04.06.2020

Grali wypożyczeni

Po przerwie spowodowanej pandemią do rozgrywek wróciły zespoły rywalizujące w 2. lidze. Wczoraj rozegrano 23. kolejkę spotkań, w której wystąpiło 4 zawodników wypożyczonych z Arki.

Bartosz Nowicki (Znicz Pruszków) pojawił się na boisku w drugiej połowie przegranego przez swój zespół 0:2 meczu z Bytovią Bytów. W 65 min. gry środkowy pomocnik zmienił Macieja Machalskiego.

Bartosz Nowicki

Trzech zawodników wypożyczonych z Arki wystąpiło w barwach Gryfa Wejherowo w zakończonym wynikiem 2:3 meczu na własnym boisku z Pogonią Siedlce. Mariusz Sławek i Szymon Nowicki rozegrali pełne 90 minut. Ten pierwszy otrzymał dodatkowo żółtą kartkę. Jakub Pek także rozpoczął ten mecz w pierwszym składzie i grał do 67 minuty (zmiana).

Mariusz Sławek

Szymon Nowicki

Jakub Pek

W tej serii spotkań nie zagrali: Norbert Hołtyn (Bytovia), Damian Lisiecki (Gryf) oraz Oskar Ryk i Michał Bednarski (obaj Olimpia Elbląg).

W tabeli Olimpia zajmuje 5. miejsce, Bytovia jest 6., Znicz 9., a Gryf plasuje się na 18. pozycji. Do końca sezonu pozostało 11. kolejek. Kolejne mecze naszych wypożyczonych już w najbliższy weekend.