02.03.2020

Grali wypożyczeni

Po zimowej przerwie do gry wróciła 2. liga. W drużynach występujących w tej klasie rozgrywek mecze ligowe rozegrało 5 zawodników wypożyczonych z Arki.

2. liga

Bartosz Nowicki (Znicz Pruszków) zadebiutował w nowym zespole w wygranym 2:1 meczu z Pogonią Siedlce na własnym boisku. Środkowy pomocnik pojawił się na murawie w 63 min. gry zmieniając Macieja Machalskiego.

Bartosz Nowicki

O inauguracji wiosny w 2020 roku szybko będzie chciał zapomnieć Gryf Wejherowo, który przegrał na wyjedzie z Resovią aż 0:6. W tym spotkaniu wystąpiło 4 zawodników wypożyczonych z Arki. Mariusz Sławek, Damian Lisiecki oraz Szymon Nowicki (wszyscy Gryf) rozegrali pełne 90 minut.

Mariusz Sławek

Szymon Nowicki

Damian Lisiecki

Z kolei Jakub Pek (Gryf) wszedł na  plac gry w 75 minucie tego meczu.

Jakub Pek

W kolejny weekend o punkty powalczą nasi wypożyczeni, zarówno w 2., jak i 3. lidze, która 6 marca przystąpi do wiosennej rywalizacji.