TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

25.08.2010

Przygotowania do Zagłębia. Czekamy na kolejne dedykacje!

We wtorek po południu Arka rozpoczęła przygotowania do spotkania z Zagłębiem w Lubinie. Przypomnijmy, że po 4 kolejce spotkań nastąpi przerwa w rozgrywkach w związku z terminami reprezentacji. Kolejne spotkanie Arka rozegra dopiero 11 września w sobotę o 19.15 z Widzewem Łódź.

Tak więc ta najbliższa kolejka jawi się jako ważna także z punktu widzenia atmosfery i sytuacji w klubach. Dla Arki utrzymanie lub powiększenie przewagi nad zespołami z miejsc 12-16 w kontekście kolejnych dwóch spotkań u siebie (Widzew i potem Jagiellonia) jawi się jako kapitał o który warto powalczyć dając z siebie wszystko.

Takim bezpośrednim rywalem będzie właśnie Zagłębie Lubin od którego zaczęła się lepsza passa Arki w ub. sezonie. Teraz nasi będą grać o podtrzymanie dobrej gry w tym sezonie na wyjazdach.

Na razie jeszcze za wcześnie aby mówić o zestawieniu, ale do dyspozycji trenera Dariusza Pasieki może być Giovani Duarte, który otrzymał już wizę pracowniczą, ale po jego powrocie pozostaną jeszcze do uzgodnienia szczegóły z klubem Twente Enschede.We wtorek odbył się na bocznym boisku GOSiR trening techniczno-taktyczny. Brał w nim udział po raz pierwszy od kilku tygodni Robert Bednarek, a po kilku dniach przerwy wrócił do zajęć Piotr Robakowski. Ten pierwszy uczestniczył we wszystkich zajęciach i zwłaszcza przy akcjach kończonych dośrodkowaniami wykazywał dużo energii.

Lekki ból jeszcze odczuwam, ale nie ma żadnego krwiaka więc myślę, że z każdym dniem będzie coraz lepiej. - powiedział Robert.

Piotr odbył zajęcia w skróconym wymiarze (bieganie, zajęcia z piłką, rozciąganie). Podobnie poza boiskiem indywidualne ćwiczenia przeprowadzał Michał Szromnik.

W świetnych nastrojach byli zawodnicy powołani do różnych reprezentacji, ale przede wszystkim Tadas Labukas, którego bramka na 2:0 była nie tylko dla kibiców, ale także dla Lukrecji - córeczki Tadasa, która wczoraj skończyła roczek!

Z kolei Filip Burkhardt obiecał, że na kolejną bramkę w lidze nie będzie czekał 4 lata, lecz postara się ją zdobyć z dedykacją dla swojej...przyszłej teściowej jak najszybciej! Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że Filip ma dużą rodzinę, a jedną z nich zadedykuje ... bratu w meczu z Jagiellonią!


tomrybPoprzedni Następny

Mapa Strony