TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

24.01.2019

100 lat trenerze!

32 urodziny obchodzi dzisiaj trener juniorów starszych Jakub Frydrych. 

 

Urodził się 24 stycznia 1987 roku w Drawsku Pomorskim. Jest absolwentem AWFiS w Gdańsku. Obok pracy z juniorami starszymi oraz młodszymi, wcześniej pracował w Stowarzyszeniu Inicjatywa Arka z rocznikami 2004 i 2001.

 

Był także asystentem śp. Jacka Dziubińskiego w zespole juniorów starszych. Doskonalił swój warsztat trenerski m.in. na stażach w Benfice Lizbona, Anderlechcie oraz Bayerze Leverkusen. Był także trenerem kadry Pomorza rocznik  2001 (wcześniej 1998).

 

Z kadrą Pomorskiego Związku Piłki  Nożnej wspólnie z trenerem Markiem Leszczyńskim zdobył brązowy medal w turnieju finałowym o Puchar im. Włodzimierza Smolarka (tzw. nieoficjalne mistrzostwa Polski reprezentacji woj. ZPN U-14).


Wraz z trenerem Robertem Wilczyńskim uhonorowany  brązową odznaką  Polskiego Związku Piłki Nożnej.

 

W czerwcu 2016 ukończył kurs UEFA A Elite Youth i otrzymał trenerski Dyplom UEFA A Elite Youth oraz licencję UEFA A Elite Youth. W czasie kursu był na stażu w Red Bull Salzburg. W 2018 ukończył kurs Trenera Edukatora PZPN

 

Jest także członkiem Komisji ds. szkolenia w Pomorskim Związku Piłki Nożnej. 

 

Życzymy dalszych sukcesów!

 

100 lat!
Poprzedni Następny

Mapa Strony