TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

03.10.2012

Sprawdź gdzie możesz wygrać wejściówki na najbliższy mecz!

Już w piątek Arka stanie do walki o bezcenne 3 punkty w Gdyni, a my wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Was konkursy, w których można wygrać bilety. Poniżej podpowiadamy w jaki sposób można wygrać wejściówki!


Gorąco zachęcamy do śledzenia naszego oficjalnego profilu na facebooku i brania udziału w cyklicznych zabawach ogłaszanych przed meczami.

Poza zabawami organizowanymi przez Klub, zachęcamy do udziału w licznych konkursach przygotowanych przez naszych partnerów :

1. Radio Eska ma przygotowanych dla Was 14 biletów do wygrania. Należy słuchać uważnie stacji i w odpowiednim czasie zadzwonić do radia - pierwsze 14 osób wygrywa!
 
2. Kolejnym partnerem radiowym, który przygotował dla Was bilety jest Radio Plus. Wystarczy uważnie słuchać radia, by w momencie ogłoszenia konkursu przez redaktora zadzwonić i wygrać podwójne zaproszenie na mecz. Do wygrania 10 podwójnych wejściówek!

 
3. Ponadto U7, nasz wieloletni Partner oraz fundator nagrody w konkursie organizowanym w przerwie meczowej, organizuje u siebie podczas imprezy Cosmic Bowling konkurs, w którym do wygrania są 3 wejściówki na najbliższy mecz!

4. Także uważnie czytając portal www.trojmiasto.pl macie sznasę zdobyć bezpłatne wejściówki na piątkowy mecz Arki.


5. Warto także zaglądać do naszego partnera na www.ekstraklasa.net tam szukajcie konkursu, w którym do wygrania są 4 wejściówki.  

 
ZAPRASZAMY DO ZABAWY!
Poprzedni Następny

Mapa Strony