07.09.2018

Sparing: Arka Gdynia - Wisła Płock 0:0

Korzystając z przerwy na mecze reprezentacji dzisiaj w Gniewinie na obiektach kompleksu Hotelu Mistral Sport  zmierzyły  się Arka i Wisła Płock. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Sparing:

Arka Gdynia - Wisła Płock  0:0

Arka I połowa: Krzepisz Zbozień, Maghoma, Marić, Marciniak, Da Silva, Bogdanov, Danch, Jankowski, Janota, Kolev

Arka II połowa: Staniszewski – Socha, Maghoma (71' Chavez), Deja, Sławek (78' Baran), Sulewski, Aankour, Sołdecki, Klimczak, Danielak, Siemaszko

Wisła Płock (I połowa): Zapytowski - Stefańczyk, Łasicki, Sielewski, Warcholak, Rasak, Łukowski, Riccardo, Szwoch (15' Furman), Calo, Angielski

Wisła Płock (II połowa): Żynel - Stępiński,  Uryga, Sielewski, Miś - Rasak (76' Gałązka), Furman -  Łukowski (60' Zawada), Riccardo (76' Wieliczko), Caló (70' Pawlak) - Angielski (85'  Łasicki).

0 min. - zespół trenera Dariusza Dźwigały  przebywa na zgrupowaniu w Gniewinie. Oba zespoły zmierzyły się w ramach 5 kolejki w Płocku. Arka wygrała wówczas 3:1.

0 min. - w składzie Wisły prowadzonej przez Dariusza Dźwigałę są m.in. Mateusz Szwoch i Marcin Warcholak.

5 min - niepewna interwencja Krzepisza. Odbita przez niego piłka trafiła wprost do Szwocha, lecz jego uderzenie obronił nasz bramkarz naprawiając swój błąd.

14 min - bolesna kontuzja Mateusza Szwocha odniesiona przy walce o piłkę z Michałem Janotą. Nie było mocnego kontaktu, lecz nagle Mateusz upadł. Leży na boisku i mocno cierpi. Opuszcza boisko przy pomocy masażystów.

15 min - w jego miejsce wchodzi na boisko Dominik Furman.

18 min - kapitalna akcja prawym skrzydłem Marcusa. W ostatniej chwili jego dośrodkowanie wybili na rzut rożny obrońcy. Po nim zablokowane strzały Marciniaka i Jankowskiego.

26 min. - tym razem na boisku leży Łukowski, ale po interwencji masażysty wraca do gry.

33 min - groźne dośrodkowanie Bogdanova z rzutu rożnego i rywale wybijaja piłkę tuż przed linią bramkową.

34 min - w odpowiedzi szyba akcja Wisły i strzał z ostrego kąta w polu karnym Riccardo, który odbija Krzepisz na rzut rożny.  Po nim z lewej strony groźnie uderza Warcholak, ale ponownie Krzepisz na posterunku.

39 min - składna akcja Wisły i mocny strzał Angielskiego obok prawego słupka bramki Krzepisza.

45 min - koniec I połowy. Do przerwy bez bramek.

46 min. - na boisku zostaje z I połowy Maghoma, reszta zostaje zmieniona.

55 min - dobre dośrodkowanie Sulewskiego z prawej strony, lecz piłka mija wszystkich w polu karnym...

57 min - świetne uderzenie Rafała Siemaszko z woleja z ok. 16 metra, ale bramkarz Wisły pewnie łapie piłkę w ręce.

66 min - tym razem mocne dośrodkowanie po ziemi w pole karne Karola Danielaka, lecz także  nikt nie potrafił skierować piłki do siatki.

68 min. - dobra centra z rzutu rożnego Sulewskiego, a zamykający akcję na drugim słupku Socha groźnie uderzał z bliska, niestety prosto w obrońcę, który zdążył zablokować strzał.

70 min -  groźne uderzenia Siemaszki i Danielaka. Bramkarz wychodzi z opresji.

71 min - na boisku melduje się Rogelio Chavez.

72 min - dobra akcja Danielaka, który lewym skrzydłem "wjechał" w pole karne i zgrał do tyłu do Siemaszki, lecz strzał Rafała zablokowali obrońcy.

77 min - groźne uderzenie Angielskiego zza pola karnego, ale Staniszewski na posterunku.

78 min - na boisko wchodzi Augustino Baran, który zmienia Sławka.

90 min - rzut rożny dla Wisły. Uryga strzela po dośrodkowaniu głową prosto w Staniszewskiego, który pewnie łapie piłkę.

90 min - koniec meczu. W sparingu w Gniewinie remisujemy z Wisłą Płock 0:0.