11.11.2018

Piłkarze po meczu z Miedzią Legnica

Zadowoleni ze zwycięstwa po dwóch wcześniejszych porażkach byli nasi zawodnicy. Wysoka wygrana przed przerwą reprezentacyjną wprowadziła wszystkich w dobry nastrój.

Adam Marciniak

To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Zdobyliśmy ważne 3 punkty, bo dwa poprzednie mecze z Lechią i Pogonią były przegrane, mimo że mieliśmy w nich dobre momenty. Dzisiaj byliśmy bardzo zdeterminowani, żeby wygrać, a że zwycięstwo jest tak okazałe to radość jest jeszcze większa.

Mecz nie był tak łatwy jak wskazuje wynik. Przy prowadzeniu 1:0 byliśmy zepchnięci do defensywy, ale wtedy Nabil po doskonałym podaniu "Jankesa" zdobył bramkę i myślę, że był to przełomowy moment meczu.

Michał Nalepa

Dzisiaj chcieliśmy za wszelką cenę wygrać, ale i zagrać dobrą piłkę. Trenerzy dobrze przeanalizowali Miedź. Musieliśmy dzisiaj trochę więcej zagrać z kontrataku i w drugiej połowie nasze wyjścia do kontr przyniosły bramki. Lepszego weekendu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Teraz mamy przerwę na kadrę i z uśmiechem jedziemy na kilka dni wolnego.

Według mnie ogólnie ten sezon dotychczas zagraliśmy na miarę oczekiwań, ale myślę, że możemy grać jeszcze lepiej i do ósemki załapać się z większym spokojem. Mamy nowego trenera, nową drużynę i sądzę, że ta runda pokazała, że mamy potencjał w drużynie i stać nas na dobre wyniki, a te jeszcze lepsze przyjdą w następnej rundzie.