23.08.2021

Grali wypożyczeni

W 2. i 3. lidze rozegrano w minionym tygodniu po dwie kolejki spotkań. Na murawie ponownie zaprezentowali się zawodnicy wypożyczeni z Arki.

• Mikołaj Łabojko - 13 minut (wejście z ławki) i żółta kartka w wygranym 1:0 meczu u siebie z Sokołem Ostróda oraz 76 minut (zmiana) w przegranym 1:2 meczu ze Stalą Rzeszów na wyjeździe.

• Krystian Faltyński (Sokół Ostróda) - 33 minuty (wejście z ławki) w przegranym 0:1 meczu wyjazdowym z Wigrami Suwałki.

• Jakub Chojnowski (Sokół Ostróda) - 45 minut (wejście z ławki w przerwie) w przegranym 0:1 meczu u siebie z Olimpią Elbląg.

• Antonio Segura Gonzalez (KKS 1925 Kalisz) - 25 minut i 32 minuty (wejścia z ławki) w przegranych meczach ze Stalą Rzeszów (0:2 u siebie) oraz Radunią Stężyca (0:1 na wyjeździe).

• Kacper Tomczak (GKS Przodkowo) - 90 minut i bramka w wygranym 3:1 meczu wyjazdowym z Kluczevią Stargard oraz 90 minut w zremisowanym 1:1 spotkaniu na własnym boisku z Bałtykiem Gdynia.

• Szymon Nowicki (GKS Przodkowo) - 90 minut w wygranym 3:1 meczu wyjazdowym z Kluczevią Stargard oraz 90 minut w zremisowanym 1:1 spotkaniu na własnym boisku z Bałtykiem Gdynia.

• Damian Lisiecki (Bałtyk Gdynia) - 60 minut (zmiana) w przegranym 1:2 meczu u siebie z Kotwicą Kołobrzeg.

• Fabian Lengiewicz (Bałtyk Gdynia) - 30 minut (wejście z ławki) w przegranym 1:2 meczu u siebie z Kotwicą Kołobrzeg oraz 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu wyjazdowym z GKS-em Przodkowo.

• Kacper Wiśniewski (Bałtyk Gdynia) - 45 minut (zmiana) w przegranym 1:2 meczu u siebie z Kotwicą Kołobrzeg oraz 57 minut w zremisowanym 1:1 meczu wyjazdowym z GKS-em Przodkowo.

• Jakub Czochór (KP Starogard Gdański) - 31 minut (wejście z ławki) w przegranym 0:2 meczu wyjazdowym z Pogonią Nowe Skalmierzyce.