20.07.2019

Zwycięstwo juniorów młodszych w sparingu

W swoim pierwszym sparingu tego lata juniorzy młodsi Arki wygrali z Bałtykiem II Gdynia 2:1 (1:0).

Arka (Junior Młodszy U17) - sparing nr 1

Arka Gdynia U17 - Bałtyk II Gdynia 2:1 (1:0)
Bramki: Trela 34' , zaw. testowany 66' - 58'

Arka (1 połowa): Wolny - Zaryczański, zaw. testowany, Skręta, zaw. testowany, Skóra, Zamarripa, Soboczyński (20' zaw. testowany), Hebel,  zaw. testowany, Trela

Arka (2 połowa): Miłaszewski - Lis, Matusiak, Tandecki, zaw. testowany, Karbowiak, Bondara, zaw. testowany, zaw. testowany, Lipiak, Pyrek

Podopieczni trenera Krzysztofa Janczaka przygotowują się do nowego sezonu w Centralnej Lidze Juniorów U17. W dniach 7-13 lipca przebywali na obozie w OPO Cetniewo, a dziś rozegrali  sparing z występującym w 5 lidze Bałtykiem II Gdynia. Dla naszych szkoleniowców była to okazja do sprawdzenia kilku testowanych zawodników.

Pierwszy mecz kontrolny w okresie letnim nasz zespół zakończył zwycięstwem. Prowadzenie dla Arki uzyskał w pierwszej połowie Trela. Po zmianie strony rywale wyrównali, ale w 66 min. do siatki trafił jeden z testowanych graczy i zapewnił żółto-niebieskim wygraną 2:1.

W kolejnym sparingu Arka zmierzy się Gedanią II Gdańsk. To spotkanie odbędzie się w środę 24 lipca.