TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

18.05.2011

Fundacja Ekstraklasy - aukcje na allegro.

Wylicytuj oficjalną piłkę Ekstraklasy z autografami gwiazd! Już 20 maja w serwisie www.fundacjaekstraklasy.allegro.pl rozpoczną się aukcje charytatywne, podczas których można będzie wylicytować oficjalne piłki Ekstraklasy z podpisami bohaterów sezonu 2010/2011. Całkowity dochód z tej akcji wesprze działalność statutową powołanej przez Ekstraklasę SA w lipcu 2010 roku FUNDACJI EKSTRAKLASY. Akcja potrwa 10 dni.

 

Zwycięstwo w aukcji daje gwarancję zdobycia unikalnych pamiątek z sezonu 2010/2011. Do wylicytowania jest 48 dedykowanych piłek - tzw. „Kick Off Ball” - przygotowywanych na wybrane mecze Ekstraklasy i opatrzonych nadrukiem z nazwami zespołów. Każda piłka to jedyny, niepowtarzalny egzemplarz – każdą z nich rozpoczynał się konkretny mecz Ekstraklasy, a po zawodach podpisywali je bohaterowie tychże wydarzeń.


Dodatkową aukcji atrakcją jest możliwość wylicytowania zaproszeń na oficjalne zakończenie sezonu 2010/2011 – Galę Ekstraklasy, która odbędzie się 30 maja w Warszawie.

 

Podczas Gali wręczone zostanie trofeum dla Mistrzów Polski oraz medale dla trzech najlepszych drużyn sezonu. Zwycięstwo w aukcji da możliwość wzięcia udziału w niepowtarzalnym, piłkarskim wydarzeniu.

 

Wsparcie akcji zapewnia serwis Allegro.pl – pionier aukcji internetowych w Polsce, co daje pewność, że będzie przeprowadzona ona bezpiecznie i profesjonalnie.

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony