30.09.2019

Grali wypożyczeni

W miniony weekend 8 zawodników wypożyczonych z Arki rozegrało kolejne mecze na poziomie 2. i 3. ligi. Poniżej krótkie podsumowanie ich występów.

2. liga

Damian Lisiecki, Mariusz Sławek oraz Maksymilian Hebel (wszyscy Gryf Wejherowo) rozegrali pełne 90 minut w meczu ze Skrą Częstochowa. Prowadzony przez trenera Łukasza Kowalskiego Gryf wygrał 2:1 po dwóch golach Majewskiego, odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie i wyprzedził w tabeli Legionovię. Czwarty z Arkowców w barwach drużyny z Wejherowa, Szymon Nowicki, grał do 56 minuty (zmiana).

Mariusz Sławek

Maksymilian Hebel

Szymon Nowicki

Znalezione obrazy dla zapytania damian lisiecki arka gdynia
Damian Lisiecki

Fabian Lengiewicz (Bytovia Bytów) pojawił się na boisku z doliczonym czasie gry w wygranym 2:1 meczu z Górnikiem Łęczna. Nasz zawodnik zmienił Mateusza Szelę i zanotował 3 występ w lidze w tym sezonie.

Znalezione obrazy dla zapytania fabian lengiewicz
Fabian Lengiewicz

W tej kolejce także Oskar Ryk (Olimpia Elbląg) także pojawił się na murawie w doliczonym czasie gry. W końcówce meczu wyjazdowego z Błękitnymi Stargard zmienił on Michała Millera. Olimpia przegrała to spotkanie 1:2.

Oskar Ryk
Oskar Ryk

Bytovia i Olimpia zgromadziły w 11 kolejkach po 18 punktów (bilans 5-3-3) i zajmują miejsca 7-8 w ligowej tabeli.

3. liga

W 3. lidze w ten weekend zaprezentowało się dwóch naszych zawodników. Krzysztof Krakowiak (KP Starogard) rozegrał pełne 90 minut w zremisowanym 0:0 meczu wyjazdowym z Bałtykiem Koszalin.

Krzysztof Krakowiak

Mateusz Gułajski (Bałtyk Gdynia) grał do 59 minuty w przegranym 0:1 meczu z Mieszkiem Gniezno. Dla Bałtyku była to już 8 porażka w tym sezonie. Mateusz tym razem występował na nietypowej dla siebie pozycji lewego obrońcy.

Mateusz Gułajski

Po 10 rozegranych meczach KP Starogard pasuje się na 9. miejscu (13 pkt.), a Bałtyk zajmuje 18. pozycję (6. pkt.).

Kolejne mecze z udziałem naszych wypożyczonych zawodników już w następny weekend.