24.05.2021

Grali wypożyczeni

W minionym tygodniu kolejne mecze rozegrali zawodnicy wypożyczeni z Arki do klubów występujących w 2. i 3. lidze.

Zespoły w 2. lidze rozegrały 34. i 35. kolejkę spotkań.

• Michał Molenda (KKS Kalisz) - po 90 minut w zremisowanych meczach z Górnikiem Polkowice (1:1) oraz Pogonią Siedlce (0:0)

• Łukasz Soszyński (Sokół Ostróda) - 65 minut w meczu wyjazdowym z Chojniczanką (porażka 0:2) oraz 72 minuty w meczu wyjazdowym ze Stalą Rzeszów (porażka 1:3)

• Oskar Ryk (Błękitni Stargard) - wszedł w 84 min. meczu z Olimpią Elbląg (0:0). W 35. kolejce jego zespół pauzował.

W 3. lidze (grupa 2) rozegrano natomiast 29. kolejkę.

• Szymon Nowicki (Bałtyk Gdynia) - 90 minut przegranym 0:2 domowym meczu ze Świtem Skolwin

• Mateusz Zbiranek (Pomorzanin Toruń) - 90 minut i żółta kartka w przegranym 0:2 meczu z Kotwicą Kołobrzeg na wyjeździe

• Damian Lisiecki (Gryf Wejherowo) - 80 minut, bramka i czerwona kartka (za dwie żółte) w przegranym 1:3 meczu na wyjeździe z Gwardią Koszalin

• Dawid Blok (Gryf Wejherowo) - 90 minut w meczu z Gwardią Koszalin (1:3)

• Kacper Wiśniewski (Gryf Wejherowo) - 90 minut w meczu z Gwardią Koszalin (1:3)