TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Klub » Sponsorzy i partnerzy

Gdynia
www.gdyniasport.pl

Filar wspierający Arkę od lat. Gdynia to miasto sportowe stawiające na nowoczesność i rozwój, konsekwentnie dąży do stworzenia interdyscyplinarnego kompleksu obiektów sportowych.  Z inicjatywy Prezydenta Wojciecha Szczurka zbudowany został nowoczesny stadion piłkarski o pojemności 15 139 miejsc, na którym Arka zaczęła rozgrywać swoje mecze od rundy wiosennej sezonu 2010/2011.

LV BET

www.lvbet.pl

LV BET to nowa marka na rynku bukmacherskim. Filozofia firmy opiera się na dynamicznym rozwoju, świeżych pomysłach, a przede wszystkim jasnych zasadach. Tworzą ją ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy nieustannie pracują nad poszerzaniem wachlarza dostępnych dyscyplin oraz propozycji. Cechuje ich profesjonalizm, a także indywidualne podejście do każdej sprawy.
Adidas
www.adidas.pl

Marka z trzema paskami, nawiązującymi do wzmocnienia butów piłkarskich trzema skórzanymi wąskimi paskami na bokach cholewki; producent ubrań, butów i akcesoriów sportowych, działający nieprzerwanie od 1924 roku; wspiera sportowców i kluby sportowe na całym świecie; jego nowatorskie technologie pomagają osiągać coraz lepsze rezultaty w wielu dyscyplinach sportowych; sponsoruje największe kluby piłkarskie, które niejednokrotnie sięgały po tytuły mistrzów narodowych i tryumfatorów Ligi Mistrzów UEFA, wśród nich Real Madryt, Bayern Monachium, Manchester United i Juventus F.C. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki, Lionel Messi, wywalczył tę nagrodę grając w butach wyprodukowanych przez adidas.

 

sklep sportowy – www.no10.pl
Marba-Sport
www.no10.pl
Firma Marba-Sport spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. obecna jest na polskim rynku od 1992 roku i od lat aktywnie współpracuje z renomowanym producentem odzieży i sprzętu sportowego - marką adidas. Od początku swojej działalności zaopatruje w artykuły sportowe klientów detalicznych, instytucje państwowe, szkoły i kluby sportowe. Jej własnością jest między innymi sklep internetowy no10.pl oraz największy na Pomorzu salon piłkarski znajdujący się w Miszewku przy ul. Gdyńskiej 69a. Marba-Sport jako Sponsor Techniczny zapewnia Klubowi sprzęt sportowy.
Stena Line
www.stenaline.pl
Stena Line to szwedzki koncern promowy, obecny w Polsce od ponad dwóch dekad. Promy z charakterystycznym czerwonym kominem łączą Gdynię z Karlskroną w południowej Szwecji. Co roku tę trasę przemierza ponad pół miliona pasażerów, korzystając z jednego z dwóch bliźniaczych statków: Stena Vision i Stena Spirit. Trzeci statek na linii, Stena Baltica, jest przeznaczony głównie do przewozu ładunków.
Stena Line jest jednym z największych europejskich przewoźników promowych. Operuje na 22 trasach łączących 10 krajów, posiada 34 promy, zatrudnia ponad 5500 pracowników. Przewozi rocznie ponad 7 mln pasażerów, 1,5 mln samochodów osobowych oraz 2 mln ciężarówek.
Ekotrade
www.ekotrade.com.pl

Firma E K O T R A D E powstała w 1991 roku. Jest oparta na polskim kapitale, działa na podstawie koncesji MSWiA Nr L-0083/00.

Na sukces firmy pracuje nieustannie wysoko wykwalifikowana kadra, wyposażona w odpowiednie zaplecze techniczne, stosująca nowoczesne technologie.

Radmor
www.radmor.pl
Wieloletni Partner Klubu. Radmor to firma, której historia sięga 1947 roku. Jest obecnie jedną z najbardziej znanych gdyńskich firm odnoszących sukcesy w kraju i za granicą. Świadczy usługi głównie z zakresu łączności radiowej.                                         
Chipolbrok
www.chipolbrok.com.pl
Chipolbrok to powołane w 1951 roku "Chinsko-Polskie Towarzystwo Maklerów Okrętowych". Początkowo zajmował się logistyka morską miedzy portami w Chinach i Polsce, obecnie statki Chipolbroku pływają miedzy kontynentami całego świata.                                                                                         
MTM
http://www.mtm-sa.com.pl

Kompania Piwowarska
www.kp.pl
Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość naszych produktów.
Coca Cola
www.cocacola.com.pl
Lider na polskim rynku pod względem produkcji i sprzedaży napojów bezalkoholowych. W ofercie posiada wachlarz najbardziej znanych marek w kraju i za granica.

  AQUAPARK SOPOT

   www.aquaparksopot.pl

 

  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MAREK MACKIEWICZ

   www.mackiewicz.biz.pl

 

Baltic Hotel
www.baltichotel.pl/
Baltic Hotel
PKT Gdynia
www.pktgdynia.pl
Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej Sp. z o. o. w Gdyni to jeden z trzech przewoźników trolejbusowych w Polsce.
PKA Gdynia
www.pkagdynia.pl

PKM Gdynia
www.pkmgdynia.pl
Radiologica
www.radiologica.net.pl
Pracownia Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej Radiologica Net Rumia to wysokiej klasy aparat rezonansu magnetycznego o natężeniu 1,5 Tesli oraz spiralny wielorzędowy tomograf komputerowy. Firma oferuje ponadto szereg usług w zakresie przychodni wielospecjalistycznej. Dodatkowo, od lipca 2013 roku, została poszerzona działalność o poradnie: chirurgiczną, neurologiczną, otolaryngologiczną oraz alergologiczną, a wszystko to w ramach refundacji z NFZ!
Ristretto Coffe
www.ristretto.com.pl

Serio
www.pizzaserio.com
"Serio" to jedno z najpopularniejszych miejsc na kulinarnej mapie Gdyni. To zderzenie pomysłów na smaczną kuchnię, przyjazną atmosferę oraz nowoczesne wnętrze.

Restauracja "Serio" znajduje się w ścisłym centrum Gdyni, w modernistycznej kamienicy z lat ’30 ubiegłego wieku, w lokalu o kilkudziesięcioletnich tradycjach gastronomicznych.
Sercem restauracji jest sprowadzony z Neapolu, opalany drewnem piec, wykonany w pracowni Steffano Ferrary. Specjalnością "Serio" jest oryginalna pizza neapolitańska oraz makarony. W menu można znaleźć również owoce morza i dania mięsne.,, ,,"Serio" to również część większego konceptu gastronomicznego, w skład którego wchodzą także bistro "Śródmieście" oraz restauracja "Haos". Posiadacze karnetów mogą liczyć na zniżkę wysokości 10% we wszystkich wymienionych lokalach. "Serio" czyli … od serca, bez żartów, szczerze, autentycznie, bez wątpienia, poważnie, naprawdę.

Fred
fred.com.pl/

Centrum Obsługi Pojazdów jest niezależnym serwisem samochodowym, posiadającym bardzo rozbudowane zaplecze narzędziowe i usługowe. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości. Ponadto jako jedna z niewielu prywatnych firm mamy odwagę konkurować na rynku z sieciowymi molochami.
Lotto
www.lotto.pl
Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest spółką Skarbu Państwa, która od 60 lat działa nieprzerwanie na rodzimym rynku loteryjnym. Dysponuje siecią ponad 16 000 punktów sprzedaży pracujących w systemie online, które każdego dnia oferują szeroki wachlarz produktów loteryjnych.
PowerGym
powergym.com/
PowerGym - marka hiszpańska z ponad 25 letnim doświadczeniem w dziedzinie medycyny sportowej. PowerGym to przede wszystkim wysoka jakość, kompleksowość oraz bezpieczeństwo oferowanych produktów. Marka PowerGym w Europie uważana jest za markę premium, każdy produkt testowany i badany jest przez lekarzy medycyny sportowej w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Barcelonie Car Sant Cugat. Z produktów marki PowerGym korzystają czołowi sportowcy w całej Europie.
amb24
amb24.pl
Od ponad 25 lat dostarczamy systemy elektroniki użytkowej - głównie systemy zabezpieczeń oraz sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło dało nam możliwość poznania i oceny wielu rozwiązań technicznych dostępnych na rynku.
Pueblo Restauracja meksykańska
www.restauracjapueblo.com.pl/

Olimpijska 5
www.olimpijska5.pl

Opec
www.opecgdy.pl

OPEC funkcjonuje na rynku ciepłowniczym od 1961 roku. Jest to firma komunalna ze 100%. kapitałem polskim. Obecnie działa na terenie Gdyni, Sopotu, Rumi, Wejherowa i Kosakowa, obsługując ponad 60% mieszkańców i pokrywając około 70% zapotrzebowania na energię cieplną. Poza bieżącą działalnością związaną z produkcją, dystrybucją i dostawą ciepła do budynków podejmuje także działania na rzecz lokalnych społeczności, m.in. wspiera kulturę i sport, urządza place zabaw dla dzieci, uczestniczy w akcjach społecznych.

  
Radio ESKA
www.eska.pl
Skupiająca kilkadziesiąt rozgłośni radiowych grupa radiowa. W lokalnym radiu Eska Trójmiasto można o nas usłyszeć m.in. w każdy piątek po godz. 8.30 w programie ARKA FLASH.
Trojmiasto.pl
www.trojmiasto.pl
Portal trojmiasto.pl to pierwsze źródło informacji dla mieszkańców Trójmiasta, lider na lokalnym rynku mediów oraz wśród portali regionalnych z liczbą 180 tysięcy unikalnych użytkowników dziennie. Portal prezentuje wiadomości z życia Gdańska, Sopotu i Gdyni, dając czytelnikom możliwość komentowania wszystkich treści. Utrzymuje kilkanaście serwisów tematycznych, dysponuje największym kalendarzem imprez w Trójmieście i największym katalogiem firm z liczbą ponad 37 tysięcy obiektów.
Radio Kaszebe
www.radiokaszebe.pl
Radio Kaszëbë to najpopularniejsza stacja na Kaszubach. Z nami wiesz, co słychać! Codziennie docieramy do ponad 800 000 potencjalnych słuchaczy w powiatach: kartuskim, kościerskim, puckim, wejherowskim, północnej części lęborskiego i gdańskiego oraz w Trójmieście. Serwujemy ciekawe informacje z regionu, muzykę popularną wśród naszych słuchaczy oraz rozrywkę w postaci konkursów antenowych i audycji na żywo.
Radio Gdańsk
www.radiogdansk.pl

Ekstraklasa
www.ekstraklasa.org

Mapa Strony