TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.04.2022

Terminy i transmisje - mecze 29. 30. i 31. kolejki Fortuna 1 ligi

W związku z planowanymi transmisjami, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył terminy rozegrania meczów 29., 30. i 31. kolejki Fortuna 1 Ligi.
 
 
Kolejka nr 29:
 
22.04. piątek 18:00 Apklan Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec Polsat Box Go
22.04. piątek 20:30 ŁKS Łódź - Chrobry Głogów Polsat Sport
23.04. sobota 12:40 Korona Kielce - Arka Gdynia Polsat Sport
23.04. sobota 15:00 GKS Jastrzębie - Widzew Łódź Polsat Box Go
23.04. sobota 18:00 Puszcza Niepołomice - Górnik Polkowice Polsat Box Go
23.04. sobota 20:30 Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz Polsat Box Go
24.04. niedziela 12:40 GKS Tychy - GKS Katowice Polsat Sport
24.04. niedziela 15:00 Skra Częstochowa - Odra Opole Polsat Box Go
24.04. niedziela 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn Polsat Box Go
 
 
Kolejka nr 30:
 
26.04. wtorek 18:00 Chrobry Głogów - Apklan Resovia Rzeszów Polsat Box Go
26.04. wtorek 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica Polsat Box Go
26.04. wtorek 20:30 Widzew Łódź - Korona Kielce Polsat Sport
27.04. środa 18:00 GKS Katowice - Skra Częstochowa Polsat Box Go
27.04. środa 18:00 Górnik Polkowice - GKS Jastrzębie Polsat Box Go
27.04. środa 20:30 Arka Gdynia - ŁKS Łódź Polsat Sport
28.04. czwartek 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała Polsat Box Go
28.04. czwartek 18:00 Odra Opole - Puszcza Niepołomice Polsat Box Go
28.04. czwartek 20:30 Stomil Olsztyn - GKS Tychy Polsat Sport
 
Kolejka nr 31:
 
30.04. sobota 12:40 Miedź Legnica - Chrobry Głogów Polsat Sport
30.04. sobota 18:00 Korona Kielce - Górnik Polkowice Polsat Box Go
01.05. niedziela 12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec Polsat Sport
01.05. niedziela 15:00 Apklan Resovia Rzeszów - Arka Gdynia Polsat Box Go
01.05. niedziela 15:00 GKS Jastrzębie - Odra Opole Polsat Box Go
01.05. niedziela 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice Polsat Box Go
02.05. poniedziałek 12:40 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn Polsat Box Go
02.05. poniedziałek 20:00 Skra Częstochowa - GKS Tychy Polsat Box Go
03.05. wtorek 18:00 ŁKS Łódź - Widzew Łódź Polsat Sport
 
tr, 1liga.org
 
 







Poprzedni Następny

Mapa Strony