TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

04.01.2011

Młodzież: Powrót 10 stycznia i wyjazd na obóz do Zakopanego.

Seniorzy wracają do klubu 7 stycznia, natomiast zawodnicy będący w ścisłej kadrze Młodej Ekstraklasy swoje wspólne treningi rozpoczną 10 stycznia.

W tej chwili część zawodników korzysta już z obiektów GOSiR. Są to chłopcy, którzy wrócili do internatu i rozpoczęli już naukę w szkole. Cała kadra pod okiem trenera Dariusza Mierzejewskiego rozpocznie wspólne zajęcia w poniedziałek 10 stycznia. Po tygodniu od 17 do 28 stycznia około 30 osobowa kadra uda się na zgrupowanie do Zakopanego.

Będą to zawodnicy Młodej Ekstraklasy oraz wyróżniający się chłopcy z drużyn "juniora starszego i młodszego". Jak nam przekazał koordynator ds. młodzieży w klubie Jacek Dziubiński pojawi się także kilku nowych zawodników obserwowanych wcześniej przez sztab szkoleniowy. Na zgrupowanie uda się na pewno Mateusz Kuzimski, którego sprawa przejścia do Arki po okresie miesięcznego wypożyczenia jest w trakcie załatwiania.

Wśród tych zawodników będzie także grupa zawodników z jakim wiążemy w klubie największe oczekiwania.

Powołaliśmy jesienią grupę, którą określamy mianem „Talent”. Mamy nadzieję, że nazwa nie jest na wyrost. W tym wieku niektórzy idą "ostro" do przodu, część staje w miejscu. Chcemy aby ta grupa stanowiła motywację dla siebie i innych młodych chłopaków którzy trenują w Arce. Zawodnicy ci trenują dodatkowo 2-3 razy w tygodniu. Jest to trening pozycyjny idący w kierunku specjalizacji na danej pozycji. Rozwijamy słabe strony i wzmacniamy te którymi zawodnicy się już wyróżniają. Pamiętamy, że już wcześniej do kadry pierwszego zespołu przeszła spora grupa młodych zawodników i mamy nadzieję, że wśród tej grupy będą następni. Na dzień dzisiejszy są w niej: Szromnik, Żołnierewicz, Rysiewski, Bartlewski, Mokwa, Seweryn, Brodziński, Ziętarski, Liberacki, Wojowski. - dodał Jacek Dziubiński.

28 stycznia zespół wraca do Gdyni i przygotowywać się będzie na własnych obiektach. Planowane są gry kontrolne na miejscu oraz ewentualne wyjazdy na sparingi w Wielkopolsce.

trPoprzedni Następny

Mapa Strony