TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.05.2020

Treningi grupowe odwołane. Trwa proces testowania

Późnym popołudniem otrzymaliśmy oficjalną informację na temat badań, jakim zostało poddanych około 50 osób z pionu sportowego oraz administracji Klubu, na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2.

 

Komisja medyczna PZPN wytypowała osoby do dalszego diagnozowania. Na tym etapie badań nie stwierdzono osób, które aktualnie chorują, bądź przeszły tę chorobę w przeszłości.

 

Klub został poinformowany o konieczności zweryfikowania tych wyników, które nie pozwalają na jednoznaczną interpretację przy tej metodzie badań. W związku z tym zgodnie z przyjętą procedurą zostaną wykonane dodatkowe badania w kierunku SARS-CoV-2, których wyniki zostaną podane maksymalnie w ciągu 48 godzin od daty ich wykonania.


Do tego czasu zgodnie z dzisiejszymi wytycznymi Ekstraklasy SA  treningi grupowe zostały odwołane.  Decyzja dotyczącą tych treningów zostanie podana po ostatecznych wynikach badań we wszystkich klubach.
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia