01.09.2019

Grali wypożyczeni

Na boiskach 2. i 3. ligi kolejne mecze rozegrali zawodnicy wypożyczeni z Arki. Przedstawiamy krótkie podsumowanie ich występów.

2. liga

Oskar Ryk (Olimpia Elbląg) zagrał pełne 90 minut w meczu z Resovią. Olimpia wygrała na wyjeździe z wiceliderem 1:0 i było to jej trzecie zwycięstwo w sezonie.

Oskar Ryk

Oskar Ryk

W bezpośrednim meczu zmierzyły się w niedzielę Gryf Wejherowo i Bytovia Bytów. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a na murawie pojawiło się trzech zawodników wypożyczonych z naszego klubu. Maksymilian Hebel oraz Mariusz Sławek (obaj Gryf Wejherowo) rozegrali po 90 minut. Hebel otrzymał także żółtą kartkę.

Maksymilian Hebel

Mariusz Sławek

Z kolei Norbert Hołtyn (Bytovia Bytów) grał w tym meczu do 76 minuty, w której zmienił go Jakub Janik.

Znalezione obrazy dla zapytania norbert hołtyn
Norbert Hołtyn

3. liga

Mateusz Gułajski (Bałtyk Gdynia) rozegrał 90 minut i zdobył zwycięską bramkę w wygranym 1:0 meczu z KP Starogard. Mateusz wpisał się na listę strzelców w 31 minucie, gdy wykorzystał dośrodkowanie Marcela Stefaniaka.

Mateusz Gułajski

Krzysztof Krakowiak (KP Starogard) pojawił się na boisku w 74 min. tego spotkania zmieniając Pawła Kowalczyka.

Krzysztof Krakowiak

Kolejne mecze naszych wypożyczonych zawodników już w przyszły weekend. Trzymamy kciuki za udane występy.