18.06.2020

Kolejne mecze wypożyczonych

Rozgrywki 2. ligi nabierają tempa i w środku tygodnia rozegrana została 26. kolejka spotkań. W meczach drużyn na tym poziomie rozgrywek nie zabrakło oczywiście zawodników wypożyczonych z Arki.

Oskar Ryk (Olimpia Elbląg) rozegrał pełne 90 minut w wygranym 3:1 meczu z Gryfem Wejherowo. Drugi z Arkowców w barwach drużyny z Elbląga - Michał Bednarski - pojawił się na boisku w doliczonym czasie gry drugiej połowy.

Oskar Ryk
Oskar Ryk

Michał Bednarski

Z kolei w barwach Gryfa w tym spotkaniu wystąpiła trójka zawodników wypożyczonych z naszego klubu. Szymon Nowicki rozegrał 90 minut, Jakub Pek grał do 86 min. (zmiana), a Damian Lisiecki opuścił plac gry w 37 min. (zmiana z powodów zdrowotnych).

Szymon Nowicki

Jakub Pek

Damian Lisiecki

W składzie Gryfa zabrakło tym razem pauzującego za 4 żółte kartki Mariusza Sławka.

Norbert Hołtyn
(Bytovia) wszedł na boisko w 83 min. spotkania z Błękitnymi Stargard zmieniając Adriana Kwiatkowskiego. Bytovia wygrała na wyjeździe 3:1 i wyprzedziła tego rywala w tabeli.

Bartosz Nowicki
(Znicz Pruszków) rozpoczął w pierwszym w składzie wyjazdowy mecz z Górnikiem Łęczna, który zakończył się minimalną porażką jego zespołu 0:1. Grał do 71 min., w której to zmienił go Robert Obst.

Był to ostatni mecz dla trenera Piotr Mosóra, który po tym spotkaniu przestał pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca prószkowian.

Po 26. kolejkach Olimpia Elbląg i Bytovia są na miejscach premiowanych udziałem w barażach o 1. ligę - odpowiednio zajmują 4. i 6. lokatę. Znicz Pruszków plasuje się na 15. pozycji, a Gryf Wejherowo jest 18.