TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

04.08.2011

Trzech mniej. Dziś dominowała teoria i regeneracja.

Na dzisiejszych zajęciach trener Petr Nemec miał do dyspozycji o trzech zawodników mniej. Był to jednak w pełni świadomy krok trenera gdyż za udział w testach podziękował on już Kameruńczykowi Frido Nganbe, Chorwatowi Niko Maricicovi i zawodnikowi Dolcana Ząbki Tomaszowi Chałasowi. Nie uzyskali aprobaty u trenera i nie dołączą do  kadry naszego zespołu.
 
Popołudniowy trening był ze względu na poprzednie intensywne dwa dni nieco lżejszy i poprzedzony zajęciami teoretycznymi z taktyki, które w sali konferencyjnej zaprezentował asystent Paweł Sikora. Dopiero tak "naładowani" teorią zawodnicy pojawili się na bocznym boisku GOSiR.
 
Zajęcia miały mniejsze obciążenie. Najpierw pod okiem trenera Wojciecha Ignatiuka zespół zaliczył bieg na tętnach regeneracyjnych, a następnie ćwiczenia rozciagające ze skakankami. Pod koniec zajęć drużyna (w tym bramkarze) w trzech grupach zaliczyli grę "w dziadka".
 
Nieco inne obciążenia zaliczył natomiast Mirko Ivanovski. On po powrocie do zajęć uwijał się jak w ukropie  oddając strzały z podawanych w iście ekspresowym tempie piłek przez Pawła Sikorę. Trzeba przyznać, że efekty tych strzałów mogły zadowolić i Mirko w poczuciu dobrze "przelanego potu" mógł opuścić boisko.
 
Jutro przed porannym sobotnim wyjazdem do Nowego Sącza nasz zespół przeprowadzi po południu także jeden trening. Planowany jest na godzinę 17.00.
 
 tr
 Poprzedni Następny

Mapa Strony