TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.06.2020

Karnetowiczu! Pozyskaj kod do aplikacji Canal+!

Przypominamy, że specjalnie dla naszych najwierniejszych Kibiców, którzy kupili karnet w sezonie 2019/2020 udało nam się we współpracy z Canal+ oraz Ekstraklasą S.A. przygotować wyjątkową ofertę.

 

Zainstalowałeś już bezpłatny dostęp do aplikacji CANAL+?

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/cplus_43ef314b964b4bfd9b53ee275df0ad88.jpg

CANAL+ to nowa usługa, która oferuje dostęp do kanałów na żywo i bibliotek VOD przez internet, uwalnia klientów od długoterminowej umowy oraz zmienia dotychczasowy sposób interakcji z telewizją. To wszystko z możliwością oglądania na wielu urządzeniach i ekranach oraz z płatnością w modelu subskrypcyjnym. Przez pierwszy miesiąc testowanie pełnej oferty CANAL+ jest całkowicie bezpłatne i bez żadnych zobowiązań.
 
Miesięczny okres, który oferuje CANAL+, to szczególnie dobra informacja dla wszystkich fanów klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy.

 

Wystarczy odwiedzić serwis https://ogladaj.canalplus.pl, założyć konto i zarejestrować kartę płatniczą, a wszystkie mecze najbliższych kolejek rozgrywek będzie można obejrzeć w ramach testowego miesiąca, bez opłat.  

 

KARNETOWICZU: 
 
Do 10.06.2020 r. będzie można zamówić w Klubie kod umożliwiający przedłużenie bezpłatnego działania nowej aplikacji Canal+, aby kibicować naszej drużynie. Zostań w domu i Kibicuj Arce na ekranach komputerów, tabletów, telefonów! 
 
***

 

1.    Zainstaluj aplikację:

 

Rejestruj się kiedy chcesz na https://www.canalplus.com/pl/ i oglądaj wszystkie mecze na żywo!

 

W ramach akcji lojalnościowej jako „karnetowicz” otrzymasz od nas najpóźniej do 25 czerwca Ekstra KOD, który przedłuży Twój dostęp do meczów Arki Gdynia w PKO BP Ekstraklasie do końca sezonu.

 

Bądźmy w kontakcie!

 

 

2.    Jak uzyskać kod do przedłużenia bezpłatnego użytkowania aplikacji Canal Plus?

 

1. Zaloguj się na stronie bilety.arka.gdynia.pl

2. Wejdź w edycję profilu

3. Uzupełnij Swoje dane, w szczególności adres e-mail oraz zgody na marketing.

4. Wykonaj powyższe czynności do dnia 10.06.2020 r.- po tej dacie, każdy posiadacz karnetu, który to zrobi - uzyska darmowy kod na C+.

5. Kod zostanie przesłany na adres mailowy przypisany do profilu do dnia 25.06.2020 r.

 

 

3.    Oglądaj mecze Arki Gdynia SSA przez dwa miesiące bez kosztów !!!
Poprzedni Następny

Mapa Strony