TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Pogoń Szczecin 3061 19 4 7 73-45 10 2 3 45-26 9 2 4 28-19 0 0 0 0-0
2. Wisła Kraków 3060 19 3 8 74-50 10 1 4 31-23 9 2 4 43-27 0 0 0 0-0
3. Śląsk Wrocław 3058 18 4 8 63-42 7 2 6 28-25 11 2 2 35-17 0 0 0 0-0
4. Zagłębie Lubin 3057 16 9 5 62-39 11 4 0 41-15 5 5 5 21-24 0 0 0 0-0
5. Górnik Zabrze 3048 15 3 12 50-43 8 0 7 23-17 7 3 5 27-26 0 0 0 0-0
6. Legia Warszawa 3046 12 10 8 66-55 5 7 3 36-26 7 3 5 30-29 0 0 0 0-0
7. Lech Poznań 3043 12 7 11 48-41 8 3 4 29-14 4 4 7 19-27 0 0 0 0-0
8. Jagiellonia Białystok 3039 11 6 13 67-55 6 2 7 38-25 5 4 6 29-30 3 4 3 17-11
9. Arka Gdynia 3039 11 6 13 62-62 6 3 6 37-31 5 3 7 25-31 3 2 5 14-19
10. UKS SMS Łódź 3039 11 6 13 44-46 7 4 4 22-18 4 2 9 22-28 3 4 3 10-10
11. Cracovia 3039 10 9 11 49-52 7 4 4 26-20 3 5 7 23-32 5 4 1 19-8
12. Escola Varsovia Warszawa 3039 11 6 13 49-55 6 4 5 26-26 5 2 8 23-29 2 3 5 10-22
13. Gwarek Zabrze 3039 11 6 13 46-61 6 3 6 26-33 5 3 7 20-28 5 1 4 20-20
14. Lechia Gdańsk 3025 6 7 17 51-65 4 4 7 30-32 2 3 10 21-33 1 1 0 4-3
15. Korona Kielce 3025 6 7 17 45-63 4 4 7 22-24 2 3 10 23-39 0 1 1 3-4
16. Hutnik Kraków 3016 5 1 24 26-101 4 0 11 15-45 1 1 13 11-56 0 0 0 0-0

1. kolejka

UKS SMS Łódź Zagłębie Lubin 15-08-2020 10:00 0:0 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Hutnik Kraków 15-08-2020 11:00 3:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 15-08-2020 11:00 3:6 (0:4)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 15-08-2020 12:00 4:1 (1:1)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 15-08-2020 12:00 5:0 (3:0)
Cracovia Lech Poznań 15-08-2020 12:30 1:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 16-08-2020 12:00 2:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław 16-08-2020 12:00 0:6 (0:2)


2. kolejka

Korona Kielce Cracovia 22-08-2020 12:00 4:3 (3:1)
Legia Warszawa Escola Varsovia Warszawa 22-08-2020 12:00 3:0 (2:0)
Wisła Kraków UKS SMS Łódź 22-08-2020 15:00 3:1 (1:0)
Arka Gdynia Gwarek Zabrze 23-08-2020 11:00 1:2 (0:1)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 23-08-2020 11:00 2:2 (1:1)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 23-08-2020 12:15 0:1 (0:1)
Hutnik Kraków Pogoń Szczecin 23-08-2020 13:00 2:1 (2:0)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 02-09-2020 11:00 1:0 (0:0)


3. kolejka

Escola Varsovia Warszawa Górnik Zabrze 29-08-2020 12:00 1:3 (0:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 29-08-2020 12:00 3:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 29-08-2020 12:15 2:4 (2:2)
UKS SMS Łódź Hutnik Kraków 29-08-2020 16:00 7:0 (2:0)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 30-08-2020 12:00 0:3 (0:0)
Gwarek Zabrze Lech Poznań 30-08-2020 12:00 1:2 (0:2)
Cracovia Zagłębie Lubin 09-09-2020 10:00 3:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 09-09-2020 12:00 2:1 (0:0)


4. kolejka

Wisła Kraków Cracovia 05-09-2020 11:15 0:1 (0:0)
Korona Kielce Gwarek Zabrze 05-09-2020 12:00 2:2 (0:1)
Hutnik Kraków Lechia Gdańsk 05-09-2020 12:00 1:0 (1:0)
Legia Warszawa UKS SMS Łódź 05-09-2020 12:00 1:2 (1:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 05-09-2020 15:30 1:0 (0:0)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 06-09-2020 12:00 0:1 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Pogoń Szczecin 06-09-2020 12:00 2:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 23-09-2020 10:00 3:2 (1:2)


5. kolejka

Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 12-09-2020 11:00 3:2 (2:1)
UKS SMS Łódź Escola Varsovia Warszawa 12-09-2020 12:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 12-09-2020 12:00 2:1 (0:0)
Cracovia Hutnik Kraków 12-09-2020 15:00 2:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Zagłębie Lubin 13-09-2020 12:00 1:2 (1:2)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 13-09-2020 16:15 1:2 (1:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 23-09-2020 10:30 5:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 30-09-2020 11:00 4:2 (2:1)


6. kolejka

Pogoń Szczecin UKS SMS Łódź 19-09-2020 00:00 4:2 (1:1)
Legia Warszawa Cracovia 19-09-2020 11:00 4:1 (2:1)
Korona Kielce Arka Gdynia 19-09-2020 12:00 1:2 (0:1)
Hutnik Kraków Jagiellonia Białystok 19-09-2020 12:00 0:4 (0:0)
Wisła Kraków Gwarek Zabrze 19-09-2020 15:00 2:1 (0:0)
Górnik Zabrze Lech Poznań 20-09-2020 12:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 20-09-2020 12:15 3:0 (1:0)
Escola Varsovia Warszawa Lechia Gdańsk 20-09-2020 12:15 2:1 (2:1)


7. kolejka

UKS SMS Łódź Górnik Zabrze 26-09-2020 12:00 0:3 (0:3)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 26-09-2020 12:00 2:3 (2:0)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 26-09-2020 12:00 1:5 (1:0)
Cracovia Escola Varsovia Warszawa 27-09-2020 12:00 3:0 (2:0)
Gwarek Zabrze Hutnik Kraków 27-09-2020 12:00 2:1 (0:0)
Lech Poznań Korona Kielce 27-09-2020 12:00 3:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 27-09-2020 13:00 1:4 (0:2)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 14-10-2020 12:00 3:1 (3:0)


8. kolejka

Legia Warszawa Gwarek Zabrze 03-10-2020 11:00 0:0 (0:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 03-10-2020 11:15 5:2 (4:2)
Hutnik Kraków Śląsk Wrocław 03-10-2020 12:00 1:3 (0:2)
UKS SMS Łódź Lechia Gdańsk 03-10-2020 12:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 04-10-2020 12:00 2:2 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Jagiellonia Białystok 04-10-2020 12:15 1:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Cracovia 21-10-2020 12:00 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Korona Kielce 27-10-2020 14:00 1:0 (0:0)


9. kolejka

Arka Gdynia Hutnik Kraków 10-10-2020 11:00 7:1 (5:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 11-10-2020 10:30 0:1 (0:1)
Cracovia UKS SMS Łódź 11-10-2020 11:00 3:1 (2:0)
Gwarek Zabrze Escola Varsovia Warszawa 11-10-2020 12:00 0:0 (0:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 11-10-2020 12:15 1:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 21-10-2020 11:00 1:2 (1:1)
Korona Kielce Zagłębie Lubin 21-10-2020 11:15 2:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 21-10-2020 12:00 5:1 (2:0)


10. kolejka

Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze 17-10-2020 11:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Korona Kielce 17-10-2020 12:00 2:1 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa Śląsk Wrocław 17-10-2020 18:00 1:2 (0:0)
Lechia Gdańsk Cracovia 18-10-2020 12:00 3:3 (2:1)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 18-10-2020 15:00 1:2 (0:0)
Hutnik Kraków Lech Poznań 04-11-2020 12:00 0:1 (0:1)
Legia Warszawa Arka Gdynia 04-11-2020 12:00 2:2 (0:2)
UKS SMS Łódź Jagiellonia Białystok 04-11-2020 12:00 1:1 (0:0)


11. kolejka

Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 24-10-2020 12:00 4:5 (3:3)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 24-10-2020 12:00 0:5 (0:2)
Cracovia Górnik Zabrze 24-10-2020 12:30 1:1 (1:1)
Gwarek Zabrze UKS SMS Łódź 25-10-2020 12:00 2:1 (0:0)
Korona Kielce Hutnik Kraków 25-10-2020 12:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 04-11-2020 12:00 2:0 (1:0)
Lech Poznań Legia Warszawa 18-11-2020 11:15 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Escola Varsovia Warszawa 18-11-2020 14:00 3:1 (1:0)


12. kolejka

UKS SMS Łódź Śląsk Wrocław 28-10-2020 13:15 2:4 (2:2)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 31-10-2020 11:00 2:3 (0:2)
Hutnik Kraków Zagłębie Lubin 31-10-2020 11:00 0:3 (0:2)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 31-10-2020 11:00 3:4 (0:3)
Lechia Gdańsk Gwarek Zabrze 31-10-2020 11:00 8:2 (3:0)
Legia Warszawa Korona Kielce 31-10-2020 12:00 4:0 (1:0)
Cracovia Jagiellonia Białystok 31-10-2020 12:30 1:0 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Lech Poznań 11-11-2020 12:00 2:1 (1:1)


13. kolejka

Wisła Kraków Hutnik Kraków 07-11-2020 11:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 07-11-2020 12:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia UKS SMS Łódź 07-11-2020 13:00 1:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 08-11-2020 11:00 1:1 (1:1)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 08-11-2020 12:00 7:0 (6:0)
Korona Kielce Escola Varsovia Warszawa 08-11-2020 12:00 1:2 (1:0)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 08-11-2020 15:00 2:3 (1:3)
Gwarek Zabrze Cracovia 18-11-2020 12:00 3:2 (0:0)


14. kolejka

Legia Warszawa Wisła Kraków 14-11-2020 11:00 2:2 (2:1)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 14-11-2020 11:00 10:1 (3:0)
UKS SMS Łódź Lech Poznań 14-11-2020 12:00 2:1 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Zagłębie Lubin 14-11-2020 18:00 5:0 (2:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 15-11-2020 11:00 0:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok Gwarek Zabrze 15-11-2020 11:00 3:0 (2:0)
Śląsk Wrocław Cracovia 15-11-2020 11:15 0:0 (0:0)
Górnik Zabrze Hutnik Kraków 15-11-2020 12:00 4:0 (0:0)


15. kolejka

Gwarek Zabrze Górnik Zabrze 21-11-2020 12:00 2:2 (0:0)
Hutnik Kraków Legia Warszawa 21-11-2020 12:00 1:3 (1:1)
Wisła Kraków Escola Varsovia Warszawa 21-11-2020 12:15 2:0 (0:0)
Arka Gdynia Cracovia 22-11-2020 11:00 1:3 (1:2)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 22-11-2020 12:00 1:1 (1:0)
Korona Kielce UKS SMS Łódź 22-11-2020 12:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 22-11-2020 12:00 0:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 12-12-2020 12:00 3:4 (0:0)


16. kolejka

Hutnik Kraków Escola Varsovia Warszawa 28-11-2020 12:00 2:8 (1:5)
Zagłębie Lubin UKS SMS Łódź 28-11-2020 13:00 3:2 (1:0)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 29-11-2020 12:00 4:2 (1:1)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 29-11-2020 12:00 0:2 (0:1)
Korona Kielce Lechia Gdańsk 29-11-2020 12:00 2:2 (0:1)
Lech Poznań Cracovia 29-11-2020 12:00 3:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Gwarek Zabrze 29-11-2020 12:15 1:1 (1:0)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 10-03-2021 12:00 2:1 (0:1)


17. kolejka

Gwarek Zabrze Arka Gdynia 05-12-2020 11:00 2:5 (1:2)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 05-12-2020 12:00 0:3 (0:1)
Cracovia Korona Kielce 05-12-2020 12:00 2:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 05-12-2020 12:00 1:1 (1:0)
Escola Varsovia Warszawa Legia Warszawa 05-12-2020 12:15 0:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Hutnik Kraków 05-12-2020 15:00 5:1 (2:0)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 06-12-2020 12:00 1:0 (0:0)
UKS SMS Łódź Wisła Kraków 06-12-2020 12:00 0:3 (0:1)


18. kolejka

Arka Gdynia Śląsk Wrocław 05-03-2021 12:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 06-03-2021 00:00 3:0 (2:0)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 06-03-2021 11:15 1:3 (1:1)
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 06-03-2021 12:00 2:1 (1:1)
Hutnik Kraków UKS SMS Łódź 06-03-2021 13:00 0:3 (0:1)
Górnik Zabrze Escola Varsovia Warszawa 07-03-2021 11:00 0:2 (0:0)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 07-03-2021 12:00 0:1 (0:0)
Lech Poznań Gwarek Zabrze 07-03-2021 12:00 0:1 (0:0)


19. kolejka

Cracovia Wisła Kraków 13-03-2021 11:00 2:5 (2:3)
Pogoń Szczecin Escola Varsovia Warszawa 13-03-2021 11:00 2:4 (1:1)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 13-03-2021 12:00 4:0 (1:0)
UKS SMS Łódź Legia Warszawa 13-03-2021 15:00 1:2 (1:1)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 14-03-2021 11:00 0:0 (0:0)
Gwarek Zabrze Korona Kielce 14-03-2021 12:00 1:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 14-03-2021 12:00 0:3 (0:2)
Lechia Gdańsk Hutnik Kraków 14-03-2021 14:30 3:2 (0:0)


20. kolejka

Legia Warszawa Lechia Gdańsk 20-03-2021 12:00 2:2 (1:1)
Hutnik Kraków Cracovia 20-03-2021 12:00 3:5 (1:2)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 20-03-2021 12:00 4:2 (3:1)
Escola Varsovia Warszawa UKS SMS Łódź 20-03-2021 12:30 2:1 (0:0)
Lech Poznań Arka Gdynia 20-03-2021 15:00 1:3 (0:2)
Zagłębie Lubin Gwarek Zabrze 20-03-2021 15:30 4:1 (0:0)
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 21-03-2021 12:00 1:3 (1:3)
Korona Kielce Śląsk Wrocław 21-03-2021 12:00 0:0 (0:0)


21. kolejka

Arka Gdynia Korona Kielce 19-05-2021 11:00 2:2 (0:1)
Gwarek Zabrze Wisła Kraków 19-05-2021 11:00 2:5 (2:1)
Jagiellonia Białystok Hutnik Kraków 19-05-2021 11:00 11:0 (5:0)
Lech Poznań Górnik Zabrze 19-05-2021 12:00 5:0 (3:0)
Cracovia Legia Warszawa 19-05-2021 12:00 3:3 (1:1)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 19-05-2021 12:15 4:1 (1:1)
Lechia Gdańsk Escola Varsovia Warszawa 19-05-2021 15:00 2:2 (1:0)
UKS SMS Łódź Pogoń Szczecin 19-05-2021 15:00 2:1 (0:0)


22. kolejka

Wisła Kraków Śląsk Wrocław 22-05-2021 11:00 1:3 (1:2)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 22-05-2021 12:00 3:1 (3:1)
Hutnik Kraków Gwarek Zabrze 22-05-2021 14:30 0:2 (0:0)
Górnik Zabrze UKS SMS Łódź 23-05-2021 12:00 2:0 (2:0)
Escola Varsovia Warszawa Cracovia 23-05-2021 12:00 2:2 (0:1)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 23-05-2021 12:00 3:3 (0:1)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 23-05-2021 12:00 3:2 (0:0)
Korona Kielce Lech Poznań 23-05-2021 12:15 2:4 (1:2)


23. kolejka

Gwarek Zabrze Legia Warszawa 29-05-2021 12:00 2:2 (2:0)
Cracovia Pogoń Szczecin 29-05-2021 12:00 0:4 (0:0)
Lechia Gdańsk UKS SMS Łódź 29-05-2021 12:00 2:2 (0:1)
Arka Gdynia Wisła Kraków 30-05-2021 11:15 4:4 (2:1)
Korona Kielce Górnik Zabrze 30-05-2021 12:00 0:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Hutnik Kraków 30-05-2021 12:00 2:1 (0:0)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 30-05-2021 13:00 0:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Escola Varsovia Warszawa 30-05-2021 13:30 4:1 (2:1)


24. kolejka

Zagłębie Lubin Korona Kielce 19-04-2021 11:00 3:3 (0:1)
Wisła Kraków Lech Poznań 21-04-2021 12:00 2:1 (1:1)
Hutnik Kraków Arka Gdynia 02-06-2021 16:15 3:2 (2:1)
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 04-06-2021 11:00 3:2 (2:0)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 05-06-2021 11:15 2:6 (2:2)
UKS SMS Łódź Cracovia 05-06-2021 12:00 1:1 (1:0)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 06-06-2021 12:00 2:0 (0:0)
Escola Varsovia Warszawa Gwarek Zabrze 06-06-2021 12:30 1:6 (0:1)


25. kolejka

Lech Poznań Hutnik Kraków 24-04-2021 12:00 0:1 (0:0)
Cracovia Lechia Gdańsk 24-04-2021 12:00 0:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Escola Varsovia Warszawa 24-04-2021 12:15 0:2 (0:1)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 25-04-2021 12:00 5:1 (1:1)
Korona Kielce Wisła Kraków 25-04-2021 12:00 3:1 (3:1)
Gwarek Zabrze Pogoń Szczecin 25-04-2021 12:00 0:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok UKS SMS Łódź 25-04-2021 12:00 0:0 (0:0)
Arka Gdynia Legia Warszawa 25-04-2021 17:00 2:4 (1:2)


26. kolejka

Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 30-04-2021 12:00 2:2 (1:1)
Legia Warszawa Lech Poznań 30-04-2021 15:15 2:2 (1:1)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 01-05-2021 11:00 2:2 (1:0)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 01-05-2021 12:00 2:3 (0:2)
Hutnik Kraków Korona Kielce 01-05-2021 12:00 1:5 (0:2)
Escola Varsovia Warszawa Arka Gdynia 01-05-2021 13:30 2:1 (1:1)
UKS SMS Łódź Gwarek Zabrze 01-05-2021 17:15 1:0 (0:0)
Górnik Zabrze Cracovia 02-05-2021 12:00 3:1 (2:0)


27. kolejka

Wisła Kraków Górnik Zabrze 08-05-2021 12:00 1:5 (1:3)
Zagłębie Lubin Hutnik Kraków 08-05-2021 16:00 4:1 (2:1)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 09-05-2021 11:15 0:2 (0:0)
Lech Poznań Escola Varsovia Warszawa 09-05-2021 12:00 2:1 (2:1)
Śląsk Wrocław UKS SMS Łódź 09-05-2021 12:00 0:2 (0:1)
Gwarek Zabrze Lechia Gdańsk 09-05-2021 12:00 3:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 09-05-2021 12:00 0:0 (0:0)
Korona Kielce Legia Warszawa 09-05-2021 16:00 1:2 (1:1)


28. kolejka

Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 15-05-2021 12:00 1:2 (1:0)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 15-05-2021 12:00 0:0 (0:0)
Hutnik Kraków Wisła Kraków 15-05-2021 12:00 0:5 (0:0)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 15-05-2021 12:15 0:1 (0:1)
Escola Varsovia Warszawa Korona Kielce 15-05-2021 13:15 2:2 (0:0)
Cracovia Gwarek Zabrze 15-05-2021 15:30 4:0 (2:0)
UKS SMS Łódź Arka Gdynia 15-05-2021 16:00 0:0 (0:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 16-05-2021 11:00 2:2 (2:0)


29. kolejka

Wisła Kraków Legia Warszawa 11-06-2021 11:15 4:1 (1:1)
Hutnik Kraków Górnik Zabrze 12-06-2021 11:30 1:0 (1:0)
Gwarek Zabrze Jagiellonia Białystok 12-06-2021 12:00 5:2 (2:1)
Cracovia Śląsk Wrocław 12-06-2021 13:00 1:2 (1:0)
Zagłębie Lubin Escola Varsovia Warszawa 13-06-2021 12:00 4:0 (2:0)
Korona Kielce Pogoń Szczecin 13-06-2021 12:00 1:2 (1:1)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 13-06-2021 15:00 6:2 (3:1)
Lech Poznań UKS SMS Łódź 13-06-2021 17:00 3:1 (2:0)


30. kolejka

Lechia Gdańsk Lech Poznań 17-06-2021 11:00 1:4 (1:2)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 19-06-2021 11:00 1:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 19-06-2021 12:00 2:0 (1:0)
Legia Warszawa Hutnik Kraków 19-06-2021 12:00 4:0 (2:0)
Górnik Zabrze Gwarek Zabrze 20-06-2021 12:00 0:2 (0:1)
UKS SMS Łódź Korona Kielce 20-06-2021 12:00 2:1 (2:0)
Escola Varsovia Warszawa Wisła Kraków 20-06-2021 12:15 0:1 (0:1)
Cracovia Arka Gdynia 20-06-2021 15:00 0:0 (0:0)


Mapa Strony