TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

bo2020

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

12.09.2011

Bez Płotki i Wilczyńskiego.

Dziś pierwszy zespół Arki rozpoczął przygotowania do meczu z Dolcanem Ząbki. Na decyzje dotyczące sytuacji kadrowej wpływ miały jednak dotychczasowe wyniki drużyny.

 

Na wniosek trenera Petra Nemca do zespołu rezerw przesunięci zostali zawodnicy Michał Płotka i Wojciech Wilczyński. 

 


O godzinie 16.00 drużyna wraz z trenerami przeprowadziła w sali konferencyjnej analizę meczu w Świnoujściu, a po godz. 18.00 rozpoczęła lekki trening w pobliskim lesie. Nie był on jednak zbyt intensywny  ze względu na krótki okres czasu do meczu środowego. Był jednak dobrą okazją do przemyśleń i rozmów, bo ważnych i trudnych tematów do dyskusji ostatnio naszej drużynie niestety nie brakuje.

 

Oprócz przesuniętych do rezerw wspomnianych dwóch graczy na zajęciach nie było  także Mateusza Sieberta, który odczuwa skutki urazu kolana podczas  meczu z Flotą i był na zabiegach oraz  obserwacji u naszego koordynatora sztabu medycznego Marka Gaduły. Indywidualne ćwiczenia zaliczył dziś także Janusz Surdykowski, natomiast Piotr Kuklis wrócił już do normalnych obciążeń i zajęć z zespołem.

 

Jutro drużyna przeprowadzi także jeden trening  o godz. 18.00 na płycie głównej.

 

tr

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony