TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

bo2020

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

06.02.2012

Czwórka nadrabia zaległości. Kolejne decyzje Nemca.

Zaległości treningowe kilku zawodników były przyczyną ich udziału w przedpołudniowym treningu indywidualnym. Cała drużyna spotkała się na Narodowym Stadionie Rugby ok. 15-ej, gdzie tym razem nie pojawił się żaden nowy zawodnik.

 

Czwórka piłkarzy, która do tej pory przygotowywała się w innym trybie od kolegów z zespołu i sztab szkoleniowy nakazał jej dodatkową porcję ćwiczeń, pojawiła się na boisku jeszcze przed południem. Wśród „szczęśliwców” znaleźli się Wallace, Tomasik i Nwaogu, którzy dopiero od niedawna ćwiczą z żółto-niebieskimi, a także narzekający ostatnio na urazy Omar Jarun, który musiał na kilka dni zrezygnować z normalnego trybu treningowego.

 

Po południu trening na sztucznej murawie musieli już odbyć wszyscy piłkarze. Wszyscy, tzn. ci, którzy wciąż pozostają w kręgu zainteresowań trenera Petra Nemca. Gdynię opuścił Przemysław Szuszkiewicz, który nie zachwycił czeskiego szkoleniowca w sobotnim sparingu z Chojniczanką. Inaczej wygląda sprawa Adriana Chomiuka, którego również zabrakło wśród trenujących, ale Nemec chciałby skorzystać z jego usług, co obecnie pozostaje uzależnione wyłącznie od przebiegu rozmów kontraktowych.

 

Ćwiczenia rozgrzewkowe i rozciągające przeprowadzono jeszcze w hali lekkoatletycznej GOSiR, ale chwilę później trzeba było już wyjść na zawsze nieprzyjemny dla piłkarzy mróz. Aby nieco uprzyjemnić trening, szkoleniowcy zorganizowali ćwiczenia strzeleckie, a potem przeprowadzono szkoleniową grę wewnętrzną. We wtorek, jeśli na żadne zmiany nie zdecydują się trenerzy Arki, dzień rozpocznie się od wizyty na siłowni, a potem zespół znów spotka się na boisku treningowym.

 

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

Mapa Strony