07.06.2022

Kadra U20: Wygrana z Włochami. Występ Stępnia

Prowadzona przez Miłosza Stępińskiego reprezentacja U20 wygrała 1:0 w rozgrywanym w ramach Elite League wyjazdowym meczu z Włochami. Na boisku pojawił się pomocnik Arki Mateusz Stępień.

Nasz skrzydłowy na placu gry pojawił się w 78. minucie. Od razu wykazywał się aktywnością i rajdami na skrzydle. Bliski był nawet asysty, lecz partner nie wykorzystał jego dobrego dogrania.

Biało-czerwoni zwycięskie trafienie zaliczyli, gdy Stępień przebywał na boisku. Gol padł bowiem już w 90. minucie gry, kiedy to Polacy wykorzystali zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym.