TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

bo2020

Wirtualna wycieczka

Klub

  Arka Gdynia eSports to ogromny potencjał społeczności zarówno fanów kibiców piłkarskich, jak i graczy komputerowych/konsolowych. Regularnie prowadzone działania, z miesiąca na miesiąc poszerzają grono fanów, a turniej ligowy #EkstraklasaGames transmitowany min. na antenach kanału Polsat obrazuje potencjał branży gier komputerowych w Polsce. Obecnie Arkę Gdynia eSports możemy odnaleźć w świecie Counter Strike: Global Offensive oraz FIFA.

                                 

Celem sekcji Arka Gdynia Esports jest zbudowanie wiarygodnej i znanej marki w świecie sportów elektronicznych. Pragniemy to osiągnąć poprzez budowę silnych drużyn, złożonych z utalentowanych zawodników z profesjonalnym wsparciem marketingowym i doświadczeniem klubu piłkarskiego z ogromnymi tradycjami oraz ponad 90 letnią historią.

                                                     

 Skład Arka Gdynia eSports

na sezon 2019/2020
Świat popularnego "eSportu" jest miejscem gdzie możemy spotkać wielu kibiców żółto-niebieskich i liczymy, że projekt drużyny eSportowej pozwoli na kibicowanie "Arkowcom" w innowacyjnym rodzaju współzawodnictwa.

 

eSport to rywalizacja zyskująca miliony fanów na całym świecie. Tysiące turniejów najbardziej popularnych tytułów spośród gier, profesjonalne zespoły reprezentujące kluby sportowe oraz Mistrzostwa Świata, czy Europy gdzie spotyka się najlepsze zespoły z całego świata.

 Zapraszamy do śledzenia sekcji eSportu:

Facebook.com/ArkaeSports

YouTube.com/ArkaeSports

Twitter.com/Arka_eSports 

 


 

 

Najpopularniejsze gry esportowe to Counter Strike, FIFA, League of Legends czy Starcraft 2. Sekcje esportowe posiadają drużyny min. PSG, Manchesteru City czy Schalke 04. Wśród polskich zespołów również możemy znaleźć drużyny esportowe min. Legii Warszawa czy Wisły Płock.

 

Nasza sekcja to idealne połączenie atrakcyjnego produktu marketingowego ukierunkowanego na młodzież za pomocą nowych technologii i trendów oraz ugruntowanej marki w polskiej piłce nożnej. Sekcja esportowa Arki Gdynia powstała w 2018 roku, rozpoczynając od sekcji FIFA. W 2019 roku pojawiła się również sekcja Counter Strike.

Idea, która przyświeca całemu projektowi to wspólna praca i propagowanie pozytywnego wizerunku gracza komputerowego, jak i kibica Arki Gdynia w Polsce, a także zainteresowanie naszym klubem potencjalnych kibiców oraz Partnerów, którym obecnie bliżej do świata gier komputerowych niż sportów tradycyjnych. Liczymy, że wsparcie oraz doświadczenie wyniesione z działań piłkarskiej Arki Gdynia pozwoli na prężny rozwój sekcji esportowej. Pierwsze miesiące funkcjonowania pokazują, że zmierzamy w dobrym kierunku! #ArkaRazem #ArkaGdyniaEsports 

 

 

Zapraszamy do śledzenia poczynań eSportowców na Facebook.com/ArkaeSportsTwitter.com/Arka_eSports, oraz YouTube.com/ArkaeSports!

Zapraszamy również do kontaktu mailowego: esports@arka.gdynia.pl

 

 

 

 

Mapa Strony