13.11.2011

5:0 rezerw na rozpoczęcie rundy

5:0 (1:0) pokonali piłkarze naszych rezerw Czarnych Czarne w pierwszym meczu rundy wiosennej, który został przeniesiony na listopad. Było to jednocześnie ostatnie spotkanie rezerw w tym roku na Narodowym Stadionie Rugby. Bramki dla Arki zdobyli zawodnicy, którzy na co dzień znajdują się w kadrze pierwszej drużyny: Fabian Słowiński, Marcin Budziński i Bartłomiej Niedziela (dwie), a wynik ustalił pod koniec Wojciech Wilczyński.

W drugiej połowie kontuzji doznał wprowadzony po przerwie Adrian Sulima. Piłkarz doznał urazu stawu skokowego. Czas jego rekonwalescencji będzie znany po dokładniejszych badaniach. Po tym zwycięstwie i dzięki jednoczesnej porażce Wietcisy Skarszewy z Pogonią Lębork arkowcy powiększyli swoją przewagę na najgroźniejszym rywalem do sześciu punktów.