TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan

Aktualności

img

20.08.2019

Terminarz kolejek 8-11 PKO Ekstraklasy

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 8., 9., 10. i 11. kolejki PKO Ekstraklasy.

 

 

8. kolejka:

13 września (piątek):

Zagłębie Lubin - Wisła Płock, godz. 18:00
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, godz. 20:30

14 września (sobota):

Raków Częstochowa - Arka Gdynia, godz. 15:00
Lechia Gdańsk - Lech Poznań, godz. 17:30 (mecz będzie pokazywany w TVP)
Korona Kielce - Wisła Kraków, godz. 20:00

15 września (niedziela):

Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź, godz. 15:00
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, godz. 17:30

16 września (poniedziałek):

Cracovia - Piast Gliwice, godz. 18:00

----------------------------------------------------------------------------------------
9. kolejka:

20 września (piątek):

Piast Gliwice - Raków Częstochowa, godz. 18:00
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, godz. 20:30

21 września (sobota):

ŁKS Łódź - Arka Gdynia, godz. 15:00
Lechia Gdańsk - Korona Kielce, godz. 17:30
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin, godz. 20:00

22 września (niedziela):

Wisła Płock - Wisła Kraków, godz. 12:30
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze, godz. 15:00
Cracovia - Legia Warszawa, godz. 17:30 (mecz będzie pokazywany w TVP)

 

----------------------------------------------------------------------------------------
10. kolejka:

27 września (piątek):

Korona Kielce - Śląsk Wrocław, godz. 20:30

28 września (sobota):

Raków Częstochowa - Wisła Płock, godz. 15:00
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, godz. 17:30 (mecz będzie pokazywany w TVP)
Górnik Zabrze - Lech Poznań, godz. 20:00

29 września (niedziela):

Arka Gdynia - Piast Gliwice, godz. 12:30
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin, godz. 15:00
Wisła Kraków - Cracovia, godz. 17:30

30 września (poniedziałek):

Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź, godz. 18:00


----------------------------------------------------------------------------------------
11. kolejka:

4 października (piątek):

Wisła Płock - Arka Gdynia, godz. 18:00
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok, godz. 20:30

5 października (sobota):

Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa, godz. 15:00
Lech Poznań - Wisła Kraków, godz. 17:30 (mecz będzie pokazywany w TVP)
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, godz. 20:00

6 października (niedziela):

ŁKS Łódź - Korona Kielce, godz. 12:30
Cracovia - Górnik Zabrze, godz. 15:00
Piast Gliwice - Legia Warszawa, godz. 17:30

 

Wszystkie spotkania będzie można zobaczyć na antenach NC+. W kolejkach 9 i 11 nie będzie meczów rozgrywanych w poniedziałki. 

 

Jednocześnie wstępnie został wyznaczony termin zaległego meczu 4. kolejki Wisła Płock – Legia Warszawa, który w przypadku awansu Legii do fazy grupowej UEFA Europa League odbędzie się  w dniu 16 września o godz. 20:30.  Ostateczne potwierdzenie daty tego meczu nastąpi 30 sierpnia

 

- W przypadku, gdyby Legii nie udało się uzyskać awansu, wystąpiliśmy do UEFA o zgodę na rozegranie tego meczu 17 lub 18 września o godz. 19:00, co dałoby klubom dodatkowy dzień lub dwa na przygotowania. Ponieważ jest to termin, w którym rozgrywane będą mecze Ligi Mistrzów, zgodę na wykorzystanie tej daty musi wyrazić UEFA, co wynika z treści porozumienia lig zawodowych z europejską federacją. – mówi Marcin Stefański, Dyrektor Operacyjny Ekstraklasy S.A.

 

ekstraklasa.org








Poprzedni Następny

Mapa Strony