16.09.2019

Grali wypożyczeni

Kolejne mecze rozegrało 7 zawodników wypożyczonych w tym sezonie z Arki na szczebel 2. i 3. ligi. Przedstawiamy krótkie podsumowanie ich występów.

2. liga

Norbet Hołtyn (Bytovia Bytów) pojawił się na boisku w 61 min. meczu z Błękitnymi Stargard zastępując w linii ataku Mateusza Szelę. Jego zespół wygrał 1:0 po bramce z rzutu karnego zdobytej w 90 min. gry przez Daniela Ferugę.

Norbert Hołtyn

Fabian Lengiewicz (Bytovia Bytów) również wszedł w tym meczu na murawę z ławki rezerwowych. W 90 minucie nasz zawodnik zmienił Karola Czubaka.

Znalezione obrazy dla zapytania fabian lengiewicz

Fabian Lengiewicz

W niedzielę w bezpośrednim meczu zmierzyły się Gryf Wejherowo i Olimpia Elbląg. Zakończył się on wysoką wygraną ekipy z Elbląga 4:1. Maksymilian Hebel, Mariusz Sławek i Damian Lisiecki (wszyscy Gryf) rozegrali w tym spotkaniu pełne 90 minut. Dodatkowo, Hebel otrzymał żółtą kartkę.

Maksymilian Hebel

Mariusz Sławek

Znalezione obrazy dla zapytania damian lisiecki arka gdynia
Damian Lisiecki

3. liga

Na poziomie 3. ligi zagrało w ten weekend dwóch naszych zawodników, ale ich zespoły schodziły z boiska bez zdobyczy punktowej. Mateusz Gułajski (Bałtyk Gdynia) zagrał od 57 min. w przegranym 0:2 meczu z Gwardią Koszalin. Zmienił on byłego gracza naszych drużyn juniorskich i rezerw Oskara Bohma.

Mateusz Gułajski

Krzysztof Krakowiak (KP Starogard) wyszedł w podstawowym składzie i rozegrał pierwsze 45 minut w wyjazdowym meczu z Mieszkiem Gniezno. Zespół ze Starogardu nie zaliczy jednak tego występu do udanych, gdyż spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla gospodarzy.

Krzysztof Krakowiak

Kolejne mecze z udziałem naszych wypożyczonych zawodników już w przyszły weekend. Trzymamy kciuki za udane występy.