TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

23.09.2011

Goście na treningu

W piątkowe popołudnie Arka przeprowadziła trening na płycie stadionu przy Olimpijskiej. Dla kilku piłkarzy były to pierwsze zajęcia pomiędzy środowym meczem w Pucharze Polski, a sobotnim starciem z Bogdanką Łęczna. 

 

 


Najistotniejszą informacją z dzisiejszego treningu było uczestnictwo w nim Damiana Krajanowskiego. Kontuzjowany od meczu z Dolcanem Ząbki obrońca nie pojechał z drużyną do Stróży, a na boisku zastąpił go Tomasz Jarzębowski. Krajanowski od początku sezonu prezentował wysoką i równą formę, a dla byłego zawodnika Legii i GKS-u Bełchatów trener Nemec przewidywał grę na innej pozycji niż prawa strona obrony. Dlatego obecność na treningu popularnego „Tolka” musi cieszyć nie tylko kibiców, którzy już od pierwszego występu w żółto-niebieskich barwach obdarzyli go dużą sympatią, ale przede wszystkim szkoleniowca Arki, bo jeśli tylko Damian będzie gotowy do gry, otworzą się nowe możliwości taktyczne przed czeskim trenerem. O tym jednak, czy Krajanowski będzie w stanie wystąpić w meczu z Bogdanką, okaże się dopiero bezpośrednio przed meczem.

 

 

 

  


Zanim arkowcy przystąpili do pierwszych ćwiczeń, spotkali się na stadionie z młodymi adeptami futbolu Akademii Sportu i Rekreacji, czyli ASIR-u Gdynia. Młodzi piłkarze zwiedzali Stadion Miejski przy Olimpijskiej, a przy okazji zebrali również autografy od zawodników Arki i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia. Kto wie, może za kilka lat to niektórzy z nich będą przywdziewać żółto-niebieski trykot Arki Gdynia?

 

 


Obecni kadrowicze naszego klubu dzisiejszy trening rozpoczęli od bardzo urozmaiconych ćwiczeń rozgrzewających i rozciągających. Po kilkunastu minutach podzielili się w pary, a każdą z nich przypadła jedna piłka, którą realizowali ćwiczenia z zakresu pełnej kontroli nad futbolówką i gry na jeden kontakt. Ćwiczono zarówno grę obiema nogami, jak i głową. Głównym punktem trwającego niewiele ponad godzinę treningu były ponownie stałe fragmenty gry oraz ćwiczenia strzeleckie, a realizowały go dwie grupy zawodników. Nad skutecznym wykonywaniem m.in rzutów rożnych skupili się przede wszystkim ci piłkarze, którzy wczoraj poddali się wyłącznie regeneracji sił po meczu pucharowym.


Początek meczu z Bogdanką Łęczna w sobotę o godz. 17.30


Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

Mapa Strony