TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

12.01.2012

Derby Trójmiasta młodzieży na hali

Szesnaście zespołów stanie do rywalizacji w jedenastej edycji halowego turnieju U-13 Arka Gdynia Cup 2012. Młodzi piłkarze rywalizować będą na specjalnie wyłożonej, przystosowanej do gry wykładzinie. Honorowy patronat nad imprezą sprawują prezydent miasta Wojciech Szczurek oraz Janusz Kupcewicz, medalista mistrzostw świata 1982 roku.

Do rywalizacji stanie szesnaście zespołów. Dwie drużyny wystawią gospodarze, których reprezentować będą piłkarze z roczników 1999 i 2000. W turnieju zagrają także gdańscy lechiści. 

Stawkę uzupełnią piłkarze następujących zespołów: Warta Poznań, Zawisza Bydgoszcz, Naprzód Czyżowice, Akademia Piłkarska 21 Kraków, Gryf Świdnica, Cracovia Kraków, Sandecja Nowy Sącz, Elana Toruń, Motor Lublin, Radomiak Radom, Zagłębie Lubin, Olimpia Grudziądz, Okęcie Warszawa.

Drużyny podzielone zostaną na cztery grupy, które w sobotę będą rywalizować w grach eliminacyjnych. Grupy A i B swoje spotkania rozegrają w godzinach 9:00-13:00, zaś od godziny 14:00 do 18:00 rywalizować będą grupy C i D. Także w sobotę o godzinie 13:00 odbędzie się uroczysta ceremonia otwarcia turnieju.

Organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje dla kibiców, zarówno starszych jak i młodszych. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach będzie można uczestniczyć w mini turniejach najnowszych gier audio-video, wziąć udział w konkursie żonglerki oraz zrobić sobie zdjęcie lub uzyskać autograf od ulubionego zawodnika I-ligowej Arki Gdynia. 

Piłkarze żółto-niebieskich, którzy o godzinie 15:30 na Narodowym Stadionie Rugby rozegrają mecz sparingowy oraz trenerzy pierwszego zespołu seniorów, już potwierdzili swoją obecność w gdyńskiej hali podczas ceremonii otwarcia.

Faza play-off przeprowadzona zostanie w niedzielę w godzinach 8:30-14:20. Zaraz po niej odbędzie się mecz finałowy oraz oficjalne zakończenie turnieju.

Organizatorami turnieju są między innymi Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Gdynia, Miasto Gdynia oraz Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wstęp na halę jest bezpłatny.

ras.Poprzedni Następny

Mapa Strony