 1:1 (1:0)
Miedź Legnica Arka Gdynia 31-10-2021 12:40 1:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 31-10-2021 15:00 1:1 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Chrobry Głogów 31-10-2021 18:00 2:1 (1:1)
Puszcza Niepołomice GKS Tychy 31-10-2021 20:30 2:2 (0:1)


16. kolejka

Odra Opole ŁKS Łódź 05-11-2021 18:00 3:0 (2:0)
Puszcza Niepołomice Skra Częstochowa 05-11-2021 18:00 1:2 (1:0)
Arka Gdynia Podbeskidzie Bielsko-Biała 05-11-2021 20:30 1:0 (0:0)
GKS Katowice Korona Kielce 06-11-2021 12:40 1:0 (1:0)
Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz 06-11-2021 18:00 1:0 (0:0)
GKS Tychy GKS 1962 Jastrzębie 06-11-2021 20:30 4:1 (2:0)
Widzew Łódź Miedź Legnica 07-11-2021 12:40 1:1 (1:1)
Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 07-11-2021 15:00 3:1 (2:1)
Resovia Górnik Polkowice 07-11-2021 18:00 0:0 (0:0)


17. kolejka

Resovia Odra Opole 12-11-2021 17:30 3:3 (1:2)
Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn 12-11-2021 18:00 0:2 (0:0)
ŁKS Łódź GKS Katowice 13-11-2021 18:00 1:0 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Widzew Łódź 13-11-2021 20:30 4:0 (0:0)
GKS 1962 Jastrzębie Skra Częstochowa 14-11-2021 12:40 0:1 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia 14-11-2021 15:00 3:1 (2:1)
Miedź Legnica Górnik Polkowice 15-11-2021 18:00 3:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 24-11-2021 18:00 3:2 (3:0)
Korona Kielce GKS Tychy 24-11-2021 20:30 0:1 (0:1)


18. kolejka

Puszcza Niepołomice GKS 1962 Jastrzębie 19-11-2021 18:00 0:0 (0:0)
Miedź Legnica Odra Opole 19-11-2021 20:30 2:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 20-11-2021 12:40 1:0 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Górnik Polkowice 20-11-2021 18:00 4:0 (1:0)
Skra Częstochowa Korona Kielce 20-11-2021 20:30 1:4 (1:1)
ŁKS Łódź GKS Tychy 21-11-2021 12:40 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów Stomil Olsztyn 21-11-2021 18:00 2:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Widzew Łódź 22-11-2021 18:00 2:2 (0:1)
Resovia GKS Katowice 01-12-2021 20:30 2:2 (1:2)


19. kolejka

Skra Częstochowa ŁKS Łódź 26-11-2021 18:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Miedź Legnica 26-11-2021 18:00 2:3 (1:1)
Odra Opole Podbeskidzie Bielsko-Biała 26-11-2021 20:30 1:1 (0:1)
Chrobry Głogów Arka Gdynia 27-11-2021 12:40 1:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Korona Kielce 27-11-2021 20:30 5:2 (4:1)
GKS Tychy Resovia 28-11-2021 12:40 0:1 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Górnik Polkowice 28-11-2021 15:00 1:1 (1:0)
Widzew Łódź Zagłębie Sosnowiec 28-11-2021 18:00 3:2 (2:1)
Stomil Olsztyn GKS 1962 Jastrzębie 16-03-2022 18:00 0:3 (0:1)


20. kolejka

Zagłębie Sosnowiec Górnik Polkowice 03-12-2021 18:00 5:0 (2:0)
Miedź Legnica GKS Tychy 03-12-2021 20:30 2:0 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS Katowice 04-12-2021 12:40 1:2 (1:2)
Skra Częstochowa Resovia 04-12-2021 20:30 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Stomil Olsztyn 05-12-2021 12:40 6:0 (1:0)
Chrobry Głogów Widzew Łódź 05-12-2021 15:00 0:0 (0:0)
GKS 1962 Jastrzębie Korona Kielce 05-12-2021 18:00 0:2 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Odra Opole 06-12-2021 18:00 1:2 (1:1)
ŁKS Łódź Puszcza Niepołomice 09-03-2022 18:00 2:0 (0:0)


21. kolejka

Zagłębie Sosnowiec Odra Opole 25-02-2022 18:00 1:1 (1:0)
Widzew Łódź Arka Gdynia 25-02-2022 20:30 2:5 (1:1)
Korona Kielce Stomil Olsztyn 26-02-2022 12:40 1:1 (1:1)
Puszcza Niepołomice Resovia 26-02-2022 18:00 1:0 (0:0)
GKS 1962 Jastrzębie ŁKS Łódź 26-02-2022 20:30 1:1 (1:1)
GKS Tychy Podbeskidzie Bielsko-Biała 27-02-2022 12:40 0:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz GKS Katowice 27-02-2022 15:00 1:1 (0:1)
Chrobry Głogów Górnik Polkowice 27-02-2022 18:00 2:0 (1:0)
Skra Częstochowa Miedź Legnica 28-02-2022 18:00 0:2 (0:1)


22. kolejka

Stomil Olsztyn Widzew Łódź 04-03-2022 18:00 0:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 04-03-2022 20:30 0:1 (0:0)
ŁKS Łódź Korona Kielce 05-03-2022 12:40 0:0 (0:0)
Resovia GKS 1962 Jastrzębie 05-03-2022 18:00 1:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz GKS Tychy 05-03-2022 20:30 2:3 (2:2)
Miedź Legnica Puszcza Niepołomice 06-03-2022 12:40 3:1 (2:0)
Arka Gdynia Górnik Polkowice 06-03-2022 15:00 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów Odra Opole 06-03-2022 18:00 1:0 (0:0)
Skra Częstochowa Podbeskidzie Bielsko-Biała 07-03-2022 18:00 1:1 (1:0)


23. kolejka

Skra Częstochowa Sandecja Nowy Sącz 11-03-2022 18:00 0:0 (0:0)
GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 11-03-2022 20:30 2:1 (0:1)
Odra Opole Arka Gdynia 12-03-2022 12:40 1:3 (0:3)
ŁKS Łódź Stomil Olsztyn 12-03-2022 18:00 0:2 (0:1)
GKS 1962 Jastrzębie Miedź Legnica 12-03-2022 20:30 0:2 (0:2)
Korona Kielce Resovia 13-03-2022 12:40 2:1 (1:0)
Puszcza Niepołomice Podbeskidzie Bielsko-Biała 13-03-2022 15:00 4:2 (3:1)
Górnik Polkowice Widzew Łódź 13-03-2022 18:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Chrobry Głogów 14-03-2022 18:00 0:0 (0:0)


24. kolejka

Miedź Legnica Korona Kielce 18-03-2022 18:00 1:1 (1:1)
Widzew Łódź Odra Opole 18-03-2022 20:30 0:1 (0:0)
Chrobry Głogów GKS Tychy 19-03-2022 12:40 2:0 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz Puszcza Niepołomice 19-03-2022 18:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia GKS Katowice 19-03-2022 20:30 2:2 (0:1)
Resovia ŁKS Łódź 20-03-2022 12:40 1:2 (0:2)
Stomil Olsztyn Górnik Polkowice 20-03-2022 15:00 0:4 (0:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała GKS 1962 Jastrzębie 20-03-2022 15:00 0:0 (0:0)
Skra Częstochowa Zagłębie Sosnowiec 20-03-2022 18:00 1:2 (0:0)


25. kolejka

ŁKS Łódź Miedź Legnica 25-03-2022 20:30 0:1 (0:1)
Resovia Stomil Olsztyn 05-04-2022 18:00 1:1 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz GKS 1962 Jastrzębie 05-04-2022 18:00 2:0 (0:0)
Korona Kielce Podbeskidzie Bielsko-Biała 05-04-2022 20:30 2:1 (1:0)
Puszcza Niepołomice Zagłębie Sosnowiec 06-04-2022 18:00 1:1 (0:0)
Odra Opole Górnik Polkowice 06-04-2022 18:00 1:1 (1:0)
GKS Katowice Widzew Łódź 06-04-2022 20:30 0:2 (0:1)
Skra Częstochowa Chrobry Głogów 07-04-2022 18:00 2:2 (2:0)
GKS Tychy Arka Gdynia 07-04-2022 20:30 0:2 (0:1)


26. kolejka

Sandecja Nowy Sącz Korona Kielce 01-04-2022 18:00 2:2 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała ŁKS Łódź 01-04-2022 20:30 1:1 (0:0)
Miedź Legnica Resovia 02-04-2022 12:40 2:1 (2:1)
Stomil Olsztyn Odra Opole 02-04-2022 15:00 1:2 (0:1)
GKS Katowice Górnik Polkowice 02-04-2022 18:00 1:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec GKS 1962 Jastrzębie 02-04-2022 20:30 2:1 (1:0)
Chrobry Głogów Puszcza Niepołomice 03-04-2022 12:40 2:2 (1:0)
Widzew Łódź GKS Tychy 03-04-2022 15:00 2:1 (0:1)
Arka Gdynia Skra Częstochowa 03-04-2022 18:00 3:2 (2:1)


27. kolejka

Resovia Podbeskidzie Bielsko-Biała 08-04-2022 18:00 1:1 (1:0)
ŁKS Łódź Sandecja Nowy Sącz 08-04-2022 20:30 3:2 (2:1)
Korona Kielce Zagłębie Sosnowiec 09-04-2022 12:40 2:1 (0:0)
Miedź Legnica Stomil Olsztyn 09-04-2022 18:00 1:2 (1:0)
Puszcza Niepołomice Arka Gdynia 10-04-2022 12:40 2:3 (1:1)
GKS 1962 Jastrzębie Chrobry Głogów 10-04-2022 15:00 4:2 (3:1)
Skra Częstochowa Widzew Łódź 10-04-2022 15:00 2:2 (1:1)
GKS Katowice Odra Opole 10-04-2022 18:00 1:3 (0:1)
GKS Tychy Górnik Polkowice 11-04-2022 18:00 1:1 (0:1)


28. kolejka

Arka Gdynia GKS 1962 Jastrzębie 14-04-2022 18:00 3:2 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz Resovia 14-04-2022 18:00 0:0 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Miedź Legnica 14-04-2022 20:30 1:1 (0:1)
Chrobry Głogów Korona Kielce 16-04-2022 12:40 1:1 (0:1)
Skra Częstochowa Górnik Polkowice 16-04-2022 15:00 2:2 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec ŁKS Łódź 16-04-2022 18:00 0:0 (0:0)
Widzew Łódź Puszcza Niepołomice 16-04-2022 20:30 1:0 (0:0)
Odra Opole GKS Tychy 19-04-2022 18:00 1:1 (0:0)
Stomil Olsztyn GKS Katowice 19-04-2022 20:30 0:1 (0:1)


29. kolejka

Resovia Zagłębie Sosnowiec 22-04-2022 18:00 0:0 (0:0)
ŁKS Łódź Chrobry Głogów 22-04-2022 20:30 0:1 (0:0)
Korona Kielce Arka Gdynia 23-04-2022 12:40 1:2 (1:1)
GKS 1962 Jastrzębie Widzew Łódź 23-04-2022 15:00 0:2 (0:1)
Puszcza Niepołomice Górnik Polkowice 23-04-2022 18:00 3:0 (2:0)
Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz 23-04-2022 20:30 0:0 (0:0)
GKS Tychy GKS Katowice 24-04-2022 12:40 1:1 (1:1)
Skra Częstochowa Odra Opole 24-04-2022 15:00 2:2 (1:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Stomil Olsztyn 24-04-2022 18:00 0:1 (0:0)


30. kolejka

Chrobry Głogów Resovia 26-04-2022 18:00 3:3 (2:2)
Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 26-04-2022 18:00 1:2 (0:1)
Widzew Łódź Korona Kielce 26-04-2022 20:30 1:2 (0:0)
GKS Katowice Skra Częstochowa 27-04-2022 18:00 3:0 (1:0)
Górnik Polkowice GKS 1962 Jastrzębie 27-04-2022 18:00 1:0 (1:0)
Arka Gdynia ŁKS Łódź 27-04-2022 20:30 2:0 (1:0)
Odra Opole Puszcza Niepołomice 28-04-2022 18:00 1:2 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Podbeskidzie Bielsko-Biała 28-04-2022 18:00 0:1 (0:1)
Stomil Olsztyn GKS Tychy 28-04-2022 20:30 2:1 (1:0)


31. kolejka

Miedź Legnica Chrobry Głogów 30-04-2022 12:40 1:0 (0:0)
Korona Kielce Górnik Polkowice 30-04-2022 18:00 2:1 (0:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Zagłębie Sosnowiec 01-05-2022 12:40 0:2 (0:0)
Resovia Arka Gdynia 01-05-2022 15:00 4:1 (0:1)
GKS 1962 Jastrzębie Odra Opole 01-05-2022 15:00 1:3 (0:2)
Puszcza Niepołomice GKS Katowice 01-05-2022 18:00 1:1 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn 02-05-2022 12:40 1:0 (1:0)
Skra Częstochowa GKS Tychy 02-05-2022 20:00 1:0 (1:0)
ŁKS Łódź Widzew Łódź 03-05-2022 18:00 0:1 (0:0)


32. kolejka

Skra Częstochowa Stomil Olsztyn 06-05-2022 18:00 0:0 (0:0)
Odra Opole Korona Kielce 06-05-2022 20:30 3:1 (1:0)
GKS Tychy Puszcza Niepołomice 07-05-2022 12:40 3:1 (2:1)
Widzew Łódź Resovia 07-05-2022 18:00 1:4 (0:2)
GKS Katowice GKS 1962 Jastrzębie 07-05-2022 20:30 3:1 (2:0)
Arka Gdynia Miedź Legnica 08-05-2022 12:40 0:2 (0:1)
Górnik Polkowice ŁKS Łódź 08-05-2022 15:00 0:2 (0:1)
Chrobry Głogów Podbeskidzie Bielsko-Biała 08-05-2022 18:00 1:3 (0:2)
Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz 09-05-2022 18:00 3:3 (3:1)


33. kolejka

Skra Częstochowa Puszcza Niepołomice 13-05-2022 18:00 1:2 (0:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała Arka Gdynia 13-05-2022 20:30 1:1 (0:1)
Korona Kielce GKS Katowice 14-05-2022 12:40 1:2 (0:1)
GKS 1962 Jastrzębie GKS Tychy 14-05-2022 18:00 3:2 (2:2)
Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 14-05-2022 20:30 0:0 (0:0)
Miedź Legnica Widzew Łódź 15-05-2022 12:40 1:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 15-05-2022 15:00 0:0 (0:0)
ŁKS Łódź Odra Opole 15-05-2022 18:00 0:4 (0:2)
Górnik Polkowice Resovia 16-05-2022 18:00 3:0 (0:0)


34. kolejka

Stomil Olsztyn Puszcza Niepołomice 22-05-2022 12:40 1:0 (0:0)
Skra Częstochowa GKS 1962 Jastrzębie 22-05-2022 12:40 1:1 (1:1)
GKS Tychy Korona Kielce 22-05-2022 12:40 1:1 (0:1)
GKS Katowice ŁKS Łódź 22-05-2022 12:40 2:0 (1:0)
Odra Opole Resovia 22-05-2022 12:40 0:3 (0:2)
Górnik Polkowice Miedź Legnica 22-05-2022 12:40 0:1 (0:1)
Widzew Łódź Podbeskidzie Bielsko-Biała 22-05-2022 12:40 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz 22-05-2022 12:40 2:1 (1:0)
Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 22-05-2022 12:40 4:0 (4:0)


Baraże 1/2 finału

Korona Kielce Odra Opole 26-05-2022 18:00 3:0 (3:0)
Arka Gdynia Chrobry Głogów 26-05-2022 20:45 0:2 (0:1)


Mapa Strony